?>
KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
history print print
Klassement EERSTE AFDELING
Pos. Team Gesp Pt.
1 RACING GOBI 0 0
2 MUTEA 0 0
3 KLOOSTERSTRAAT 0 0
4 HOUTBEURS 0 0
5 DYNAM 0 0
6 DALTONS 0 0
7 CLUB BP 0 0
8 BENNE 0 0
9 AS BELLE VUE 0 0
10 AMBER 0 0
Klassement TWEEDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 VC KANGOEROES 0 0
2 PANDA 0 0
3 LOS AMIGOS 0 0
4 KADDISH 0 0
5 JEE DEE 0 0
6 HET LOO 0 0
7 FC BAR SALON 0 0
8 EXCELSIOR 81 0 0
9 ESKAKORN 0 0
10 AN SIBHIN 0 0
11 ADEC METAL EDEGEM 0 0
12 AC DE HEIDE 0 0
Klassement TWEEDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 UMICORE 0 0
2 TC BRABO 0 0
3 ST. JOZEF 0 0
4 P.S.K. - DE KLAMPER 0 0
5 HOUTBEURS B 0 0
6 DEN 144 0 0
7 DE KAUWE 0 0
8 DE BRUG 0 0
9 ATLAS COPCO 0 0
10 ANTWERP BOYS 0 0
11 AMBER G 0 0
Klassement TWEEDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 WATERTOREN 0 0
2 VOLBA 0 0
3 VISBOYS 0 0
4 SWINCHESTER UNITED 0 0
5 OLYMPIA SPORT 0 0
6 LOKOMOTIV ALTREX 0 0
7 LAS MANAS 0 0
8 KLOOSTERSTRAAT B 0 0
9 FOXES 0 0
10 FC V.B. 0 0
11 CAFE CAFE 0 0
12 BELLE VUE 0 0
Klassement DERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 WILGENHOF 0 0
2 VIDAM 0 0
3 TOREKE 0 0
4 SPORTING NEERLAND 0 0
5 ROYAL BORSBEEK FC 0 0
6 PVC GORILLAZ 0 0
7 NIEUW STABROEK 0 0
8 MATTI 0 0
9 DK NIEUWMOER 0 0
10 BIBAMUS 0 0
11 BACCHUS 0 0
12 AMBER C 0 0
Klassement DERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 VOORCED 0 0
2 VK GEEL ZWART 89 0 0
3 THE RAPIDO S 0 0
4 MOLLY BLOOMS 0 0
5 FC ROOIENHOEK 0 0
6 DE PELIKAAN 0 0
7 BRISTOL BOYS 0 0
8 BRIK PELE 0 0
9 AMBER E 0 0
Klassement DERDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 THOR ZAAT BRIEL 0 0
2 OLYMP 0 0
3 METROPOOL UNITED 0 0
4 KATASTROOF 0 0
5 FC CHOSSEL SPORT 0 0
6 F.C. MANHATTAN UNITED 0 0
7 EULEGOEM 0 0
8 ELITE ATHLETIC 0 0
9 DEE BEE UTD. 0 0
10 DE KLINKAERT 0 0
11 AIRCONSULT 0 0
Klassement VIERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 SCHOTEN PARK RANGERS 0 0
2 REUNION MERXEM 0 0
3 GOOMA UNITED 0 0
4 FC THE D-C BOYS 0 0
5 FC KIEL 2 0 0
6 DE KROON VC 0 0
7 D.O.V.O. 0 0
8 BENNE B 0 0
9 AMBER F 0 0
10 AMBER D 0 0
Klassement VIERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 ZWARTE HOND 0 0
2 Schonenberg 0 0
3 ROYAL ZEEZICHT FC 0 0
4 RACING GOBI B 0 0
5 PAGODE UTD. 0 0
6 NOEVEREN 0 0
7 LUNATICS 0 0
8 KON. ALOYSIUS S.C. 0 0
9 DODEKA SPORT 0 0
10 ATHLETICO JOH 0 0
11 AMBER B 0 0