Klassement EERSTE AFDELING
Klassement TWEEDE AFDELING A
Klassement TWEEDE AFDELING B
Klassement TWEEDE AFDELING C
Klassement DERDE AFDELING A
Klassement DERDE AFDELING B
Klassement DERDE AFDELING C
Klassement VIERDE AFDELING A
Klassement VIERDE AFDELING B
Pos. | Team |
---|---|
1 | AC DE HEIDE |
2 | ANTWERP CITY FC |
3 | BAR SALON |
4 | CHOSSEL SPORT |
5 | CLUB BP |
6 | DAGERAAD DIAMONDS |
7 | DEURNESE TURNERS |
8 | F.C VOSTA |
9 | FC DERNEFFE |
10 | KON. HOUTBEURS |
11 | MOLLY BLOOMS A |
12 | MUNDIAL VV |
13 | RACING GOBI A |
14 | ROYAL SCHELLEKES FC |
15 | SAVA A |
16 | SPORTING NEERLAND |
17 | SWINCHESTER UNITED |
18 | WATERTOREN S.K. |
Pos. | Team |
---|---|
1 | AMBER |
2 | CABINA DE PEAJE |
3 | DALTONS |
4 | DE BRUG |
5 | DE GAAWE LEEUW |
6 | JEE DEE |
7 | NIEUW STABROEK |
8 | OOF |
9 | ST. JOZEF |
10 | TC BRABO |
11 | VOLBA |
Pos. | Team |
---|---|
1 | AMBER G |
2 | BACCHUS |
3 | BENNE 1980 B |
4 | EXCELSIOR 81 |
5 | KLOOSTERSTRAAT |
6 | PANDA |
7 | PEUCHEMISE |
8 | ROOIENHOEK |
9 | RUISBROEK NEXT |
10 | THE D-C BOYS |
11 | VOORCED |
Pos. | Team |
---|---|
1 | AIRCONSULT |
2 | ANTWERP BOYS |
3 | DE BRUURS |
4 | DE KLINKAERT |
5 | DEN DERDE HELFT |
6 | HET LOO |
7 | KLOOSTERSTRAAT B |
8 | LAS MANAS |
9 | RUISBROEK |
10 | V.B. |
11 | VINO |
Pos. | Team |
---|---|
1 | AMBER F |
2 | BANLIEU 2940 |
3 | BIBAMUS |
4 | BLOEMSCHIKKERS |
5 | EINTRACHT DEURNE |
6 | GOOMA |
7 | MATTI |
8 | REUNION MERXEM |
9 | SAVA C |
10 | SIFRA |
11 | TOREKE |
Pos. | Team |
---|---|
1 | AMBER E |
2 | BENNE 1980 A |
3 | BRIK PELE |
4 | DE PELIKAAN |
5 | DEN 144 |
6 | DODEKA SPORT |
7 | FCK'89 |
8 | KATASTROOF |
9 | LUNATICS |
10 | SAVA B |
11 | SPORTING OLYMPIA |
Pos. | Team |
---|---|
1 | AMBER D |
2 | BELLE VUE |
3 | DK NIEUWMOER |
4 | FOXES OXFORD |
5 | MOLLY BLOOMS B |
6 | NOEVEREN |
7 | OLYMP |
8 | RACING GOBI B |
9 | SCHONENBERG |
10 | THOR ZAAT BRIEL |
11 | VIDAM |
Pos. | Team |
---|---|
1 | AMBER C |
2 | EL CITADEL FC |
3 | FOCUS UNITED |
4 | KON. ALOYSIUS |
5 | MANHATTAN |
6 | PAGODE |
7 | PVC GORILLAZ |
8 | ROYAL ZEEZICHT |
9 | SPORTING KOT FC |
10 | SPORTING MXM |
11 | THE MAGNIFICENT 7 |
Pos. | Team |
---|---|
1 | BERNIE |
2 | DE PRINCE |
3 | EKEREN WINKELSTAD |
4 | ELITE ATHLETIC |
5 | J&M TOLHUIS |
6 | LA PANTERA |
7 | OBB |
8 | RUISBROEK 3 |
9 | TAMMY'S |
10 | THE RAPIDO'S |
11 | VISBOYS |