KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
history print print
Klassement EERSTE AFDELING
Pos. Team Gesp Pt.
1 WATERTOREN 0 0
2 SPORTING NEERLAND 0 0
3 RACING GOBI 0 0
4 P.S.K. - DE KLAMPER 0 0
5 KLOOSTERSTRAAT 0 0
6 HOUTBEURS 0 0
7 HET LOO 0 0
8 DEURNESE TURNERS 0 0
9 CLUB BP 0 0
10 BENNE 1980 A 0 0
11 BAR SALON 0 0
12 AMBER 0 0
Klassement TWEEDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 WILGENHOF 0 0
2 VOLBA 0 0
3 TC BRABO 0 0
4 ST. JOZEF 0 0
5 ROOIENHOEK 0 0
6 REUNION MERXEM 0 0
7 JEE DEE 0 0
8 DE BRUG 0 0
9 DALTONS 0 0
10 AN SIBHIN 0 0
11 ADEC METAL EDEGEM 0 0
12 AC DE HEIDE 0 0
Klassement TWEEDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 VOORCED 0 0
2 UMICORE 0 0
3 THE D-C BOYS 0 0
4 RACING GOBI B 0 0
5 LOS AMIGOS 0 0
6 KATASTROOF 0 0
7 HOUTBEURS B 0 0
8 EXCELSIOR 81 0 0
9 DE KAUWE 0 0
10 CABINA DE PEAJE 0 0
11 BACCHUS 0 0
12 AMBER G 0 0
Klassement TWEEDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 V.B. 0 0
2 SWINCHESTER 0 0
3 OLYMPIA SPORT 0 0
4 MOLLY BLOOMS A 0 0
5 LOKOMOTIV ALTREX 0 0
6 KLOOSTERSTRAAT B 0 0
7 DE KLINKAERT 0 0
8 DE BRUURS 0 0
9 ATLAS COPCO 0 0
10 AS BELLE VUE 0 0
11 AIRCONSULT 0 0
12 ADLER SCHONENBERG 0 0
Klassement DERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 VIDAM 0 0
2 TOREKE 0 0
3 SIFRA 0 0
4 SAVA B 0 0
5 MATTI 0 0
6 KON. ANTWERP DEALERSHIP 0 0
7 KADDISH 0 0
8 DEN 144 0 0
9 CHOSSEL SPORT 0 0
10 BIBAMUS 0 0
11 ATHLETICO JOH 0 0
12 AMBER F 0 0
Klassement DERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 ZWARTE HOND 0 0
2 SAVA A 0 0
3 ROYAL ZEEZICHT 0 0
4 PVC GORILLAZ 0 0
5 PANDA 0 0
6 LAS MANAS 0 0
7 GOOMA 0 0
8 DK NIEUWMOER 0 0
9 DE PELIKAAN 0 0
10 BRIK PELE 0 0
11 ANTWERP BOYS 0 0
12 AMBER E 0 0
Klassement DERDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 VISBOYS 0 0
2 THOR ZAAT BRIEL 0 0
3 OLYMP 0 0
4 NOEVEREN 0 0
5 MANHATTAN UNITED 0 0
6 FOXES 0 0
7 EULEGOEM 0 0
8 ELITE ATHLETIC 0 0
9 BENNE 1980 B 0 0
10 BELLE VUE 0 0
11 BANLIEU 2940 0 0
Klassement VIERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 STABROEK UNITED 0 0
2 SPORTING MXM 0 0
3 SAVA C 0 0
4 RUISBROEK 0 0
5 ROYAL BORSBEEK FC 0 0
6 NIEUW STABROEK 0 0
7 MOLLY BLOOMS B 0 0
8 J&M TOLHUIS 0 0
9 DODEKA SPORT 0 0
10 DE KROON 0 0
11 AMBER B 0 0
Klassement VIERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 THE RAPIDO'S 0 0
2 PEUCHEMISE 0 0
3 PAGODE 0 0
4 NATIONAL 0 0
5 LUNATICS 0 0
6 KON. ALOYSIUS SC 0 0
7 GEEL ZWART 89 0 0
8 EKEREN WINKELSTAD 0 0
9 EINTRACHT DEURNE 0 0
10 DEN DERDE HELFT 0 0
11 AMBER D 0 0