KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
Beker 2017/2018. - dinsdag 20 februari 2018

BEKER MARCEL VAN BOUWEL en BEKER VAN DE VOORZITTER

VERDER VERLOOP BEKERS

Het is nog niet duidelijk wanneer de volgende bekerronde zal plaatsvinden. Uiteraard moeten eerst alle competitiematchen gespeeld worden alvorens we verdergaan in de beker. Zoals de zaken er nu voorstaan zou 07.04.18 de laatste competitiespeeldag zijn.
Verder bekeren zou kunnen op 14.04, 21.04 en 28.04., in de veronderstelling dat we geen globaal uitgestelde speeldagen meer krijgen.
Kortom, het is ‘koffiedik’ kijken hoe alles verder gaat verlopen. Uiteraard houden we iedereen op de hoogte, met de wetenschap dat de competitiematchen voorrang krijgen op de bekerwedstrijden.


Beker Marcel Van Bouwel
Na de drie voorronden:

klassement op basis van : gewonnen matchen en strafschoppen voor en tegen.
beste 14 ploegen uit de voorronden plus 14 ploegen eerste afdeling, maakt een totaal van
totaal 28
na volgronde 1 nog 14 winnaars
na volgronde 2 nog 7 ploegen waarvan één vrij
na volgronde 3 nog 3 ploegen plus 1 vrije ploeg = 4 Halve finales
na volgronde 4 nog 2 ploegen Finale

CLUBS : 

1. AC DE HEIDE
2. AMBER A
3. AS BELLE VUE
4. BAR SALON
5. BATTAL
6. BENNE
7. BH LJILJANI
8. CAFE CAFE
9. CLUB BP 
10. DALTONS

11.DEURNESE TURNERS A
12.DEURNESE TURNERS B
13.DYNAM
14.EULEGOEM
15.FC VB
16.HOUTBEURS A
17.HOUTBEURS B
18.JEE DEE
19.KLOOSTERSTRAAT A
20.LOS AMIGOS
21.MUTEA
22.N.O.V.A. SCHILDE
23.NONKEL JAN
24.P.S.K.
25.RACING GOBI
26.SHAKTAR BRIEL
27.STADHUIS
28.VOLBA
LOTING UITGEVOERD OP 02.12.17 DOOR SECRETARIS VAN VIDAM.

9 -19
8 - 25
10 - 14
1 - 12
6 - 8
15 - 13
17 - 5
24 - 3
22 - 7
16 - 11
27 - 26
28 - 4
21 - 20

WEDSTRIJDEN
Club BP – Kloosterstraat A
Cafe Cafe – Racing Gobi
Daltons – Eulegoem
AC De Heide – Deurnese Turners B
Benne – Jee Dee
FC VB. – Dynam
Houtbeurs B – Battal
Nonkel Jan – Amber A
P.S.K. – AS Belle Vue
Nova Schilde – BH Ljiljani
Houtbeurs A – Deurnese Turners A
Stadhuis – Shaktar Briel
Volba – Bar Salon
Mutea – Los Amigos

 

Beker Van De Voorzitter

Na de drie voorronden:
klassement op basis van : gewonnen matchen en strafschoppen voor en tegen, maakt totaal van
beste 28 ploegen te beginnen vanaf de 15de gerangschikte
na volgronde 1 nog 14 winnaars
na volgronde 2 nog 7 ploegen waarvan één vrij
na volgronde 3 nog 3 ploegen plus 1 vrije ploeg = 4 Halve finales
na volgronde 4 nog 2 ploegen Finale

CLUBS

1. ADEC METAL EDEGEM
2.
AMBER B

3. AMBER G
4. ANTWERP BOYS
5. BACCHUS
6. D.O.V.O.
7. DE BRUG
8. DE KLINKAERT
9. FC ECUADOR
10.HET LOO
11.KADDISH
12.KATASTROOF
13.KLOOSTERSTRAAT B
14.LOCOMOTIVE ALTREX
15.MANHATTAN
16.METROPOOL UTD
17.NIEUW STABROEK
18.OLYMP
19.OLYMPIA SPORT
20.REUNION MERXEM
21.SPORTING NEERLAND
22.ST.JOZEF
23.SWINCHESTER UTD.
24.TOREKE
25.UMICORE
26.VIDAM
27.VOORCED
28.WILGENHOF


LOTING UITGEVOERD OP 02.12.17 DOOR SECRETARIS VAN VIDAM.
9 - 19
8 - 25
10 - 14
1 - 12
6 - 8
15 - 13
17 - 5
24 - 3
22 - 7
16 - 11
27 - 26
28 - 4
21 – 20
 

WEDSTRIJDEN
FC Ecuador – Olympia Sport
De Klinkaert – Umicore
Het Loo – Locomotiv Altrex
Adec Metal Edegem - Katastroof
D.O.V.O. - Olymp
Manhattan Utd. – Kloosterstraat B
Nieuw Stabroek – Bacchus
Swinchester Utd. – Amber B
Toreke – Amber G
St. Jozef – De Brug
Metropool – Kaddish
Voorced – Vidam
Wilgenhof – Antwerp Boys
Sporting Neerland – Reunion Merxem