OFFICIELE BERICHTENwoensdag 23 juli 2014

Inzake voorgaande officiële berichten kan U terecht in het archief van de nieuwsbrieven SKOOR.
 
INFO SEIZOEN 2014-2015
 
CLUBS
Zijn er niet meer bij 
Linkeroever, Patriots en Sp. Thamonit

Nieuwe clubs 
Antwerp Thunderdogs : terrein OSSMI (Kapelsesteenweg 72, Brasschaat)   12u45
De Klinkaert : terrein De Klinkaert te Reet   15u00

Naamswijzigingen :
Dansing Chocola Gf : ex-Dansing Chocola
Lokomotiv Altrex : ex- Lokomotiv Acide
Nuovo Granico : ex-Dewico
Rockfon : ex-Chicago Metalic
Shaktar Briel : ex-Briel Votracom
VoorCed : ex-R.T.P.

Wijzigingen thuisterrein
Airconsult : terrein VVH Lippelo te Lippelo K
FC Brabo : terrein van Berchem Sport aan Het Rooi
Dansing Chocola GF : terrein van Berchem Sport aan Het Rooi
Dynam A en B : terrein naast sporthal te Hove
Foxes : terrein Umicore
Lokomotic Altrex : terrein Kalfort Daghet te Puurs
Nonkel Jan : nog niet geweten
Rockfon : terrein FC Stabelino (KVV) zie Vidam
Roza : terrein Maccabi Hoboken (zie Bibamus)
Stadhuis A : Wilrijkse pleinen aan de Jan Van Rijswijcklaan
Stadhuis B : terrein in het Kielpark (zie Volba)
VoorCed : terrein VC Wijnegem (zie Houtbeurs)
 
KALENDERUITREIKING
Dinsdag 26 augustus 2014
: kantine Stabelino tussen 20 en 22 uur voor zowel clubs als scheidsrechters ! Clubs niet vergeten het ondertekende document mee te brengen. De verplichte en bestelde kalenderboekjes moeten ook door de clubs aldaar betaald worden alsmede eventueel aangeschafte armbanden. 

SPEELDATA 
Competitie alle reeksen :
september :    20 en 27
oktober :         04, 11 en 18
november :     08, 15, 22 en 29
december :     06, 13 en 20
januari :          10, 17, 24 en 31
februari :         07 en 28
maart :            07, 14, 21 en 28
Uitzonderingen :
30.08 , 06.09 en 13.09 : bekervoorronden en drie bijkomende speeldagen eerste afdeling.
25.10 : vierde bijkomende speeldag eerste afdeling en volgende bekerronde
01.11 : vrije zaterdag
27.12 : voorlopig vrij
03.01 : inhaalwedstrijden en eventueel volgende bekerronde
14.02 en 21.02 : Krokuszaterdagen. inhaalwedstrijden en eventueel volgende bekerronde.

BEKER MARCEL VAN BOUWEL
1/ AC Doregem, De Klinkaert, Noeveren, Visboys
2/ Adegemboys , Café Café, De Goudbloem, Thor Zaat
3/ Elite Athletic, Kloosterstraat B, FC VB, Watertoren
4/ Dee Bee Utd. , VK Klungel, Lokomotiv Altrex, Rupelboys
5/ AC De Heide, Excelsior 81, Daltons, TC Brabo
6/ Dansing Chocola GF, Deurnese Turners B, El Condor, Sporting Vaso
7/ BH Ljiljani, KFC Brabo, Entrepot du Congo,
 Eulegoem,
8/ Continu, Jee Dee A, Molly Blooms, Rio
9/ De Brug, Nuovo Granico, Los Amigos, Umicore
10/ Braschil, Houtbeurs A, TW. United A, Vyca
11/ Eskakorn, Houtbeurs B, Sava, Volba
12/ Bacchus, Massive, Matti, Rockfon 
13/ Eendracht,  Filippus,  Pagode Utd., Panda
14/ Benne B, Breughel 88, Nieuw Stabroek, Toreke
15/ Amber C, JC Kaddish, Trankiel, Vidam
16/ Athletico Joh, Atlas Copco, Katastroof, The Rapido’s
17/ Foxes, Olymp, P.S.K., Schoten Park Rangers
18/ Amber F, Gilsboys, Lunatics, TW United B
19/ Brik Pele, FC Ecuador, Svenska Sport, Reunion Merxem
20/ 
Nonkel Jan   


VOORLOPIGE REEKSINDELING
EERSTE AFDELING
: ADEC METAL EDEGEM, AMBER, AN SIBHIN, AS BELLE VUE, BENNE, CHASE, CLUB BP, DEURN. TURNERS, DYNAM, HET LOO, KLOOSTERSTRAAT, OLYMPIA SPORT, ROZA, STADHUIS              

TWEEDE AFDELING A :
BACCHUS, BRASCHIL, DANSING CHOCOLA, EL CONDOR, ENTREPOT DU CONGO, JEE DEE A, MOLLY BLOOMS, SPORTING VASO, T.W.UNITED, UMICORE, VIDAM, VOLBA

TWEEDE AFDELING B
: AC DE HEIDE, BH LJILJANI, BRABO KFC, DALTONS, DE BRUG, DEURN. TURNERS B, DEWICO, HOUTBEURS, JEE DEE B, RIO, TC BRABO, TOREKE

TWEEDE AFDELING C :
BELLE VUE, CAFE CAFE, CONTINU, DEE BEE UTD., DYNAM B, KLOOSTERSTRAAT B, LOS AMIGOS , SHAKTAR BRIEL, ST.JOZEF B, V.B. FC, VYCA, WATERTOREN

DERDE AFDELING A :
AMBER D, BIBAMUS, EENDRACHT, FILIPPUS, FOXES, JC.KADDISH, LUNATICS, MATTI, NIEUW STABROEK, PAGODE UTD., R.T.P., TRANKIEL

DERDE AFDELING B :
AMBER E, BENNE B, DE GOUDBLOEM, DE PELIKAAN, ESKAKORN EXCELSIOR 81, GILSBOYS, HOUTBEURS B, MASSIVE, P.S.K., SAVA, ST.JOZEF

DERDE AFDELING C :
AC DOREGEM, AMBER C, AMBER G, BREUGHEL 88, CHICAGO METALLIC   LOKOMOTIV ACIDE, MANHATTAN UTD., NONKEL JAN , RUPELBOYS, SCHONENBERG, THOR ZAAT VISBOYS

VIERDE AFDELING A :
AMBER B, ANTWERP THUNDERDOGS, BRIK PELE, DEN BENGEL (?), EULEGOEM FC ECUADOR, OLYMP, PANDA, REUNION MERXEM, ROYAL BORSBEEK, SCHOTEN PARK RANGERS, STADHUIS B, SVENSKA SPORT,
TW UNITED B

VIERDE AFDELING B :
ADEGEMBOYS, AIRCONSULT, AMBER F, AMBER H, ATHLETICO JOH, ATLAS COPCO, DE KLINKAERT, ELITE ATHLETIC, KATASTROOF, KLUNGEL, NOEVEREN, THE RAPIDO'S