OFFICIELE BERICHTENdonderdag 30 juli 2015

Inzake voorgaande officiële berichten kan U terecht in het archief van de nieuwsbrieven SKOOR.

                                  OFFICIËLE BERICHTEN.

Speeldata seizoen 2015/2016.

05 september 2015 : eerste bijk. speeldag voor de reeksen 1, 3C, 4A en 4B.
12 september 2015 : tweede bijk. speeldag voor de reeksen 1, 3C, 4A en 4B.
19 september 2015 : 1ste speeldag
26 september 2015 : 2de speeldag
03 oktober 2015      : 3de speeldag
10 oktober 2015      : 4de speeldag
17 oktober 2015      : 5de speeldag
24 oktober 2015      : 6de speeldag
31 oktober 2015 : derde bijk. speeldag voor de reeksen 1, 3C, 4A en 4B en ev. inhaal losse 
                             comp. matchen

07 november 2015 : 7de speeldag
14 november 2015 : 8ste speeldag
21 november 2015 : 9de speeldag
28 november 2015 : 10de speeldag
05 december 2015 : 11de speeldag
12 december 2015 : 12de speeldag
19 december 2015 : 13de speeldag
26 december 2015 : VRIJ
02 januari 2016      : VRIJ
09 januari 2016   : 14de speeldag
16 januari 2016   : 15de speeldag
23 januari 2016   : 16de speeldag
30 januari 2016   : 17de speeldag
06 februari 2016 : (begin Krokus) vierde bijk. speeldag voor de reeksen 1, 3C, 4A en 4B
                              en ev. inhaal losse 
comp. matchen
13 februari 2016 : (einde Krokus) inhaal competitiematchen en eventuele bekerronde met
                              directe uitschakeling.
20 februari 2016  : 18de speeldag
27 februari 2016  : 19de speeldag
05 maart 2016     : 20ste speeldag
12 maart 2016     : 21ste speeldag
19 maart 2016     : 22ste speeldag
26 maart 2016     : Paaszaterdag (begin paasvakantie)
02 april 2016        : beker of inhaalmatchen(paasvakantie)
09 april 2016        : beker of inhaalmatchen (einde paasvakantie)
16 april 2016        : beker of inhaalmatchen
23 april 2016        : beker of inhaalmatchen
30 april 2016        : beker of inhaalmatchen
(Hemelvaart do.05/05 en Za.15/05 Pinksterweekend (lange weekends ! )      

 

CLUBS.

Ontslag :
Jee Dee B, St. Jozef A, Stadhuis B, Dynam B, Rockfon, Sava, Vyca, Filippus, Trankiel,
VK Klungel, Sporting Vaso

Nieuwe clubs :
ANTWERP BOYS : terrein Tubantia A (Rivierenhof) aanvang om 15u00

BATTAL                   : terrein Wilrijkse pleinen (Jan Van Rijswijcklaan ) aanvang om 15u00

DE KAUWE             : terrein achter gemeentehuis Stabroek   aanvang om 13u00

DE KLAMPER         : terrein Olympic Deurne (achter Stabelino) aanvang om 15u00

DEN 144                   : terrein De Stappe Mortsel     aanvang om 14u00

DEN BUVEE PVC  : terrein Stabelino - aanvang om 15u00

GOBI UNITED A&B  : terrein Stabelino – aanvang 13u00 (B) 15u00 (A)

MUTEA                     : terrein OLVE (Prins Boudewijnlaan Edegem) aanvang om 14u00

STABROEK FC A&B : terrein Molenveld (Stabroek) aanvang 13u30 (B)   15u30 (A)

VK EXCELSIOR 69    : terrein K. Puurs Excelsior - aanvang om 14u30

VMB-GB                   : terrein Mayerlei (Mortsel) aanvang om 15u00

WILGENHOF             : terrein Excelsior Kaart (Brasschaat) aanvang om 15u00

 

Naamswijzigingen :

N.O.V.A. SCHILDE           : ex – Braschil

THOR ZAAT BRIEL          : ex – Thor Zaat

TRAVEL DESIGN Utd.     : ex – Den Bengel

 

Terreinwijzigingen:

ADEC METAL EDEGEM : terrein aan de Paul Van Ostayenlei te Hove

BIBAMUS : terrein STABELINO

BRIK PELE : terrein aan de Paul Van Ostayenlei te Hove.

CONTINU : Wilrijkse pleinen (Jan Van Rijswijcklaan Antwerpen)

DYNAM : terrein ATLAS COPCO (sedert verleden seizoen)

EL CONDOR : terrein ATLAS COPCO (sedert verleden seizoen)

FC ECUADOR : terrein STABELINO

GILSBOYS : terrein SAVA (Rivierenhof)

KATASTROOF : terrein VK Kontich (Duffelshoek)

NONKEL JAN : terrein City Pirates Antwerpen Linkeroever (vroegere Sparta Linkeroever)

PANDA : terrein A van Tubantia (Rivierenhof kant Sterckxhoflei tegenover minigolf)

RIO : terrein KFC Antonia Zoersel (Bethaniënlei)

ROZA : terrein Berkenrode (zie Athletico Joh)

RUPELBOYS : terrein vroegere Apollo Nielse (Poorterlei – Matenstraat) Niel

THOR ZAAT BRIEL : terrein Buggenhout (zie SHAKTAR BRIEL)

VOLBA: Wilrijkse pleinen (Jan Van Rijswijcklaan Antwerpen)


RASTERNUMMERS EN BIJHORENDE THUISDATA.

1   19/09 03/10 17/10 07/11 21/11 05/12 19/12 16/01 30/01 27/02 12/03
2   26/09 10/10 24/10 14/11 28/11 12/12 09/01 23/01 20/02 05/03 19/03
3   19/09 10/10 24/10 14/11 28/11 19/12 09/01 23/01 20/02 05/03 19/03
4   26/09 03/10 17/10 07/11 21/11 05/12 12/12 16/01 30/01 27/02 12/03
5   26/09 10/10 24/10 21/11 05/12 12/12 09/01 23/01 20/02 27/02 12/03
6   19/09 03/10 17/10 07/11 14/11 28/11 19/12 16/01 30/01 05/03 19/03
7   26/09 17/10 07/11 14/11 28/11 12/12 09/01 16/01 30/01 05/03 19/03
8   19/09 03/10 10/10 24/10 21/11 05/12 19/12 23/01 20/02 27/02 12/03
9   26/09 10/10 07/11 21/11 05/12 12/12 09/01 23/01 30/01 27/02 12/03
10 19/09 03/10 17/10 24/10 14/11 28/11 19/12 16/01 20/02 05/03 19/03
11 26/09 10/10 24/10 14/11 05/12 12/12 09/01 23/01 20/02 05/03 12/03
12 19/09 03/10 17/10 07/11 21/11 28/11 19/12 16/01 30/01 27/02 19/03
13 19/09 26/09 10/10 17/10 07/11 21/11 05/12 09/01 30/01 27/02 12/03
14 03/10 24/10 14/11 28/11 12/12 19/12 16/01 23/01 20/02 05/03 19/03
 

DEFINITIEVE REEKSINDELING

REEKSEN EN PLOEGEN RAST.NR.
EERSTE AFDELING (14)  
AMBER 4
AS BELLE VUE                14
BENNE                        10
CHASE                          8
CLUB BP                        7
DANSING CHOCOLA      3
DEURN. TURNERS  2
DYNAM                            9
HET LOO                      11
KLOOSTERSTRAAT              5
N.O.V.A. SCHILDE 12
NUOVO GRANICO 6
ROZA            13
STADHUIS                1
   
TWEEDE AFDELING A     (12)  
ADEC METAL EDEGEM 3
AMBER H 4
AN SIBHIN 2
BREUGHEL 88 12
DALTONS 5
ENTREPOT DU CONGO            1
EXCELSIOR 81 9
FOXES 7
JEE DEE                                        6
MOLLY BLOOMS          11
NIEUW STABROEK 8
T.W.UNITED            10
   
TWEEDE AFDELING B   (12)     
AC DE HEIDE              8
AMBER E            3
BRABO KFC 4
DE BRUG              9
DEURN. TURNERS B            1
HOUTBEURS 5
NONKEL JAN 12
P.S.K. 2
TC BRABO                  6
TOREKE  11
UMICORE                    7
VIDAM 10
   
TWEEDE AFDELING C   (12)   
AC DOREGEM 6
BH LJILJANI  3
CAFE CAFE  7
CONTINU  11
DEE BEE UTD.  2
EL CONDOR              10
KLOOSTERSTRAAT B            5
LOS AMIGOS                  8
OLYMPIA SPORT          1
SHAKTAR BRIEL        12
ST.JOZEF                  4
WATERTOREN 9
   
DERDE AFDELING A   (12)   
AMBER G 4
ANTWERP THUNDERDOGS 10
BACCHUS          11
BIBAMUS                        9
EENDRACHT                      3
HOUTBEURS B              5
LUNATICS 7
MATTI 2
PAGODE UTD.      12
RIO                        1
SVENSKA SPORT                                    8
VOORCED 6
   
DERDE AFDELING B   (12)  
AMBER F          3
BENNE B                  10
DE PELIKAAN                    2
ESKAKORN        1
FC ECUADOR 9
GILSBOYS                                  6
KATASTROOF 4
MASSIVE                      5
OLYMP              7
THE RAPIDO'S                    11
VISBOYS  12
VOLBA              8
   
DERDE AFDELING C (13)     
ADEGEMBOYS              4
AIRCONSULT                  14
AMBER C 3
BELLE VUE                      6
DE GOUDBLOEM                  2
DE KLINKAERT 5
KADDISH                  9
LOKOMOTIV ALTREX 12
MANHATTAN UTD.                13
RUPELBOYS          1
SCHONENBERG                7
THOR ZAAT BRIEL 11
V.B. FC                        10
   
VIERDE AFDELING A   (14)  
AMBER B  4
BATTAL 7
DE KAUWE 8
DE KLAMPER 1
DEN BUVEE 10
EULEGOEM                      14
GOBI A 9
PANDA                        11
REUNION MERXEM                  12
ROYAL BORSBEEK              5
SCHOTEN PARK RANGERS          2
STABROEK A 3
TRAVEL DESIGN UTD. 6
TW UNITED B 13
   
VIERDE AFDELING B   (14)  
AMBER D 3
ANTWERP BOYS              12
ATHLETICO JOH                  13
ATLAS COPCO            5
BRIK PELE                      4
DEN 144 10
ELITE ATHLETIC 7
GOBI B                  9
MUTEA 6
NOEVEREN                    1
STABROEK B 14
VK.EXCELSIOR 69 11
VMB-GB 8
WILGENHOF 2