OFFICIELE BERICHTENzaterdag 16 juli 2016

Inzake voorgaande officiële berichten kan U terecht in het archief van de nieuwsbrieven SKOOR.

OFFICIELE BERICHTEN

DIVERSE AANPASSINGEN VOOR SEIZOEN 2016-2017.

ADEC METAL EDEGEM : terrein Paul Van Ostayenlei Hove (Brik Pele en Den 144)

AMBER : geen acht maar slechts zeven ploegen. (vier om 15u30)

ANTVERPIA FC : nieuw – terrein Umicore

ATHLETICO JOH : terrein Umicore

ATLAS COPCO : voorlopig alleen op hun terrein. El Condor ontslag, Dynam naar Borsbeek

BH LJILJANI :  op Stabelino

BREUGHELBOYS  :  nieuw    Olse Merksem (Laaglandlaan)

DEN 144 : naar terrein te Hove (Adec en Brik Pele)

D.O.V.O. nieuwe ploeg    terrein achter Gemeentehuis Stabroek

DYNAM  : naar Borsbeek – kunstgras – afwisselend met P.S.K.

DE KROON V.C. : ex-EENDRACHT

EXCELSIOR 81 FC : naar Ternesse Wommelgem – afwisselend met Daltons

GEEL ZWART 89 VK. : nieuwe ploeg – terrein Ponderosa te Berendrecht

GOBI UNITED A / B : terrein Peerdsbos

HOUTBEURS A / B : terrein Rozenhoek Schilde met NOVA Schilde, Pagode en Bacchus

KADDISH FC : terrein Vaso (Leugenberg) samen met Lunatics

LAS MAñAS : ex Travel Design – Terrein Ternesse Wommelgem (Daltons en Excelsior 81)

MOLLY BLOOMS : terrein  Sportpark Ruggeveld Deurne

ROZA FC : terrein Wilrijkse pleinen afwisselend met Stadhuis Kunstgras

SCHOTEN PARK  : geen Rangers meer

SWINCHESTER UTD. : nieuw   Terrein St. Rita Kontich (Hubertus)

TC BRABO : terrein FC K. MINTJENS Westmalle

THE RAPIDO'S : naar terrein Jee Dee (Royal Borsbeek en Massive)

VOETBALCLUB KANGOEROES : ex - NUOVO GRANICO

 

THUISTERREINEN.

AMBER A/H  (7)

A (15u30) + B (15u30) + E (13u00) 
AFWISSELEND MET  C (15u30) + D (13u00) + G (15u30)  + F (13u00) 

UMICORE  (6)
ANTVERPIA  (NIEUW 12u15) +  ATHLETICO JOH  (15u00) + CLUB BP  (15u00)
AFWISSELEND MET    FOXES (12u15 ) +  UMICORE (15u00) + LOS AMIGOS (15u00)    

ROZENHOEK SCHILDE  (5)
NOVA SCHILDE (15u00) + PAGODE  (15u00)
AFWISSELEND MET   HOUTBEURS B  (13u00) + HOUTBEURS A (15u15) + BACCHUS (15u00)

STABELINO   (5)
VIDAM  (2B) 14u30  + DEN BUVEE (15u00)  + Metropool (VVV) !            
AFWISSELEND MET   FC ECUADOR (13u00)  +   BIBAMUS (15u00) + BH LJILJANI  (15u00)

WILRIJKSE PLEINEN   (4)
STADHUIS  (1)  14u00  afwisselend met  ROZA   (2C) 14u00  kunstgrasveld
VOLBA  (3A) 15u00  afwisselend met BATTAL  (4A) 15u00   kunstgrasveld

KLOOSTERSTRAAT  (4)
AC DOREGEM (13u00) + BELLE VUE (15u00) 
AFWISSELEND MET    KLOOSTERSTRAAT B (13u30) + KLOOSTERSTRAAT A (15u30) 

JEE DEE   (4)
JEE DEE (15u30) + THE RAPIDO’S  (13u30)
AFWISSELEND MET   MASSIVE (13u30) +  ROYAL BORSBEEK  (15u30)

DEURNESE TURNERS  (4)
AN SIBHIN  (13u00) +  DT. A  (15u00)
AFWISSELEND MET ENTREPOT DU CONGO  (13u00) + DT. B (15u00)

BOOM (Park)  (3)
BRISTOL BOYS (12u30)   +  DEE BEE (15u15)
AFWISSELEND MET   NOEVEREN  (15u00)

ST.JOZEF MORTSEL  (3)  
DE STAPPE :     ST.JOZEF  (14u00)   (ST. Jozef jeugd en Dames KVV)
MAYERLEI  :       VMB GB  (15u00)     AFWISSELEND MET OLYMP (15u00) 

HOVE  (3)
ADEC METAL EDEGEM  (15u00)  AFWISSELEND MET    BRIK PELE (12u15)   en  DEN 144 (14u30)

WOMMELGEM TERNESSE   (3)
DALTONS (15u00)      AFWISSELEND MET   EXCELSIOR 81  (15u00) op B terrein  
LAS MANAS  (15u00)   op C terrein alleen

FORT WOMMELGEM  (2)
BENNE A (15u30) + BENNE B (13u00)    (+ Benne Dames KVV) 

DE BREEVEN BORNEM  (2)
A.S.BELLE VUE (15u00)   AFWISSELEND MET  WATERTOREN (14u30) 

UITGEDEKT SCHOOR  TERHAGEN (2)
CAFE CAFE (15u00)     SAMEN MET   ELITE ATHLETIC (12u30)     

DE SCHINDE EKEREN  (2)
LUNATICS FC  (15u00)         SAMEN MET  FC KADDISH  (12u30)

BRIELSTRAAT BUGGENHOUT  (2)
SHAKTAR BRIEL  (15u00)    AFWISSELEND MET   THOR ZAAT BRIEL  (14u00)

GROENENHOEK DEURNE  (2)
T.W. UNITED A  (15u00)   AFWISSELEND MET   TW UTD. B (15u00)

TUBANTIA RIVIERENHOF DEURNE  (2)
ANTWERP BOYS  (12u30)  (+Antwerp Girls KBVB)  AFWISSELEND MET  PANDA (15u00)

BROECHEM  (2)
HET LOO  (15u00)  SAMEN MET  TOREKE  (13u00)  

CITY PIRATES MERKSEM  (2)
MATTI  (14u30)  SAMEN met  en SCHOTEN PARK  (12u30)         

BORSBEEK SPORT (2)  
P.S.K. (14u30)   AFWISSELEND MET   DYNAM  (15u15)            

PEERDSBOS BRASSCHAAT  (2)
GOBI UNITED A  (15u15)  samen met GOBI UNITED B (13u30)

STABROEK ACHTER GEMEENTEHUIS  (2)
DE KAUWE    (13u00)   AFWISSELEND MET   D.O.V.O. (NIEUW)  (15u00)

VC WIJNEGEM  (2)   
VOETBALCLUB KANGOEROES  (15u00)  SAMEN MET   VOORCED  (13u00)

 

ALLEEN  al dan niet samen of afwisselend met ploegen uit andere Federaties;

AC DE HEIDE  (15u00)                     DE BUIZERD  PUTTE (NL)

AIRCONSULT   (15u00)                    VVH LIPPELO

ANTWERP THUNDERDOGS  (12u45)     OSSMI  BRASSCHAAT 

ATLAS COPCO  (14u30)                  EIGEN TERREIN WILRIJK

BREUGHELBOYS  (NIEUW)  (14u00)       OLSE MERKSEM LAAGLANDLAAN

DE BRUG SK (15u00)                      SPORTCENTRUM TER BEKE  WILRIJK

DE KLAMPER  (15u00)                     KVC OLYMPIC DEURNE

DE KLINKAERT (15u00)                   EIGEN TERREIN IN REET

DE KROON V.C. (ex EENDRACHT)  (15u00)  FORT MERKSEM

DE PELIKAAN  (15u00)                     FC HALLE  ZOERSEL

ESKAKORN  (15u00)                        BELGICA EDEGEM

EULEGOEM  (15u30)                       K. MASSENHOVEN V.C. 

GEEL ZWART V.K.  (NIEUW)  (15u00)        PONDEROSA BERENDRECHT

KATASTROOF  (15u00)                   DUFFELSHOEK KONTICH 

LOKOMOTIV ALTREX  (15u00)          KALFORT DAGHET

MANHATTAN (15u30)                      DE VOORZORG MECHELEN

 MOLLY BLOOMS  (13u00)                SPORTPARK DEURNE  RUGGEVELDLAAN

MUTEA    (14u00 of 14u30)              OLVE  PRINS BOUDEWIJNLAAN  EDEGEM  

NIEUW STABROEK  (15u00)              VOSSEVELDEN STABROEK

NONKEL JAN   (15u00)                      CITY PIRATES LINKEROEVER

OLYMPIA SPORT  (15u00)                  GROEN ROOD KATELIJNE   KBVB  

RIO  (15u00)                                      ANTONIA ZOERSEL  

RUPELBOYS (15u00)                           NIELSE                                 

SCHONENBERG VK  (15u00)                EIGEN TERREIN MECHELEN

STABROEK  (15u00)                            MOLENVELD STABROEK

SVENSKA SPORT   (15u00)                  BRECHT

SWINCHESTER UNITED (NIEUW)  (14u30)    RIKO HUBERTUS KONTICH

TC BRABO  (13u45)                            FC K. MINTJENS  WESTMALLE

VB FC     (15u30)                               WINTAM

 VISBOYS      (15u00)                        SPORTCENTRUM DE POLLEPEL  DUFFEL        

VK EXCELSIOR 69   (14u30)                K.PUURS  

WILGENHOF (15u00)                          EXCELSIOR KAART