KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
Kalender


zaterdag 25 november 2017
EERSTE AFDELING
15.00AS BELLE VUE-AMBER
15.00BENNE-NONKEL JAN
15.00BH LJILJANI-HOUTBEURS
15.00DALTONS-KLOOSTERSTRAAT
15.15DYNAM-STADHUIS
15.00N.O.V.A. SCHILDE-CLUB BP
15.00SHAKTAR BRIEL -DEURNESE TURNERS


TWEEDE AFDELING A
15.00DE KLAMPER-TOREKE
15.00EXCELSIOR 81-ESKAKORN
13.00FC BAR SALON-HET LOO
15.00JEE DEE-BATTAL
14.00MUTEA-AN SIBHIN
13.00VOORCED-ADEC METAL EDEGEM


TWEEDE AFDELING B
15.00AMBER G-T.W.UNITED
15.00DEURNESE TURNERS B-P.S.K.
14.15GOBI UNITED A-TC BRABO
15.00UMICORE-VC KANGOEROES
15.00VISBOYS-DE BRUG
15.00VOLBA-ST. JOZEF


TWEEDE AFDELING C
13.00AMBER E-WATERTOREN
13.00ANTWERP BOYS-FC V.B.
15.00CAFE CAFE-AC DOREGEM
15.00LOS AMIGOS-BELLE VUE
15.00OLYMPIA SPORT-LOKOMOTIV ALTREX
16.00RACING GOBI-DEE BEE UTD.


DERDE AFDELING A
15.00AC DE HEIDE-ROYAL BORSBEEK
15.00BIBAMUS-VIDAM
14.00BREUGHELBOYS-BACCHUS
14.00DE KAUWE-NIEUW STABROEK
14.30MATTI-HOUTBEURS B
15.00WILGENHOF-AMBER B


DERDE AFDELING B
15.00DEN 144-KADDISH
15.30EULEGOEM-DE PELIKAAN
15.00KATASTROOF-LAS MANAS
15.00MOLLY BLOOMS-FC ECUADOR
15.00OLYMP-MASSIVE
13.00THE RAPIDO S-PANDA


DERDE AFDELING C
14.00ATLAS COPCO-SCHONENBERG
15.00DE KLINKAERT-KLOOSTERSTRAAT B
13.00F.C. MANHATTAN UNITED-SWINCHESTER UNITED
12.15FOXES-THOR ZAAT BRIEL
15.00T.W.UNITED B-AMBER D
14.30VK EXCELSIOR 69-AIRCONSULT


VIERDE AFDELING A
13.00AMBER F-LUNATICS
12.15BRIK PELE-PVC DE GORILLAZ
15.00DE KROON VC-PAGODE UTD.
15.00DK NIEUWMOER-REUNION MERXEM
13.00METROPOOL UNITED-SPORTING NEERLAND
12.30SCHOTEN PARK RANGERS-D.O.V.O.


VIERDE AFDELING B
15.00AMBER C-FC CHOSSEL SPORT
12.30ELITE ATHLETIC-SIFRA
12.30GOBI UNITED B-ATHLETICO JOH
15.00SVENSKA SPORT-DODEKA SPORT
15.00VK GEEL ZWART 89-BRISTOL BOYS


zaterdag 02 december 2017
EERSTE AFDELING
15.00AMBER-DALTONS
15.00BH LJILJANI-DYNAM
15.00CLUB BP-AS BELLE VUE
15.00DEURNESE TURNERS-BENNE
15.00HOUTBEURS-KLOOSTERSTRAAT
15.00NONKEL JAN-N.O.V.A. SCHILDE
14.00STADHUIS-SHAKTAR BRIEL


TWEEDE AFDELING A
15.00ADEC METAL EDEGEM-TOREKE
13.00AN SIBHIN-DE KLAMPER
16.00BATTAL-MUTEA
15.00ESKAKORN-FC BAR SALON
15.00EXCELSIOR 81-JEE DEE
15.00HET LOO-VOORCED


TWEEDE AFDELING B
15.00DE BRUG-DEURNESE TURNERS B
15.00P.S.K.-AMBER G
15.00ST. JOZEF-GOBI UNITED A
15.00T.W.UNITED-TC BRABO
15.15VC KANGOEROES-VOLBA
15.00VISBOYS-UMICORE


TWEEDE AFDELING C
13.00AC DOREGEM-ANTWERP BOYS
15.00BELLE VUE-OLYMPIA SPORT
15.30FC V.B.-RACING GOBI
15.00LOKOMOTIV ALTREX-AMBER E
15.00LOS AMIGOS-CAFE CAFE
14.30WATERTOREN-DEE BEE UTD.


DERDE AFDELING A
15.00AMBER B-NIEUW STABROEK
15.00BACCHUS-DE KAUWE
15.00BIBAMUS-MATTI
13.15HOUTBEURS B-BREUGHELBOYS
15.00ROYAL BORSBEEK-WILGENHOF
15.00VIDAM-AC DE HEIDE


DERDE AFDELING B
15.00DE PELIKAAN-OLYMP
16.30EULEGOEM-THE RAPIDO S
12.30KADDISH-FC ECUADOR
15.00KATASTROOF-MOLLY BLOOMS
13.00MASSIVE-DEN 144
15.00PANDA-LAS MANAS


DERDE AFDELING C
14.30AIRCONSULT-ATLAS COPCO
13.00AMBER D-KLOOSTERSTRAAT B
12.15FOXES-VK EXCELSIOR 69
14.30SCHONENBERG-DE KLINKAERT
14.30SWINCHESTER UNITED-T.W.UNITED B
14.00THOR ZAAT BRIEL-F.C. MANHATTAN UNITED


VIERDE AFDELING A
13.00D.O.V.O.-DK NIEUWMOER
15.00LUNATICS-PVC DE GORILLAZ
13.00METROPOOL UNITED-SCHOTEN PARK RANGERS
15.00PAGODE UTD.-AMBER F
15.00REUNION MERXEM-BRIK PELE
14.00SPORTING NEERLAND-DE KROON VC


VIERDE AFDELING B
12.30BRISTOL BOYS-AMBER C
15.00DODEKA SPORT-GOBI UNITED B
15.00FC CHOSSEL SPORT-ATHLETICO JOH
15.00NOEVEREN-ELITE ATHLETIC
14.15SIFRA-SVENSKA SPORT


zaterdag 09 december 2017
EERSTE AFDELING
15.00AS BELLE VUE-NONKEL JAN
15.30BENNE-BH LJILJANI
15.00DALTONS-CLUB BP
15.15DYNAM-HOUTBEURS
15.00KLOOSTERSTRAAT-DEURNESE TURNERS
15.00N.O.V.A. SCHILDE-STADHUIS
15.00SHAKTAR BRIEL -AMBER


TWEEDE AFDELING A
15.00DE KLAMPER-ADEC METAL EDEGEM
13.00FC BAR SALON-BATTAL
15.00JEE DEE-ESKAKORN
14.00MUTEA-EXCELSIOR 81
13.00TOREKE-HET LOO
13.00VOORCED-AN SIBHIN


TWEEDE AFDELING B
15.00AMBER G-ST. JOZEF
15.00DEURNESE TURNERS B-VC KANGOEROES
14.15GOBI UNITED A-T.W.UNITED
13.45TC BRABO-P.S.K.
15.00UMICORE-DE BRUG
15.00VOLBA-VISBOYS


TWEEDE AFDELING C
13.00AMBER E-FC V.B.
13.00ANTWERP BOYS-LOS AMIGOS
15.00CAFE CAFE-BELLE VUE
15.15DEE BEE UTD.-LOKOMOTIV ALTREX
15.00OLYMPIA SPORT-AC DOREGEM
16.00RACING GOBI-WATERTOREN


DERDE AFDELING A
15.00AC DE HEIDE-HOUTBEURS B
14.00BREUGHELBOYS-BIBAMUS
15:00DE KAUWE-AMBER B
14.30MATTI-VIDAM
15.00NIEUW STABROEK-ROYAL BORSBEEK
15.00WILGENHOF-BACCHUS


DERDE AFDELING B
15:00DEN 144-KATASTROOF
13.00FC ECUADOR-MASSIVE
15.00LAS MANAS-EULEGOEM
15.00MOLLY BLOOMS-KADDISH
15.00OLYMP-PANDA
13.00THE RAPIDO S-DE PELIKAAN


DERDE AFDELING C
14.00ATLAS COPCO-FOXES
15.00DE KLINKAERT-AMBER D
13.00F.C. MANHATTAN UNITED-AIRCONSULT
13.00KLOOSTERSTRAAT B-SWINCHESTER UNITED
15.00T.W.UNITED B-SCHONENBERG
14.30VK EXCELSIOR 69-THOR ZAAT BRIEL


VIERDE AFDELING A
13.00AMBER F-REUNION MERXEM
12.15BRIK PELE-LUNATICS
15.00DE KROON VC-D.O.V.O.
15.00DK NIEUWMOER-METROPOOL UNITED
15.00PVC DE GORILLAZ-PAGODE UTD.
12.30SCHOTEN PARK RANGERS-SPORTING NEERLAND


VIERDE AFDELING B
15.00AMBER C-DODEKA SPORT
12.15ATHLETICO JOH-BRISTOL BOYS
12.30GOBI UNITED B-FC CHOSSEL SPORT
15.00SVENSKA SPORT-NOEVEREN
15.00VK GEEL ZWART 89-SIFRA


zaterdag 16 december 2017
EERSTE AFDELING
15.00AMBER-BH LJILJANI
15.00CLUB BP-HOUTBEURS
15.00DALTONS-STADHUIS
15.00KLOOSTERSTRAAT-DYNAM
15.00N.O.V.A. SCHILDE-BENNE
15.00NONKEL JAN-DEURNESE TURNERS
15.00SHAKTAR BRIEL -AS BELLE VUE


TWEEDE AFDELING A
15.00ADEC METAL EDEGEM-EXCELSIOR 81
15.00DE KLAMPER-BATTAL
13.00FC BAR SALON-JEE DEE
15.00HET LOO-ESKAKORN
14.00MUTEA-VOORCED
13.00TOREKE-AN SIBHIN


TWEEDE AFDELING B
15.00DEURNESE TURNERS B-UMICORE
14.15GOBI UNITED A-VC KANGOEROES
15.00P.S.K.-DE BRUG
15.00T.W.UNITED-VISBOYS
13.45TC BRABO-ST. JOZEF
15.00VOLBA-AMBER G


TWEEDE AFDELING C
13.00ANTWERP BOYS-AMBER E
15.30FC V.B.-DEE BEE UTD.
15.00LOKOMOTIV ALTREX-BELLE VUE
15.00OLYMPIA SPORT-CAFE CAFE
16.00RACING GOBI-AC DOREGEM
14.30WATERTOREN-LOS AMIGOS


DERDE AFDELING A
15.00AC DE HEIDE-MATTI
15.00AMBER B-BIBAMUS
14.00BREUGHELBOYS-WILGENHOF
15:00DE KAUWE-HOUTBEURS B
15.00NIEUW STABROEK-BACCHUS
15.00ROYAL BORSBEEK-VIDAM


DERDE AFDELING B
13.00FC ECUADOR-KATASTROOF
12.30KADDISH-EULEGOEM
15.00LAS MANAS-DEN 144
13.00MASSIVE-DE PELIKAAN
15.00MOLLY BLOOMS-PANDA
15.00OLYMP-THE RAPIDO S


DERDE AFDELING C
13.00AMBER D-FOXES
14.00ATLAS COPCO-T.W.UNITED B
15.00DE KLINKAERT-AIRCONSULT
13.00F.C. MANHATTAN UNITED-VK EXCELSIOR 69
13.00KLOOSTERSTRAAT B-SCHONENBERG
14.30SWINCHESTER UNITED-THOR ZAAT BRIEL


VIERDE AFDELING A
12.15BRIK PELE-D.O.V.O.
15.00DE KROON VC-SCHOTEN PARK RANGERS
15.00DK NIEUWMOER-AMBER F
15.00LUNATICS-METROPOOL UNITED
15.00PAGODE UTD.-SPORTING NEERLAND
15.00PVC DE GORILLAZ-REUNION MERXEM


VIERDE AFDELING B
12.15ATHLETICO JOH-DODEKA SPORT
15.00FC CHOSSEL SPORT-NOEVEREN
12.30GOBI UNITED B-SIFRA
15.00SVENSKA SPORT-AMBER C
15.00VK GEEL ZWART 89-ELITE ATHLETIC


zaterdag 06 januari 2018
EERSTE AFDELING
15.00AS BELLE VUE-KLOOSTERSTRAAT
15.00BH LJILJANI-N.O.V.A. SCHILDE
15.00DEURNESE TURNERS-CLUB BP
15.15DYNAM-SHAKTAR BRIEL
15.00HOUTBEURS-AMBER
15.00NONKEL JAN-DALTONS
14.00STADHUIS-BENNE


TWEEDE AFDELING A
13.00AN SIBHIN-HET LOO
16.00BATTAL-ADEC METAL EDEGEM
15.00ESKAKORN-DE KLAMPER
15.00EXCELSIOR 81-FC BAR SALON
15.00JEE DEE-MUTEA
13.00VOORCED-TOREKE


TWEEDE AFDELING B
15.00AMBER G-TC BRABO
15.00DE BRUG-GOBI UNITED A
15.00ST. JOZEF-P.S.K.
15.00UMICORE-VOLBA
15.15VC KANGOEROES-T.W.UNITED
15.00VISBOYS-DEURNESE TURNERS B


TWEEDE AFDELING C
13.00AC DOREGEM-WATERTOREN
13.00AMBER E-DEE BEE UTD.
15.00BELLE VUE-RACING GOBI
15.00CAFE CAFE-ANTWERP BOYS
15.30FC V.B.-LOKOMOTIV ALTREX
15.00LOS AMIGOS-OLYMPIA SPORT


DERDE AFDELING A
15.00BACCHUS-ROYAL BORSBEEK
15.00BIBAMUS-AC DE HEIDE
13.15HOUTBEURS B-AMBER B
14.30MATTI-BREUGHELBOYS
15.00VIDAM-DE KAUWE
15.00WILGENHOF-NIEUW STABROEK


DERDE AFDELING B
15.00DE PELIKAAN-MOLLY BLOOMS
15:00DEN 144-FC ECUADOR
15.30EULEGOEM-OLYMP
15.00KATASTROOF-MASSIVE
15.00PANDA-KADDISH
13.00THE RAPIDO S-LAS MANAS


DERDE AFDELING C
14.30AIRCONSULT-AMBER D
12.15FOXES-F.C. MANHATTAN UNITED
14.30SCHONENBERG-SWINCHESTER UNITED
15.00T.W.UNITED B-KLOOSTERSTRAAT B
14.00THOR ZAAT BRIEL-DE KLINKAERT
14.30VK EXCELSIOR 69-ATLAS COPCO


VIERDE AFDELING A
13.00AMBER F-PVC DE GORILLAZ
13.00D.O.V.O.-LUNATICS
13.00METROPOOL UNITED-DE KROON VC
15.00REUNION MERXEM-PAGODE UTD.
12.30SCHOTEN PARK RANGERS-DK NIEUWMOER
14.00SPORTING NEERLAND-BRIK PELE


VIERDE AFDELING B
15.00AMBER C-ATHLETICO JOH
15.00DODEKA SPORT-BRISTOL BOYS
12.30ELITE ATHLETIC-SVENSKA SPORT
15.00NOEVEREN-VK GEEL ZWART 89
14.15SIFRA-FC CHOSSEL SPORT


zaterdag 13 januari 2018
EERSTE AFDELING
15.00AMBER-DYNAM
15.30BENNE-HOUTBEURS
15.00CLUB BP-STADHUIS
15.00DALTONS-AS BELLE VUE
15.00DEURNESE TURNERS-BH LJILJANI
15.00KLOOSTERSTRAAT-NONKEL JAN
15.00SHAKTAR BRIEL -N.O.V.A. SCHILDE


TWEEDE AFDELING A
15.00ADEC METAL EDEGEM-JEE DEE
13.00AN SIBHIN-EXCELSIOR 81
15.00DE KLAMPER-VOORCED
15.00HET LOO-BATTAL
14.00MUTEA-FC BAR SALON
13.00TOREKE-ESKAKORN


TWEEDE AFDELING B
14.15GOBI UNITED A-AMBER G
15.00P.S.K.-VC KANGOEROES
15.00ST. JOZEF-VISBOYS
15.00T.W.UNITED-UMICORE
13.45TC BRABO-DE BRUG
15.00VOLBA-DEURNESE TURNERS B


TWEEDE AFDELING C
13.00ANTWERP BOYS-OLYMPIA SPORT
15.15DEE BEE UTD.-BELLE VUE
15.30FC V.B.-LOS AMIGOS
15.00LOKOMOTIV ALTREX-AC DOREGEM
16.00RACING GOBI-AMBER E
14.30WATERTOREN-CAFE CAFE


DERDE AFDELING A
15.00AC DE HEIDE-BREUGHELBOYS
15.00AMBER B-MATTI
15.00BACCHUS-BIBAMUS
15.00DE KAUWE-WILGENHOF
15.00NIEUW STABROEK-VIDAM
15.00ROYAL BORSBEEK-HOUTBEURS B


DERDE AFDELING B
13.00FC ECUADOR-DE PELIKAAN
12.30KADDISH-THE RAPIDO S
15.00KATASTROOF-EULEGOEM
15.00LAS MANAS-OLYMP
13.00MASSIVE-PANDA
15.00MOLLY BLOOMS-DEN 144


DERDE AFDELING C
13.00AMBER D-VK EXCELSIOR 69
14.00ATLAS COPCO-F.C. MANHATTAN UNITED
15.00DE KLINKAERT-T.W.UNITED B
13.00KLOOSTERSTRAAT B-THOR ZAAT BRIEL
14.30SCHONENBERG-FOXES
14.30SWINCHESTER UNITED-AIRCONSULT


VIERDE AFDELING A
12.15BRIK PELE-AMBER F
15.00DE KROON VC-DK NIEUWMOER
15.00LUNATICS-SCHOTEN PARK RANGERS
15.00PAGODE UTD.-D.O.V.O.
15.00PVC DE GORILLAZ-SPORTING NEERLAND
15.00REUNION MERXEM-METROPOOL UNITED


VIERDE AFDELING B
12.30BRISTOL BOYS-SIFRA
15.00DODEKA SPORT-NOEVEREN
15.00FC CHOSSEL SPORT-ELITE ATHLETIC
12.30GOBI UNITED B-AMBER C
15.00SVENSKA SPORT-VK GEEL ZWART 89


zaterdag 20 januari 2018
EERSTE AFDELING
15.30AMBER-BENNE
15.00BH LJILJANI-CLUB BP
15.15DYNAM-AS BELLE VUE
15.00HOUTBEURS-DEURNESE TURNERS
15.00N.O.V.A. SCHILDE-DALTONS
15.00NONKEL JAN-SHAKTAR BRIEL
14.00STADHUIS-KLOOSTERSTRAAT


TWEEDE AFDELING A
15.00ADEC METAL EDEGEM-MUTEA
16.00BATTAL-TOREKE
15.00ESKAKORN-AN SIBHIN
15.00EXCELSIOR 81-HET LOO
13.00FC BAR SALON-DE KLAMPER
15.30JEE DEE-VOORCED


TWEEDE AFDELING B
15.00DE BRUG-ST. JOZEF
15.00DEURNESE TURNERS B-GOBI UNITED A
15.00T.W.UNITED-VOLBA
15.00UMICORE-AMBER G
15.15VC KANGOEROES-TC BRABO
15.00VISBOYS-P.S.K.


TWEEDE AFDELING C
13.00AC DOREGEM-DEE BEE UTD.
15.00BELLE VUE-FC V.B.
15.00CAFE CAFE-AMBER E
15.00LOS AMIGOS-LOKOMOTIV ALTREX
15.00OLYMPIA SPORT-RACING GOBI
14.30WATERTOREN-ANTWERP BOYS


DERDE AFDELING A
15.00AC DE HEIDE-DE KAUWE
15.30AMBER B-BREUGHELBOYS
15.00BIBAMUS-ROYAL BORSBEEK
13.15HOUTBEURS B-NIEUW STABROEK
14.30MATTI-WILGENHOF
15.00VIDAM-BACCHUS


DERDE AFDELING B
15.00DE PELIKAAN-KATASTROOF
15.30EULEGOEM-MASSIVE
12.30KADDISH-LAS MANAS
15.00OLYMP-MOLLY BLOOMS
15.00PANDA-FC ECUADOR
13.30THE RAPIDO S-DEN 144


DERDE AFDELING C
14.30AIRCONSULT-KLOOSTERSTRAAT B
13.00AMBER D-ATLAS COPCO
13.00F.C. MANHATTAN UNITED-DE KLINKAERT
12.15FOXES-SWINCHESTER UNITED
14.00THOR ZAAT BRIEL-SCHONENBERG
14.30VK EXCELSIOR 69-T.W.UNITED B


VIERDE AFDELING A
13.00D.O.V.O.-PVC DE GORILLAZ
15.00DE KROON VC-BRIK PELE
15.00LUNATICS-DK NIEUWMOER
13.00METROPOOL UNITED-PAGODE UTD.
12.30SCHOTEN PARK RANGERS-AMBER F
14.00SPORTING NEERLAND-REUNION MERXEM


VIERDE AFDELING B
12.30ELITE ATHLETIC-AMBER C
15.00FC CHOSSEL SPORT-SVENSKA SPORT
15.00NOEVEREN-BRISTOL BOYS
14.15SIFRA-ATHLETICO JOH
15.00VK GEEL ZWART 89-GOBI UNITED B


zaterdag 27 januari 2018
EERSTE AFDELING
15.00AS BELLE VUE-STADHUIS
15.00CLUB BP-AMBER
15.00DALTONS-BH LJILJANI
15.00DEURNESE TURNERS-DYNAM
15.30KLOOSTERSTRAAT-N.O.V.A. SCHILDE
15.00NONKEL JAN-HOUTBEURS
15.00SHAKTAR BRIEL -BENNE


TWEEDE AFDELING A
13.00AN SIBHIN-FC BAR SALON
15.00DE KLAMPER-EXCELSIOR 81
15.15HET LOO-ADEC METAL EDEGEM
14.00MUTEA-ESKAKORN
13.00TOREKE-JEE DEE
13.00VOORCED-BATTAL


TWEEDE AFDELING B
15.30AMBER G-VC KANGOEROES
14.15GOBI UNITED A-VISBOYS
15.00P.S.K.-T.W.UNITED
15.00ST. JOZEF-DEURNESE TURNERS B
13.45TC BRABO-UMICORE
15.00VOLBA-DE BRUG


TWEEDE AFDELING C
13.00AMBER E-AC DOREGEM
13.00ANTWERP BOYS-BELLE VUE
15.15DEE BEE UTD.-CAFE CAFE
15.30FC V.B.-OLYMPIA SPORT
15.00LOKOMOTIV ALTREX-WATERTOREN
16.00RACING GOBI-LOS AMIGOS


DERDE AFDELING A
15.00AC DE HEIDE-BACCHUS
14.00BREUGHELBOYS-VIDAM
15:00DE KAUWE-BIBAMUS
15.00NIEUW STABROEK-MATTI
15.30ROYAL BORSBEEK-AMBER B
15.00WILGENHOF-HOUTBEURS B


DERDE AFDELING B
15:00DEN 144-PANDA
13.00FC ECUADOR-THE RAPIDO S
15.00KATASTROOF-OLYMP
15.00LAS MANAS-DE PELIKAAN
13.30MASSIVE-KADDISH
15.00MOLLY BLOOMS-EULEGOEM


DERDE AFDELING C
14.00ATLAS COPCO-THOR ZAAT BRIEL
15.00DE KLINKAERT-FOXES
13.30KLOOSTERSTRAAT B-VK EXCELSIOR 69
14.30SCHONENBERG-F.C. MANHATTAN UNITED
14.30SWINCHESTER UNITED-AMBER D
15.00T.W.UNITED B-AIRCONSULT


VIERDE AFDELING A
13.00AMBER F-D.O.V.O.
12.15BRIK PELE-METROPOOL UNITED
15.00DK NIEUWMOER-SPORTING NEERLAND
15.00PAGODE UTD.-LUNATICS
15.00PVC DE GORILLAZ-SCHOTEN PARK RANGERS
15.00REUNION MERXEM-DE KROON VC


VIERDE AFDELING B
15.30AMBER C-SIFRA
12.15ATHLETICO JOH-ELITE ATHLETIC
12.30BRISTOL BOYS-FC CHOSSEL SPORT
15.00DODEKA SPORT-VK GEEL ZWART 89
12.30GOBI UNITED B-NOEVEREN


zaterdag 03 februari 2018
EERSTE AFDELING
15.30AMBER-DEURNESE TURNERS
15.30BENNE-AS BELLE VUE
15.00BH LJILJANI-KLOOSTERSTRAAT
15.15DYNAM-DALTONS
15.00HOUTBEURS-N.O.V.A. SCHILDE
15.00SHAKTAR BRIEL -CLUB BP
14.00STADHUIS-NONKEL JAN


TWEEDE AFDELING A
15.00ADEC METAL EDEGEM-AN SIBHIN
16.00BATTAL-ESKAKORN
15.00EXCELSIOR 81-VOORCED
13.00FC BAR SALON-TOREKE
15.30JEE DEE-DE KLAMPER
15.00MUTEA-HET LOO


TWEEDE AFDELING B
15.00DEURNESE TURNERS B-TC BRABO
15.00T.W.UNITED-ST. JOZEF
15.00UMICORE-GOBI UNITED A
15.15VC KANGOEROES-DE BRUG
15.00VISBOYS-AMBER G
15.00VOLBA-P.S.K.


TWEEDE AFDELING C
13.00AC DOREGEM-BELLE VUE
13.00ANTWERP BOYS-LOKOMOTIV ALTREX
15.00CAFE CAFE-RACING GOBI
15.00LOS AMIGOS-AMBER E
15.00OLYMPIA SPORT-DEE BEE UTD.
14.30WATERTOREN-FC V.B.


DERDE AFDELING A
15.00AC DE HEIDE-NIEUW STABROEK
15.30AMBER B-BACCHUS
15.00BIBAMUS-WILGENHOF
14.00BREUGHELBOYS-ROYAL BORSBEEK
13.15HOUTBEURS B-VIDAM
14.30MATTI-DE KAUWE


DERDE AFDELING B
15.30EULEGOEM-DEN 144
12.30KADDISH-KATASTROOF
15.00LAS MANAS-MASSIVE
15.00OLYMP-FC ECUADOR
15.00PANDA-DE PELIKAAN
13.30THE RAPIDO S-MOLLY BLOOMS


DERDE AFDELING C
14.30AIRCONSULT-THOR ZAAT BRIEL
13.00AMBER D-SCHONENBERG
14.00ATLAS COPCO-SWINCHESTER UNITED
13.00F.C. MANHATTAN UNITED-KLOOSTERSTRAAT B
12.15FOXES-T.W.UNITED B
14.30VK EXCELSIOR 69-DE KLINKAERT


VIERDE AFDELING A
13.00D.O.V.O.-SPORTING NEERLAND
15.00DE KROON VC-PVC DE GORILLAZ
15.00DK NIEUWMOER-PAGODE UTD.
15.00LUNATICS-REUNION MERXEM
13.00METROPOOL UNITED-AMBER F
12.30SCHOTEN PARK RANGERS-BRIK PELE


VIERDE AFDELING B
12.30ELITE ATHLETIC-GOBI UNITED B
15.00FC CHOSSEL SPORT-DODEKA SPORT
15.00NOEVEREN-AMBER C
15.00SVENSKA SPORT-BRISTOL BOYS
15.00VK GEEL ZWART 89-ATHLETICO JOH


zaterdag 24 februari 2018
EERSTE AFDELING
15.00AS BELLE VUE-N.O.V.A. SCHILDE
15.00CLUB BP-DYNAM
15.00DALTONS-BENNE
15.00DEURNESE TURNERS-STADHUIS
15.00HOUTBEURS-SHAKTAR BRIEL
15.30KLOOSTERSTRAAT-AMBER
15.00NONKEL JAN-BH LJILJANI


TWEEDE AFDELING A
13.00AN SIBHIN-BATTAL
15.00DE KLAMPER-MUTEA
15.00ESKAKORN-ADEC METAL EDEGEM
15.15HET LOO-JEE DEE
13.00TOREKE-EXCELSIOR 81
13.00VOORCED-FC BAR SALON


TWEEDE AFDELING B
15.30AMBER G-DEURNESE TURNERS B
15.00DE BRUG-T.W.UNITED
14.15GOBI UNITED A-VOLBA
15.00P.S.K.-UMICORE
15.00ST. JOZEF-VC KANGOEROES
13.45TC BRABO-VISBOYS


TWEEDE AFDELING C
13.00AMBER E-OLYMPIA SPORT
12.00BELLE VUE-WATERTOREN
15.15DEE BEE UTD.-LOS AMIGOS
15.30FC V.B.-AC DOREGEM
15.00LOKOMOTIV ALTREX-CAFE CAFE
16.00RACING GOBI-ANTWERP BOYS


DERDE AFDELING A
15.00AC DE HEIDE-WILGENHOF
15.00BACCHUS-HOUTBEURS B
15.00DE KAUWE-BREUGHELBOYS
15.00NIEUW STABROEK-BIBAMUS
15.30ROYAL BORSBEEK-MATTI
15.00VIDAM-AMBER B


DERDE AFDELING B
15.00DE PELIKAAN-KADDISH
15:00DEN 144-OLYMP
13.00FC ECUADOR-EULEGOEM
15.00KATASTROOF-PANDA
13.30MASSIVE-THE RAPIDO S
15.00MOLLY BLOOMS-LAS MANAS


DERDE AFDELING C
15.00DE KLINKAERT-ATLAS COPCO
13.45KLOOSTERSTRAAT B-FOXES
14.30SCHONENBERG-AIRCONSULT
14.30SWINCHESTER UNITED-VK EXCELSIOR 69
15.00T.W.UNITED B-F.C. MANHATTAN UNITED
14.00THOR ZAAT BRIEL-AMBER D


VIERDE AFDELING A
13.00AMBER F-DE KROON VC
12.15BRIK PELE-DK NIEUWMOER
15.00PAGODE UTD.-SCHOTEN PARK RANGERS
15.00PVC DE GORILLAZ-METROPOOL UNITED
15.00REUNION MERXEM-D.O.V.O.
14.00SPORTING NEERLAND-LUNATICS


VIERDE AFDELING B
15.30AMBER C-VK GEEL ZWART 89
12.15ATHLETICO JOH-NOEVEREN
12.30BRISTOL BOYS-ELITE ATHLETIC
15.00DODEKA SPORT-SIFRA
12.30GOBI UNITED B-SVENSKA SPORT


zaterdag 03 maart 2018
EERSTE AFDELING
15.00AS BELLE VUE-DEURNESE TURNERS
15.30BENNE-CLUB BP
15.00BH LJILJANI-STADHUIS
15.00DALTONS-HOUTBEURS
15.15DYNAM-NONKEL JAN
15.00N.O.V.A. SCHILDE-AMBER
15.00SHAKTAR BRIEL -KLOOSTERSTRAAT


TWEEDE AFDELING A
15.00DE KLAMPER-HET LOO
15.00EXCELSIOR 81-BATTAL
13.00FC BAR SALON-ADEC METAL EDEGEM
15.30JEE DEE-AN SIBHIN
14.00MUTEA-TOREKE
13.00VOORCED-ESKAKORN


TWEEDE AFDELING B
15.30AMBER G-DE BRUG
15.00DEURNESE TURNERS B-T.W.UNITED
14.15GOBI UNITED A-P.S.K.
15.00UMICORE-ST. JOZEF
15.00VISBOYS-VC KANGOEROES
15.00VOLBA-TC BRABO


TWEEDE AFDELING C
13.00AMBER E-BELLE VUE
13.00ANTWERP BOYS-DEE BEE UTD.
15.00CAFE CAFE-FC V.B.
15.00LOS AMIGOS-AC DOREGEM
15.00OLYMPIA SPORT-WATERTOREN
16.00RACING GOBI-LOKOMOTIV ALTREX


DERDE AFDELING A
15.00AC DE HEIDE-AMBER B
15.00BIBAMUS-HOUTBEURS B
14.00BREUGHELBOYS-NIEUW STABROEK
15:00DE KAUWE-ROYAL BORSBEEK
14.30MATTI-BACCHUS
15.00WILGENHOF-VIDAM


DERDE AFDELING B
15.00DEN 144-DE PELIKAAN
15.30EULEGOEM-PANDA
15.00LAS MANAS-FC ECUADOR
15.00MOLLY BLOOMS-MASSIVE
15.00OLYMP-KADDISH
13.30THE RAPIDO S-KATASTROOF


DERDE AFDELING C
14.00ATLAS COPCO-KLOOSTERSTRAAT B
15.00DE KLINKAERT-SWINCHESTER UNITED
13.00F.C. MANHATTAN UNITED-AMBER D
12.15FOXES-AIRCONSULT
15.00T.W.UNITED B-THOR ZAAT BRIEL
14.30VK EXCELSIOR 69-SCHONENBERG


VIERDE AFDELING A
13.00AMBER F-SPORTING NEERLAND
12.15BRIK PELE-PAGODE UTD.
15.00DE KROON VC-LUNATICS
15.00DK NIEUWMOER-PVC DE GORILLAZ
13.00METROPOOL UNITED-D.O.V.O.
12.30SCHOTEN PARK RANGERS-REUNION MERXEM


VIERDE AFDELING B
12.30ELITE ATHLETIC-DODEKA SPORT
12.30GOBI UNITED B-BRISTOL BOYS
15.00NOEVEREN-SIFRA
15.00SVENSKA SPORT-ATHLETICO JOH
15.00VK GEEL ZWART 89-FC CHOSSEL SPORT


zaterdag 10 maart 2018
EERSTE AFDELING
15.30AMBER-AS BELLE VUE
15.00CLUB BP-N.O.V.A. SCHILDE
15.00DEURNESE TURNERS-SHAKTAR BRIEL
15.00HOUTBEURS-BH LJILJANI
16.00KLOOSTERSTRAAT-DALTONS
15.00NONKEL JAN-BENNE
14.00STADHUIS-DYNAM


TWEEDE AFDELING A
15.00ADEC METAL EDEGEM-VOORCED
13.00AN SIBHIN-MUTEA
16.00BATTAL-JEE DEE
15.00ESKAKORN-EXCELSIOR 81
15.15HET LOO-FC BAR SALON
13.00TOREKE-DE KLAMPER


TWEEDE AFDELING B
15.00DE BRUG-VISBOYS
15.00P.S.K.-DEURNESE TURNERS B
15.00ST. JOZEF-VOLBA
15.00T.W.UNITED-AMBER G
13.45TC BRABO-GOBI UNITED A
15.15VC KANGOEROES-UMICORE


TWEEDE AFDELING C
12.30AC DOREGEM-CAFE CAFE
15.00BELLE VUE-LOS AMIGOS
15.15DEE BEE UTD.-RACING GOBI
15.30FC V.B.-ANTWERP BOYS
15.00LOKOMOTIV ALTREX-OLYMPIA SPORT
14.30WATERTOREN-AMBER E


DERDE AFDELING A
15.30AMBER B-WILGENHOF
15.00BACCHUS-BREUGHELBOYS
13.15HOUTBEURS B-MATTI
15.00NIEUW STABROEK-DE KAUWE
15.30ROYAL BORSBEEK-AC DE HEIDE
15.00VIDAM-BIBAMUS


DERDE AFDELING B
15.00DE PELIKAAN-EULEGOEM
13.00FC ECUADOR-MOLLY BLOOMS
12.30KADDISH-DEN 144
15.00LAS MANAS-KATASTROOF
13.30MASSIVE-OLYMP
15.00PANDA-THE RAPIDO S


DERDE AFDELING C
14.30AIRCONSULT-VK EXCELSIOR 69
13.00AMBER D-T.W.UNITED B
14.15KLOOSTERSTRAAT B-DE KLINKAERT
14.30SCHONENBERG-ATLAS COPCO
14.30SWINCHESTER UNITED-F.C. MANHATTAN UNITED
14.00THOR ZAAT BRIEL-FOXES


VIERDE AFDELING A
13.00D.O.V.O.-SCHOTEN PARK RANGERS
15.00LUNATICS-AMBER F
15.00PAGODE UTD.-DE KROON VC
15.00PVC DE GORILLAZ-BRIK PELE
15.00REUNION MERXEM-DK NIEUWMOER
14.00SPORTING NEERLAND-METROPOOL UNITED


VIERDE AFDELING B
12.15ATHLETICO JOH-GOBI UNITED B
12.30BRISTOL BOYS-VK GEEL ZWART 89
15.00DODEKA SPORT-SVENSKA SPORT
15.00FC CHOSSEL SPORT-AMBER C
14.15SIFRA-ELITE ATHLETIC


zaterdag 17 maart 2018
EERSTE AFDELING
15.00AS BELLE VUE-CLUB BP
15.30BENNE-DEURNESE TURNERS
15.00DALTONS-AMBER
15.15DYNAM-BH LJILJANI
15.30KLOOSTERSTRAAT-HOUTBEURS
15.00N.O.V.A. SCHILDE-NONKEL JAN
15.00SHAKTAR BRIEL -STADHUIS


TWEEDE AFDELING A
15.00DE KLAMPER-AN SIBHIN
13.00FC BAR SALON-ESKAKORN
15.30JEE DEE-EXCELSIOR 81
14.00MUTEA-BATTAL
13.00TOREKE-ADEC METAL EDEGEM
13.00VOORCED-HET LOO


TWEEDE AFDELING B
15.30AMBER G-P.S.K.
15.00DEURNESE TURNERS B-DE BRUG
14.15GOBI UNITED A-ST. JOZEF
13.45TC BRABO-T.W.UNITED
15.00UMICORE-VISBOYS
15.00VOLBA-VC KANGOEROES


TWEEDE AFDELING C
13.00AMBER E-LOKOMOTIV ALTREX
13.00ANTWERP BOYS-AC DOREGEM
15.00CAFE CAFE-LOS AMIGOS
15.15DEE BEE UTD.-WATERTOREN
15.00OLYMPIA SPORT-BELLE VUE
16.00RACING GOBI-FC V.B.


DERDE AFDELING A
15.00AC DE HEIDE-VIDAM
14.00BREUGHELBOYS-HOUTBEURS B
15:00DE KAUWE-BACCHUS
14.30MATTI-BIBAMUS
15.00NIEUW STABROEK-AMBER B
15.00WILGENHOF-ROYAL BORSBEEK


DERDE AFDELING B
15:00DEN 144-MASSIVE
13.00FC ECUADOR-KADDISH
15.00LAS MANAS-PANDA
15.00MOLLY BLOOMS-KATASTROOF
15.00OLYMP-DE PELIKAAN
13.30THE RAPIDO S-EULEGOEM


DERDE AFDELING C
14.00ATLAS COPCO-AIRCONSULT
15.00DE KLINKAERT-SCHONENBERG
13.00F.C. MANHATTAN UNITED-THOR ZAAT BRIEL
13.30KLOOSTERSTRAAT B-AMBER D
15.00T.W.UNITED B-SWINCHESTER UNITED
14.30VK EXCELSIOR 69-FOXES


VIERDE AFDELING A
13.00AMBER F-PAGODE UTD.
12.15BRIK PELE-REUNION MERXEM
15.00DE KROON VC-SPORTING NEERLAND
15.00DK NIEUWMOER-D.O.V.O.
15.00PVC DE GORILLAZ-LUNATICS
12.30SCHOTEN PARK RANGERS-METROPOOL UNITED


VIERDE AFDELING B
15.30AMBER C-BRISTOL BOYS
12.15ATHLETICO JOH-FC CHOSSEL SPORT
12.30ELITE ATHLETIC-NOEVEREN
12.30GOBI UNITED B-DODEKA SPORT
15.00SVENSKA SPORT-SIFRA


zaterdag 24 maart 2018
EERSTE AFDELING
15.30AMBER-SHAKTAR BRIEL
15.00BH LJILJANI-BENNE
15.00CLUB BP-DALTONS
15.00DEURNESE TURNERS-KLOOSTERSTRAAT
15.00HOUTBEURS-DYNAM
15.00NONKEL JAN-AS BELLE VUE
14.00STADHUIS-N.O.V.A. SCHILDE


TWEEDE AFDELING A
15.00ADEC METAL EDEGEM-DE KLAMPER
13.00AN SIBHIN-VOORCED
16.00BATTAL-FC BAR SALON
15.00ESKAKORN-JEE DEE
15.00EXCELSIOR 81-MUTEA
15.15HET LOO-TOREKE


TWEEDE AFDELING B
15.00DE BRUG-UMICORE
15.00P.S.K.-TC BRABO
15.00ST. JOZEF-AMBER G
15.00T.W.UNITED-GOBI UNITED A
15.15VC KANGOEROES-DEURNESE TURNERS B
15.00VISBOYS-VOLBA


TWEEDE AFDELING C
13.00AC DOREGEM-OLYMPIA SPORT
15.00BELLE VUE-CAFE CAFE
15.30FC V.B.-AMBER E
15.00LOKOMOTIV ALTREX-DEE BEE UTD.
15.00LOS AMIGOS-ANTWERP BOYS
14.30WATERTOREN-RACING GOBI


DERDE AFDELING A
15.30AMBER B-DE KAUWE
15.00BACCHUS-WILGENHOF
15.00BIBAMUS-BREUGHELBOYS
13.15HOUTBEURS B-AC DE HEIDE
15.30ROYAL BORSBEEK-NIEUW STABROEK
15.00VIDAM-MATTI


DERDE AFDELING B
15.00DE PELIKAAN-THE RAPIDO S
15.30EULEGOEM-LAS MANAS
12.30KADDISH-MOLLY BLOOMS
15.00KATASTROOF-DEN 144
13.30MASSIVE-FC ECUADOR
15.00PANDA-OLYMP


DERDE AFDELING C
14.30AIRCONSULT-F.C. MANHATTAN UNITED
13.00AMBER D-DE KLINKAERT
12.15FOXES-ATLAS COPCO
14.30SCHONENBERG-T.W.UNITED B
14.30SWINCHESTER UNITED-KLOOSTERSTRAAT B
14.00THOR ZAAT BRIEL-VK EXCELSIOR 69


VIERDE AFDELING A
13.00D.O.V.O.-DE KROON VC
15.00LUNATICS-BRIK PELE
13.00METROPOOL UNITED-DK NIEUWMOER
15.00PAGODE UTD.-PVC DE GORILLAZ
15.00REUNION MERXEM-AMBER F
14.00SPORTING NEERLAND-SCHOTEN PARK RANGERS


VIERDE AFDELING B
12.30BRISTOL BOYS-ATHLETICO JOH
15.00DODEKA SPORT-AMBER C
15.00FC CHOSSEL SPORT-GOBI UNITED B
15.00NOEVEREN-SVENSKA SPORT
14.15SIFRA-VK GEEL ZWART 89