KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
Kalender - vrijdag 26 augustus 2016
Kalender


zaterdag 31 augustus 2019
EERSTE AFDELING
15.30 AMBER-HET LOO
15.00 FC Deurnese Turners-AS BELLE VUE
15.00 HOUTBEURS-RACING GOBI
14:00 MUTEA-CLUB BP
15.30 VC KANGOEROES-P.S.K. - DE KLAMPER
14.30 WATERTOREN-BENNE


TWEEDE AFDELING A
15.00 DALTONS-ADEC METAL EDEGEM
15.00 DE KLINKAERT-EXCELSIOR 81
13.00 FC BAR SALON-JEE DEE
13.00 METROPOOL UNITED-FC ROOIENHOEK
15.00 ST. JOZEF-AN SIBHIN
15.00 VISBOYS-TC BRABO


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-LOS AMIGOS
15.00 DE BRUG-ATLAS COPCO
15.00 DE KAUWE-VOORCED
13.30 HOUTBEURS B-AMBER G
15.00 UMICORE-PVC GORILLAZ
12.30 WILGENHOF-KLOOSTERSTRAAT


TWEEDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-VOLBA
12.15 FOXES-CAFE CAFE
13.00 LOKOMOTIV ALTREX-FC V.B.
15.30 MOLLY BLOOMS-SWINCHESTER UNITED
15.00 OLYMPIA SPORT-OLYMP
14.00 SPORTING NEERLAND-KLOOSTERSTRAAT B


DERDE AFDELING A
15.00 DEN 144-FC THE D-C BOYS
15.00 FC CHOSSEL SPORT-TOREKE


DERDE AFDELING B
12.15 BRIK PELE-RACING GOBI B
15.00 LAS MANAS-DE PELIKAAN
15.00 VK GEEL ZWART 89-GOOMA UNITED
14.00 ZWARTE HOND-PANDA


DERDE AFDELING C
15.00 BELLE VUE-VIDAM
15.00 D.O.V.O.-EULEGOEM
14.00 FC KIEL 2-NOEVEREN
15.00 REUNION MERXEM-DEE BEE UTD.
14.00 THOR ZAAT BRIEL-KATASTROOF


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-MATTI
15.00 DE KROON VC-DK NIEUWMOER
15:00 FC DEN DERDE HELFT-AMBER F
14:30 J&M Tolhuis United-BENNE B
15.00 K. Antwerp Dealership vv-ELITE ATHLETIC


VIERDE AFDELING B
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-THE RAPIDO S
15.00 FC Ekeren Winkelstad United-Banlieu 2940
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-DODEKA SPORT
12.30 PAGODE UTD.-ATHLETICO JOH
15.00 SAVA-ROYAL ZEEZICHT FC


zaterdag 07 september 2019
EERSTE AFDELING
15.00 AS BELLE VUETERREIN Accomodatie KSV Bornem BVC KANGOEROES
15.30 BENNE-AMBER
15.00 CLUB BP-WATERTOREN
15.15 HET LOO-FC Deurnese Turners
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-HOUTBEURS
16.00 RACING GOBI-MUTEA


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-FC BAR SALON
13.00 AN SIBHIN-VISBOYS
15.00 EXCELSIOR 81-ST. JOZEF
15.00 FC ROOIENHOEK-DALTONS
15.30 JEE DEE-DE KLINKAERT
13.30 TC BRABO-METROPOOL UNITED


TWEEDE AFDELING B
14.00 AMBER G-DE BRUG
14.00 ATLAS COPCO-UMICORE
15.30 KLOOSTERSTRAAT-HOUTBEURS B
12.15 LOS AMIGOS-WILGENHOF
15.00 PVC GORILLAZ-DE KAUWE
15.00 VOORCED-ANTWERP BOYS


TWEEDE AFDELING C
15.00 CAFE CAFE-AIRCONSULT
15.00 FC V.B.-FOXES
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-MOLLY BLOOMS
15.00 OLYMP-SPORTING NEERLAND
14.30 SWINCHESTER UNITED-LOKOMOTIV ALTREX
15.00 VOLBA-OLYMPIA SPORT


DERDE AFDELING A
15.30 AC DE HEIDE-FC CHOSSEL SPORT
16.00 AMBER C-DEN 144
15.00 BIBAMUS-KADDISH
15.00 NIEUW STABROEK-ROYAL BORSBEEK FC
13.00 TOREKE-SIFRA


DERDE AFDELING B
12.00 AMBER E-BRIK PELE
15.00 DE PELIKAAN-VK GEEL ZWART 89
15.15 GOOMA UNITED-LUNATICS
15.00 PANDA-LAS MANAS
14.00 RACING GOBI B-BACCHUS


DERDE AFDELING C
14.30 ADLER KVK SCHONENBERG-THOR ZAAT BRIEL
15.30 EULEGOEM-FC KIEL 2
15.00 KATASTROOF-BELLE VUE
15.15 REUNION MERXEMTERREIN FC Merksem - Kunstgras!D.O.V.O.
15.00 VIDAM-DEE BEE UTD.


VIERDE AFDELING A
13.00 BENNE B-AMBER D
15.00 DK NIEUWMOER-FC DEN DERDE HELFT
12.30 ELITE ATHLETIC-J&M Tolhuis United
14.30 MATTI-DE KROON VC
15:00 Ostra Fc-K. Antwerp Dealership vv


VIERDE AFDELING B
12.15 ATHLETICO JOH-KON. ALOYSIUS S.C.
12.30 Banlieu 2940-PAGODE UTD.
15.00 DODEKA SPORT-AMBER B
13.00 ROYAL ZEEZICHT FC-FC Ekeren Winkelstad United
13.30 THE RAPIDO S-SAVA


zaterdag 14 september 2019
EERSTE AFDELING
15.00 FC Deurnese Turners-CLUB BP
15.00 HOUTBEURS-AMBER
14:00 MUTEA-BENNE
15.30 VC KANGOEROES-RACING GOBI
14.30 WATERTOREN-HET LOO


TWEEDE AFDELING A
15.00 DE KLINKAERT-AN SIBHIN
15.00 EXCELSIOR 81-JEE DEE
13.00 FC BAR SALON-TC BRABO
13.00 METROPOOL UNITED-ADEC METAL EDEGEM
15.00 ST. JOZEF-DALTONS
15.00 VISBOYS-FC ROOIENHOEK


TWEEDE AFDELING B
16.00 AMBER GTERREIN Wilrijkse plein - 5 - Kunstgras!KLOOSTERSTRAAT
15.00 DE BRUG-ANTWERP BOYS
15.00 DE KAUWE-LOS AMIGOS
13.30 HOUTBEURS B-ATLAS COPCO
15.00 UMICORE-VOORCED
12.30 WILGENHOF-PVC GORILLAZ


TWEEDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-OLYMP
12.15 FOXES-VOLBA
15.30 MOLLY BLOOMS-FC V.B.
15.00 OLYMPIA SPORT-LOKOMOTIV ALTREX
14.00 SPORTING NEERLAND-CAFE CAFE
14.30 SWINCHESTER UNITED-KLOOSTERSTRAAT B


DERDE AFDELING A
15.30 AMBER C-BIBAMUS
15.00 DEN 144-FC CHOSSEL SPORT
12.30 KADDISH-FC THE D-C BOYS
15.30 ROYAL BORSBEEK FC-TOREKE
14.30 SIFRA-NIEUW STABROEK


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-GOOMA UNITED
15.00 BACCHUS-PANDA
12.15 BRIK PELE-LAS MANAS
15.00 LUNATICS-RACING GOBI B
14.00 ZWARTE HOND-DE PELIKAAN


DERDE AFDELING C
15.00 BELLE VUE-REUNION MERXEM
15.00 D.O.V.O.-KATASTROOF
14.00 FC KIEL 2-ADLER KVK SCHONENBERG
15.00 NOEVEREN-EULEGOEM
14.00 THOR ZAAT BRIEL-VIDAM


VIERDE AFDELING A
14.00 AMBER FTERREIN Wilrijkse plein - 5 - Kunstgras!DK NIEUWMOER
15.00 DE KROON VC-ELITE ATHLETIC
15.00 K. Antwerp Dealership vv-BENNE B
14.30 MATTI-J&M Tolhuis United


VIERDE AFDELING B
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-ATHLETICO JOH
15.00 FC Ekeren Winkelstad United-AMBER B
12.30 PAGODE UTD.-DODEKA SPORT
13.00 ROYAL ZEEZICHT FC-THE RAPIDO S
15.00 SAVA-Banlieu 2940


zaterdag 21 september 2019
EERSTE AFDELING
16.00 AMBER-WATERTOREN
15.00 AS BELLE VUETERREIN Accomodatie KSV Bornem BRACING GOBI
15.30 BENNE-HOUTBEURS
15.00 CLUB BP-P.S.K. - DE KLAMPER
15.00 FC Deurnese Turners-VC KANGOEROES
15.15 HET LOO-MUTEA


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-VISBOYS
15.00 DALTONS-METROPOOL UNITED
13.00 FC BAR SALON-DE KLINKAERT
15.00 FC ROOIENHOEK-ST. JOZEF
15.30 JEE DEE-AN SIBHIN
13.30 TC BRABO-EXCELSIOR 81


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-DE KAUWE
15.30 KLOOSTERSTRAAT-ATLAS COPCO
12.15 LOS AMIGOS-UMICORE
15.00 PVC GORILLAZ-AMBER G
15.00 VOORCED-DE BRUG
15.00 WILGENHOF-HOUTBEURS B


TWEEDE AFDELING C
15.00 CAFE CAFE-SWINCHESTER UNITED
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-FC V.B.
15.00 OLYMP-FOXES
15.00 OLYMPIA SPORT-AIRCONSULT
14.00 SPORTING NEERLAND-MOLLY BLOOMS
15.00 VOLBA-LOKOMOTIV ALTREX


DERDE AFDELING A
15.30 AC DE HEIDE-DEN 144
15.00 BIBAMUS-FC THE D-C BOYS
15.00 FC CHOSSEL SPORT-ROYAL BORSBEEK FC
15.00 NIEUW STABROEKTERREIN Molenveld - AAMBER C
14.30 SIFRA-KADDISH


DERDE AFDELING B
15.00 DE PELIKAAN-BACCHUS
15.15 GOOMA UNITED-RACING GOBI B
15.00 LAS MANAS-ZWARTE HOND
15.00 PANDA-BRIK PELE
15.00 VK GEEL ZWART 89-LUNATICS


DERDE AFDELING C
15.00 D.O.V.O.-FC KIEL 2
15.15 DEE BEE UTD.-BELLE VUE
15.30 EULEGOEM-ADLER KVK SCHONENBERG
15.00 KATASTROOF-NOEVEREN
14.00 THOR ZAAT BRIEL-REUNION MERXEM


VIERDE AFDELING A
12.00 AMBER D-J&M Tolhuis United
15.00 DK NIEUWMOER-Ostra Fc
12.30 ELITE ATHLETIC-AMBER F
15:00 FC DEN DERDE HELFT-DE KROON VC
15.00 K. Antwerp Dealership vv-MATTI


VIERDE AFDELING B
14.00 AMBER B-KON. ALOYSIUS S.C.
12.15 ATHLETICO JOH-ROYAL ZEEZICHT FC
15.00 DODEKA SPORT-FC Ekeren Winkelstad United
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-SAVA
13.30 THE RAPIDO S-Banlieu 2940


zaterdag 28 september 2019
EERSTE AFDELING
15.00 HOUTBEURS-CLUB BP
14:00 MUTEA-FC Deurnese Turners
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-AMBER
16.00 RACING GOBI-BENNE
15.30 VC KANGOEROES-HET LOO
14.30 WATERTOREN-AS BELLE VUE


TWEEDE AFDELING A
13.00 AN SIBHIN-FC ROOIENHOEK
15.00 DE KLINKAERT-ADEC METAL EDEGEM
15.00 EXCELSIOR 81-DALTONS
13.00 METROPOOL UNITED-JEE DEE
15.00 ST. JOZEF-TC BRABO
15.00 VISBOYS-FC BAR SALON


TWEEDE AFDELING B
15.30 AMBER G-ANTWERP BOYS
14.00 ATLAS COPCO-VOORCED
15.00 DE BRUG-PVC GORILLAZ
15.00 DE KAUWE-KLOOSTERSTRAAT
13.30 HOUTBEURS B-LOS AMIGOS
15.00 UMICORE-WILGENHOF


TWEEDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-KLOOSTERSTRAAT B
15.00 FC V.B.-VOLBA
12.15 FOXES-SPORTING NEERLAND
13.00 LOKOMOTIV ALTREX-CAFE CAFE
15.30 MOLLY BLOOMS-OLYMP
14.30 SWINCHESTER UNITED-OLYMPIA SPORT


DERDE AFDELING A
15.30 AMBER C-FC CHOSSEL SPORT
15.00 DEN 144-NIEUW STABROEK
15.00 FC THE D-C BOYS-AC DE HEIDE
12.30 KADDISH-TOREKE
15.30 ROYAL BORSBEEK FC-BIBAMUS


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-LAS MANAS
15.00 BACCHUS-VK GEEL ZWART 89
15.00 LUNATICS-DE PELIKAAN
14.00 RACING GOBI B-PANDA
14.00 ZWARTE HOND-GOOMA UNITED


DERDE AFDELING C
14.30 ADLER KVK SCHONENBERG-VIDAM
15.00 BELLE VUE-EULEGOEM
14.00 FC KIEL 2-REUNION MERXEM
15.00 NOEVEREN-DEE BEE UTD.
14.00 THOR ZAAT BRIEL-D.O.V.O.


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-AMBER D
15:00 FC DEN DERDE HELFT-MATTI
14:30 J&M Tolhuis United-DK NIEUWMOER
15.00 K. Antwerp Dealership vv-DE KROON VC
15:00 Ostra Fc-BENNE B


VIERDE AFDELING B
12.30 Banlieu 2940-DODEKA SPORT
15.00 FC Ekeren Winkelstad United-ATHLETICO JOH
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-THE RAPIDO S
12.30 PAGODE UTD.-F.C. MANHATTAN UNITED
13.00 ROYAL ZEEZICHT FC-AMBER B


zaterdag 05 oktober 2019
EERSTE AFDELING
15.30 AMBER-RACING GOBI
15.30 BENNE-AS BELLE VUE
15.00 CLUB BP-VC KANGOEROES
15.00 FC Deurnese Turners-HOUTBEURS
15.15 HET LOO-P.S.K. - DE KLAMPER
14.30 WATERTOREN-MUTEA


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-EXCELSIOR 81
15.00 DALTONS-AN SIBHIN
13.00 FC BAR SALON-ST. JOZEF
15.00 FC ROOIENHOEK-JEE DEE
13.00 METROPOOL UNITED-VISBOYS
13.30 TC BRABO-DE KLINKAERT


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-ATLAS COPCO
15.00 DE KAUWE-UMICORE
12.15 LOS AMIGOS-AMBER G
15.00 PVC GORILLAZ-HOUTBEURS B
15.00 VOORCED-KLOOSTERSTRAAT
15.00 WILGENHOF-DE BRUG


TWEEDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-FOXES
15.00 CAFE CAFE-MOLLY BLOOMS
15.00 OLYMP-SWINCHESTER UNITED
15.00 OLYMPIA SPORT-FC V.B.
14.00 SPORTING NEERLAND-LOKOMOTIV ALTREX
15.00 VOLBA-KLOOSTERSTRAAT B


DERDE AFDELING A
15.30 AC DE HEIDE-BIBAMUS
15.00 FC CHOSSEL SPORT-FC THE D-C BOYS
15.00 NIEUW STABROEKTERREIN Molenveld - AKADDISH
14.30 SIFRA-DEN 144
13.00 TOREKE-AMBER C


DERDE AFDELING B
15.00 DE PELIKAAN-AMBER E
15.00 LAS MANAS-RACING GOBI B
15.00 PANDA-GOOMA UNITED
15.00 VK GEEL ZWART 89-BRIK PELE
14.00 ZWARTE HOND-BACCHUS


DERDE AFDELING C
15.00 BELLE VUE-THOR ZAAT BRIEL
15.15 DEE BEE UTD.-ADLER KVK SCHONENBERG
15.00 KATASTROOF-FC KIEL 2
12.45 NOEVEREN-REUNION MERXEM
15.00 VIDAM-EULEGOEM


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-Ostra Fc
13.00 BENNE B-DK NIEUWMOER
12.30 ELITE ATHLETIC-FC DEN DERDE HELFT
14:30 J&M Tolhuis United-K. Antwerp Dealership vv
14.30 MATTI-AMBER F


VIERDE AFDELING B
15.30 AMBER B-Banlieu 2940
12.15 ATHLETICO JOH-SAVA
15.00 DODEKA SPORT-THE RAPIDO S
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-FC Ekeren Winkelstad United
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-PAGODE UTD.


zaterdag 12 oktober 2019
EERSTE AFDELING
15.00 AS BELLE VUETERREIN Accomodatie KSV Bornem BCLUB BP
15.00 HOUTBEURS-HET LOO
14:00 MUTEATERREIN OLVE - B - Kunstgras!AMBER
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-FC Deurnese Turners
16.00 RACING GOBI-WATERTOREN
15.30 VC KANGOEROES-BENNE


TWEEDE AFDELING A
13.00 AN SIBHIN-METROPOOL UNITED
15.00 DE KLINKAERT-FC ROOIENHOEK
15.00 EXCELSIOR 81-FC BAR SALON
15.30 JEE DEE-TC BRABO
15.00 ST. JOZEF-ADEC METAL EDEGEM
15.00 VISBOYS-DALTONS


TWEEDE AFDELING B
15.30 AMBER G-WILGENHOF
14.00 ATLAS COPCO-DE KAUWE
15.00 DE BRUG-LOS AMIGOS
13.30 HOUTBEURS B-VOORCED
15.30 KLOOSTERSTRAAT-PVC GORILLAZ


TWEEDE AFDELING C
15.00 FC V.B.-AIRCONSULT
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-CAFE CAFE
15.00 LOKOMOTIV ALTREX-OLYMP
15.30 MOLLY BLOOMS-VOLBA
14.30 SWINCHESTER UNITED-SPORTING NEERLAND


DERDE AFDELING A
15.30 AMBER C-SIFRA
15.00 BIBAMUS-NIEUW STABROEK
15.00 DEN 144-TOREKE
15.00 FC THE D-C BOYS-ROYAL BORSBEEK FC
12.30 KADDISH-AC DE HEIDE


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-VK GEEL ZWART 89
15.00 BACCHUS-LAS MANAS
12.15 BRIK PELE-DE PELIKAAN
15.00 LUNATICS-PANDA
14.00 RACING GOBI B-ZWARTE HOND


DERDE AFDELING C
14.30 ADLER KVK SCHONENBERG-BELLE VUE
15.30 EULEGOEM-KATASTROOF
14.00 FC KIEL 2-VIDAM
15.00 NOEVEREN-D.O.V.O.
14.00 THOR ZAAT BRIEL-DEE BEE UTD.


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-DE KROON VC
15.00 DK NIEUWMOER-ELITE ATHLETIC
15:00 FC DEN DERDE HELFT-BENNE B
15.00 K. Antwerp Dealership vv-AMBER D
15:00 Ostra Fc-J&M Tolhuis United


VIERDE AFDELING B
12.30 Banlieu 2940-KON. ALOYSIUS S.C.
12.30 PAGODE UTD.-AMBER B
13.00 ROYAL ZEEZICHT FC-F.C. MANHATTAN UNITED
15.00 SAVA-DODEKA SPORT
13.30 THE RAPIDO S-ATHLETICO JOH


zaterdag 19 oktober 2019
EERSTE AFDELING
15.30 AMBER-VC KANGOEROES
15.15 HET LOO-AS BELLE VUE
14:00 MUTEA-HOUTBEURS
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-RACING GOBI
14.30 WATERTOREN-FC Deurnese Turners


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-JEE DEE
13.00 AN SIBHIN-EXCELSIOR 81
15.00 DALTONS-DE KLINKAERT
15.00 FC ROOIENHOEK-TC BRABO
13.00 METROPOOL UNITED-FC BAR SALON
15.00 VISBOYS-ST. JOZEF


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-HOUTBEURS B
14.00 ATLAS COPCO-AMBER G
15.00 DE KAUWE-WILGENHOF
12.15 LOS AMIGOS-KLOOSTERSTRAAT
15.00 UMICORE-DE BRUG
15.00 VOORCED-PVC GORILLAZ


TWEEDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-SPORTING NEERLAND
15.00 FC V.B.-SWINCHESTER UNITED
12.15 FOXES-LOKOMOTIV ALTREX
15.00 OLYMP-KLOOSTERSTRAAT B
15.00 OLYMPIA SPORT-MOLLY BLOOMS
15.00 VOLBA-CAFE CAFE


DERDE AFDELING A
15.30 AC DE HEIDE-NIEUW STABROEK
15.00 FC CHOSSEL SPORT-KADDISH
15.00 FC THE D-C BOYS-AMBER C
14.30 SIFRA-ROYAL BORSBEEK FC
13.00 TOREKE-BIBAMUS


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-RACING GOBI B
15.00 BACCHUS-BRIK PELE
15.00 DE PELIKAAN-GOOMA UNITED
15.00 LAS MANAS-LUNATICS
14.00 ZWARTE HOND-VK GEEL ZWART 89


DERDE AFDELING C
14.30 ADLER KVK SCHONENBERG-NOEVEREN
15.00 BELLE VUE-D.O.V.O.
15.15 DEE BEE UTD.-FC KIEL 2
15.30 EULEGOEM-REUNION MERXEM
15.00 VIDAM-KATASTROOF


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-FC DEN DERDE HELFT
14:30 J&M Tolhuis United-DE KROON VC
14.30 MATTI-DK NIEUWMOER
15:00 Ostra Fc-AMBER F


VIERDE AFDELING B
15.30 AMBER B-SAVA
12.30 Banlieu 2940-ROYAL ZEEZICHT FC
15.00 DODEKA SPORT-ATHLETICO JOH
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-F.C. MANHATTAN UNITED
15.00 PAGODE UTD.-FC Ekeren Winkelstad United


zaterdag 26 oktober 2019
EERSTE AFDELING
15.00 AS BELLE VUETERREIN Accomodatie KSV Bornem BAMBER
15.00 CLUB BP-HET LOO
15.00 FC Deurnese Turners-RACING GOBI
15.00 HOUTBEURS-WATERTOREN
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-BENNE
15.30 VC KANGOEROES-MUTEA


TWEEDE AFDELING A
15.00 DE KLINKAERT-VISBOYS
15.00 EXCELSIOR 81-FC ROOIENHOEK
13.00 FC BAR SALON-AN SIBHIN
15.30 JEE DEE-DALTONS
15.00 ST. JOZEF-METROPOOL UNITED
13.30 TC BRABO-ADEC METAL EDEGEM


TWEEDE AFDELING B
15.30 AMBER G-VOORCED
15.00 DE BRUG-DE KAUWE
13.30 HOUTBEURS B-UMICORE
15.30 KLOOSTERSTRAAT-ANTWERP BOYS
15.00 PVC GORILLAZ-LOS AMIGOS
12.30 WILGENHOF-ATLAS COPCO


TWEEDE AFDELING C
12.00 CAFE CAFE-OLYMP
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-OLYMPIA SPORT
15.00 LOKOMOTIV ALTREX-AIRCONSULT
15.30 MOLLY BLOOMS-FOXES
14.00 SPORTING NEERLAND-FC V.B.
14.30 SWINCHESTER UNITED-VOLBA


DERDE AFDELING A
15.30 AMBER C-AC DE HEIDE
15.00 BIBAMUS-FC CHOSSEL SPORT
15.00 DEN 144-ROYAL BORSBEEK FC
15.00 NIEUW STABROEK-TOREKE
14.30 SIFRA-FC THE D-C BOYS


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-PANDA
12.15 BRIK PELE-ZWARTE HOND
15.00 LAS MANAS-GOOMA UNITED
15.00 LUNATICS-BACCHUS
15.00 VK GEEL ZWART 89-RACING GOBI B


DERDE AFDELING C
15.00 D.O.V.O.-ADLER KVK SCHONENBERG
15.30 EULEGOEM-DEE BEE UTD.
14.00 FC KIEL 2-THOR ZAAT BRIEL
15.00 NOEVEREN-VIDAM
15.00 REUNION MERXEM-KATASTROOF


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-BENNE B
15.00 DK NIEUWMOER-AMBER D
12.30 ELITE ATHLETIC-MATTI
15:00 FC DEN DERDE HELFT-K. Antwerp Dealership vv
15:00 Ostra Fc-DE KROON VC


VIERDE AFDELING B
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-Banlieu 2940
15.00 FC Ekeren Winkelstad United-KON. ALOYSIUS S.C.
13.00 ROYAL ZEEZICHT FC-DODEKA SPORT
15.00 SAVA-PAGODE UTD.
13.30 THE RAPIDO S-AMBER B


zaterdag 09 november 2019
EERSTE AFDELING
15.30 BENNE-CLUB BP
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-AS BELLE VUE


TWEEDE AFDELING B
15.00 UMICORE-ANTWERP BOYS


TWEEDE AFDELING C
12.15 FOXES-OLYMPIA SPORT
15.00 LOKOMOTIV ALTREX-MOLLY BLOOMS


DERDE AFDELING A
12.30 KADDISH-AMBER C
15.30 ROYAL BORSBEEK FC-AC DE HEIDE
14.30 SIFRA-BIBAMUS


DERDE AFDELING B
15.00 LUNATICS-AMBER E


DERDE AFDELING C
15.00 REUNION MERXEM-BELLE VUE
15.00 VIDAM-ADLER KVK SCHONENBERG


VIERDE AFDELING A
13.00 BENNE B-ELITE ATHLETIC
15:00 FC DEN DERDE HELFT-Ostra Fc


VIERDE AFDELING B
15.00 DODEKA SPORT-SAVA


zaterdag 16 november 2019
EERSTE AFDELING
15.00 AMBER-CLUB BP
15.30 BENNE-FC Deurnese Turners
15.00 HOUTBEURS-VC KANGOEROES
14:00 MUTEATERREIN OLVE - B - Kunstgras!AS BELLE VUE
16.00 RACING GOBI-HET LOO
14.30 WATERTOREN-P.S.K. - DE KLAMPER


TWEEDE AFDELING A
13.00 AN SIBHIN-ADEC METAL EDEGEM
15.00 DALTONS-TC BRABO
15.00 FC ROOIENHOEK-FC BAR SALON
13.00 METROPOOL UNITED-EXCELSIOR 81
15.00 ST. JOZEF-DE KLINKAERT
15.00 VISBOYS-JEE DEE


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-PVC GORILLAZ
14.00 ATLAS COPCO-LOS AMIGOS
14.30 DE BRUG-HOUTBEURS B
15.00 DE KAUWE-AMBER G
15.00 UMICORE-KLOOSTERSTRAAT
15.00 VOORCED-WILGENHOF


TWEEDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-SWINCHESTER UNITED
15.00 FC V.B.-OLYMP
12.15 FOXES-KLOOSTERSTRAAT B
15.00 OLYMPIA SPORT-CAFE CAFE
15.00 VOLBA-SPORTING NEERLAND


DERDE AFDELING A
15.30 AC DE HEIDE-SIFRA
15.00 DEN 144-KADDISH
15.00 FC CHOSSEL SPORT-NIEUW STABROEK
15.00 FC THE D-C BOYS-TOREKE
15.00 ROYAL BORSBEEK FC-AMBER C


DERDE AFDELING B
15.00 BACCHUS-GOOMA UNITED
12.15 BRIK PELE-LUNATICS
15.00 PANDA-VK GEEL ZWART 89
14.00 RACING GOBI B-DE PELIKAAN
14.00 ZWARTE HOND-AMBER E


DERDE AFDELING C
14.30 ADLER KVK SCHONENBERG-REUNION MERXEM
15.00 BELLE VUE-NOEVEREN
15.00 DEE BEE UTD.-KATASTROOF
14.00 THOR ZAAT BRIEL-EULEGOEM
15.00 VIDAM-D.O.V.O.


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-ELITE ATHLETIC
15.00 DE KROON VC-BENNE B
14:30 J&M Tolhuis United-AMBER F
15.00 K. Antwerp Dealership vv-DK NIEUWMOER
15:00 Ostra Fc-MATTI


VIERDE AFDELING B
15.00 AMBER B-ATHLETICO JOH
15.00 DODEKA SPORT-F.C. MANHATTAN UNITED
15.00 FC Ekeren Winkelstad United-SAVA
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-ROYAL ZEEZICHT FC
15.00 PAGODE UTD.-THE RAPIDO S


zaterdag 23 november 2019
EERSTE AFDELING
15.00 AS BELLE VUETERREIN Accomodatie KSV Bornem BHOUTBEURS
15.00 CLUB BP-RACING GOBI
15.00 FC Deurnese Turners-AMBER
15.00 HET LOO-BENNE
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-MUTEA
15.30 VC KANGOEROES-WATERTOREN


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-FC ROOIENHOEK
15.00 DE KLINKAERT-METROPOOL UNITED
15.00 EXCELSIOR 81-VISBOYS
13.00 FC BAR SALON-DALTONS
15.00 JEE DEE-ST. JOZEF
13.30 TC BRABO-AN SIBHIN


TWEEDE AFDELING B
15.00 AMBER G-UMICORE
13.30 HOUTBEURS B-DE KAUWE
15.30 KLOOSTERSTRAAT-DE BRUG
12.15 LOS AMIGOS-VOORCED
15.00 PVC GORILLAZ-ATLAS COPCO
15.00 WILGENHOF-ANTWERP BOYS


TWEEDE AFDELING C
12.00 CAFE CAFE-FC V.B.
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-LOKOMOTIV ALTREX
15.30 MOLLY BLOOMS-AIRCONSULT
15.00 OLYMP-VOLBA
14.00 SPORTING NEERLAND-OLYMPIA SPORT
14.30 SWINCHESTER UNITED-FOXES


DERDE AFDELING A
15.00 BIBAMUS-DEN 144
12.30 KADDISH-ROYAL BORSBEEK FC
15.00 NIEUW STABROEK-FC THE D-C BOYS
14.30 SIFRA-FC CHOSSEL SPORT
13.00 TOREKE-AC DE HEIDE


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-BACCHUS
15.00 DE PELIKAAN-PANDA
15.00 GOOMA UNITED-BRIK PELE
15.00 LUNATICS-ZWARTE HOND
15.00 VK GEEL ZWART 89-LAS MANAS


DERDE AFDELING C
15.00 D.O.V.O.-DEE BEE UTD.
14.00 FC KIEL 2-BELLE VUE
15.00 KATASTROOF-ADLER KVK SCHONENBERG
15.00 NOEVEREN-THOR ZAAT BRIEL
15.00 REUNION MERXEM-VIDAM


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-K. Antwerp Dealership vv
15.00 DE KROON VC-AMBER D
12.30 ELITE ATHLETIC-Ostra Fc
15:00 FC DEN DERDE HELFT-J&M Tolhuis United
14.30 MATTI-BENNE B


VIERDE AFDELING B
12.15 ATHLETICO JOH-Banlieu 2940
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-AMBER B
12.30 ROYAL ZEEZICHT FC-PAGODE UTD.
15.00 SAVA-KON. ALOYSIUS S.C.
13.00 THE RAPIDO S-FC Ekeren Winkelstad United


zaterdag 30 november 2019
EERSTE AFDELING
15.00 AS BELLE VUETERREIN Accomodatie KSV Bornem BFC Deurnese Turners
15.30 BENNE-WATERTOREN
15.00 CLUB BP-MUTEA
15.00 HET LOO-AMBER
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-VC KANGOEROES
16.00 RACING GOBI-HOUTBEURS


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-DALTONS
13.00 AN SIBHIN-ST. JOZEF
15.00 EXCELSIOR 81-DE KLINKAERT
15.00 FC ROOIENHOEK-METROPOOL UNITED
15.00 JEE DEE-FC BAR SALON
13.30 TC BRABO-VISBOYS


TWEEDE AFDELING B
15.00 AMBER G-HOUTBEURS B
14.00 ATLAS COPCO-DE BRUG
15.30 KLOOSTERSTRAAT-WILGENHOF
12.15 LOS AMIGOS-ANTWERP BOYS
15.00 PVC GORILLAZ-UMICORE
15.00 VOORCED-DE KAUWE


TWEEDE AFDELING C
15.00 CAFE CAFE-FOXES
15.00 FC V.B.-LOKOMOTIV ALTREX
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-SPORTING NEERLAND
15.00 OLYMP-OLYMPIA SPORT
14.30 SWINCHESTER UNITED-MOLLY BLOOMS
15.00 VOLBA-AIRCONSULT


DERDE AFDELING A
15.30 AC DE HEIDE-ROYAL BORSBEEK FC
15.00 AMBER C-KADDISH
15.00 BIBAMUS-SIFRA
15.00 FC THE D-C BOYS-DEN 144
13.00 TOREKE-FC CHOSSEL SPORT


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-LUNATICS
15.00 DE PELIKAAN-LAS MANAS
15.00 GOOMA UNITED-VK GEEL ZWART 89
15.00 PANDA-ZWARTE HOND
14.00 RACING GOBI B-BRIK PELE


DERDE AFDELING C
15.00 DEE BEE UTD.-REUNION MERXEM
15.30 EULEGOEM-D.O.V.O.
15.00 KATASTROOF-THOR ZAAT BRIEL
12.30 NOEVEREN-FC KIEL 2
15.00 VIDAM-BELLE VUE


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-FC DEN DERDE HELFT
13.00 BENNE B-J&M Tolhuis United
15.00 DK NIEUWMOER-DE KROON VC
12.30 ELITE ATHLETIC-K. Antwerp Dealership vv
14.30 MATTI-AMBER D


VIERDE AFDELING B
12.15 ATHLETICO JOH-PAGODE UTD.
12.30 Banlieu 2940-FC Ekeren Winkelstad United
15.00 DODEKA SPORT-KON. ALOYSIUS S.C.
12.30 ROYAL ZEEZICHT FC-SAVA
13.00 THE RAPIDO S-F.C. MANHATTAN UNITED


zaterdag 07 december 2019
EERSTE AFDELING
15.00 AMBER-BENNE
15.00 FC Deurnese Turners-HET LOO
15.00 HOUTBEURS-P.S.K. - DE KLAMPER
14:00 MUTEATERREIN OLVE - B - Kunstgras!RACING GOBI
15.30 VC KANGOEROES-AS BELLE VUE
14.30 WATERTOREN-CLUB BP


TWEEDE AFDELING A
15.00 DALTONS-FC ROOIENHOEK
15.00 DE KLINKAERT-JEE DEE
13.00 FC BAR SALON-ADEC METAL EDEGEM
13.00 METROPOOL UNITED-TC BRABO
15.00 ST. JOZEF-EXCELSIOR 81
15.00 VISBOYS-AN SIBHIN


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-VOORCED
14.30 DE BRUG-AMBER G
15.00 DE KAUWE-PVC GORILLAZ
13.30 HOUTBEURS B-KLOOSTERSTRAAT
15.00 UMICORE-ATLAS COPCO
15.00 WILGENHOF-LOS AMIGOS


TWEEDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-CAFE CAFE
12.15 FOXES-FC V.B.
15.00 LOKOMOTIV ALTREX-SWINCHESTER UNITED
15.30 MOLLY BLOOMS-KLOOSTERSTRAAT B
15.00 OLYMPIA SPORT-VOLBA
14.00 SPORTING NEERLAND-OLYMP


DERDE AFDELING A
15.00 DEN 144-AMBER C
15.00 FC CHOSSEL SPORT-AC DE HEIDE
12.30 KADDISH-BIBAMUS
15.00 ROYAL BORSBEEK FC-NIEUW STABROEK
14.30 SIFRA-TOREKE


DERDE AFDELING B
15.00 BACCHUS-RACING GOBI B
12.15 BRIK PELE-AMBER E
15.00 LAS MANAS-PANDA
15.00 LUNATICS-GOOMA UNITED
15.00 VK GEEL ZWART 89-DE PELIKAAN


DERDE AFDELING C
15.00 BELLE VUE-KATASTROOF
15.00 D.O.V.O.-REUNION MERXEM
15.00 DEE BEE UTD.-VIDAM
14.00 FC KIEL 2-EULEGOEM
14.00 THOR ZAAT BRIEL-ADLER KVK SCHONENBERG


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-BENNE B
15.00 DE KROON VC-MATTI
15:00 FC DEN DERDE HELFT-DK NIEUWMOER
14:30 J&M Tolhuis United-ELITE ATHLETIC
15.00 K. Antwerp Dealership vv-Ostra Fc


VIERDE AFDELING B
15.00 AMBER B-DODEKA SPORT
15.00 FC Ekeren Winkelstad United-ROYAL ZEEZICHT FC
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-ATHLETICO JOH
15.00 PAGODE UTD.-Banlieu 2940
15.00 SAVA-THE RAPIDO S


zaterdag 14 december 2019
EERSTE AFDELING
15.00 AMBER-HOUTBEURS
15.00 AS BELLE VUETERREIN Accomodatie KSV Bornem BP.S.K. - DE KLAMPER
15.30 BENNE-MUTEA
15.00 CLUB BP-FC Deurnese Turners
15.00 HET LOO-WATERTOREN
16.00 RACING GOBI-VC KANGOEROES


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-METROPOOL UNITED
13.00 AN SIBHIN-DE KLINKAERT
15.00 DALTONS-ST. JOZEF
15.00 FC ROOIENHOEK-VISBOYS
15.00 JEE DEE-EXCELSIOR 81
13.30 TC BRABO-FC BAR SALON


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-DE BRUG
14.00 ATLAS COPCO-HOUTBEURS B
15.30 KLOOSTERSTRAAT-AMBER G
12.15 LOS AMIGOS-DE KAUWE
15.00 PVC GORILLAZ-WILGENHOF
15.00 VOORCED-UMICORE


TWEEDE AFDELING C
15.00 CAFE CAFE-SPORTING NEERLAND
15.00 FC V.B.-MOLLY BLOOMS
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-SWINCHESTER UNITED
15.00 LOKOMOTIV ALTREX-OLYMPIA SPORT
15.00 OLYMP-AIRCONSULT
15.00 VOLBA-FOXES


DERDE AFDELING A
15.00 BIBAMUS-AMBER C
15.00 FC CHOSSEL SPORT-DEN 144
15.00 FC THE D-C BOYS-KADDISH
15.00 NIEUW STABROEK-SIFRA
13.00 TOREKE-ROYAL BORSBEEK FC


DERDE AFDELING B
15.00 DE PELIKAAN-ZWARTE HOND
15.00 GOOMA UNITED-AMBER E
15.00 LAS MANAS-BRIK PELE
15.00 PANDA-BACCHUS
14.00 RACING GOBI B-LUNATICS


DERDE AFDELING C
14.30 ADLER KVK SCHONENBERG-FC KIEL 2
15.30 EULEGOEM-NOEVEREN
15.00 KATASTROOF-D.O.V.O.
15.00 VIDAM-THOR ZAAT BRIEL


VIERDE AFDELING A
13.00 BENNE B-K. Antwerp Dealership vv
15.00 DK NIEUWMOER-AMBER F
12.30 ELITE ATHLETIC-DE KROON VC
14:30 J&M Tolhuis United-MATTI
15:00 Ostra Fc-FC DEN DERDE HELFT


VIERDE AFDELING B
15.00 AMBER B-FC Ekeren Winkelstad United
12.15 ATHLETICO JOH-F.C. MANHATTAN UNITED
12.30 Banlieu 2940-SAVA
15.00 DODEKA SPORT-PAGODE UTD.
13.00 THE RAPIDO S-ROYAL ZEEZICHT FC


zaterdag 11 januari 2020
EERSTE AFDELING
15.00 HOUTBEURS-BENNE
14:00 MUTEA-HET LOO
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-CLUB BP
16.00 RACING GOBI-AS BELLE VUE
15.30 VC KANGOEROES-FC Deurnese Turners
14.30 WATERTOREN-AMBER


TWEEDE AFDELING A
13.00 AN SIBHIN-JEE DEE
15.00 DE KLINKAERT-FC BAR SALON
15.00 EXCELSIOR 81-TC BRABO
13.00 METROPOOL UNITED-DALTONS
15.00 ST. JOZEF-FC ROOIENHOEK
15.00 VISBOYS-ADEC METAL EDEGEM


TWEEDE AFDELING B
15.00 AMBER G-PVC GORILLAZ
14.00 ATLAS COPCO-KLOOSTERSTRAAT
14.30 DE BRUG-VOORCED
15.00 DE KAUWE-ANTWERP BOYS
13.30 HOUTBEURS B-WILGENHOF
15.00 UMICORE-LOS AMIGOS


TWEEDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-OLYMPIA SPORT
15.00 FC V.B.-KLOOSTERSTRAAT B
12.15 FOXES-OLYMP
13.00 LOKOMOTIV ALTREX-VOLBA
15.30 MOLLY BLOOMS-SPORTING NEERLAND
14.30 SWINCHESTER UNITED-CAFE CAFE


DERDE AFDELING A
15.00 AMBER C-NIEUW STABROEK
15.00 DEN 144-AC DE HEIDE
15.00 FC THE D-C BOYS-BIBAMUS
12.30 KADDISH-SIFRA
15.00 ROYAL BORSBEEK FC-FC CHOSSEL SPORT


DERDE AFDELING B
15.00 BACCHUS-DE PELIKAAN
12.15 BRIK PELE-PANDA
15.00 LUNATICS-VK GEEL ZWART 89
14.00 RACING GOBI B-GOOMA UNITED
14.00 ZWARTE HOND-LAS MANAS


DERDE AFDELING C
13.00 ADLER KVK SCHONENBERG-EULEGOEM
15.00 BELLE VUE-DEE BEE UTD.
14.00 FC KIEL 2-D.O.V.O.
15.00 NOEVEREN-KATASTROOF
15.00 REUNION MERXEM-THOR ZAAT BRIEL


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-ELITE ATHLETIC
15.00 DE KROON VC-FC DEN DERDE HELFT
14:30 J&M Tolhuis United-AMBER D
14.30 MATTI-K. Antwerp Dealership vv
15:00 Ostra Fc-DK NIEUWMOER


VIERDE AFDELING B
12.30 Banlieu 2940-THE RAPIDO S
15.00 FC Ekeren Winkelstad United-DODEKA SPORT
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-AMBER B
12.30 ROYAL ZEEZICHT FC-ATHLETICO JOH
15.00 SAVA-F.C. MANHATTAN UNITED


zaterdag 18 januari 2020
EERSTE AFDELING
15.00 AMBER-P.S.K. - DE KLAMPER
15.00 AS BELLE VUETERREIN Accomodatie KSV Bornem BWATERTOREN
15.30 BENNE-RACING GOBI
15.00 CLUB BP-HOUTBEURS
15.00 FC Deurnese Turners-MUTEA
15.00 HET LOO-VC KANGOEROES


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-DE KLINKAERT
15.00 DALTONS-EXCELSIOR 81
13.00 FC BAR SALON-VISBOYS
15.00 FC ROOIENHOEK-AN SIBHIN
15.00 JEE DEE-METROPOOL UNITED
13.30 TC BRABO-ST. JOZEF


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-AMBER G
15.30 KLOOSTERSTRAAT-DE KAUWE
12.15 LOS AMIGOS-HOUTBEURS B
15.00 PVC GORILLAZ-DE BRUG
15.00 VOORCED-ATLAS COPCO
15.00 WILGENHOF-UMICORE


TWEEDE AFDELING C
12.00 CAFE CAFE-LOKOMOTIV ALTREX
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-AIRCONSULT
15.00 OLYMP-MOLLY BLOOMS
15.00 OLYMPIA SPORT-SWINCHESTER UNITED
14.00 SPORTING NEERLAND-FOXES
15.00 VOLBA-FC V.B.


DERDE AFDELING A
15.30 AC DE HEIDE-FC THE D-C BOYS
15.00 BIBAMUS-ROYAL BORSBEEK FC
15.00 FC CHOSSEL SPORT-AMBER C
15.00 NIEUW STABROEK-DEN 144
13.00 TOREKE-KADDISH


DERDE AFDELING B
15.00 DE PELIKAAN-LUNATICS
15.00 GOOMA UNITED-ZWARTE HOND
15.00 LAS MANAS-AMBER E
15.00 PANDA-RACING GOBI B
15.00 VK GEEL ZWART 89-BACCHUS


DERDE AFDELING C
15.00 D.O.V.O.-THOR ZAAT BRIEL
15.00 DEE BEE UTD.-NOEVEREN
15.30 EULEGOEM-BELLE VUE
15.00 REUNION MERXEM-FC KIEL 2


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-AMBER F
13.00 BENNE B-Ostra Fc
15.00 DE KROON VC-K. Antwerp Dealership vv
15.00 DK NIEUWMOER-J&M Tolhuis United
14.30 MATTI-FC DEN DERDE HELFT


VIERDE AFDELING B
15.00 AMBER B-ROYAL ZEEZICHT FC
12.15 ATHLETICO JOH-FC Ekeren Winkelstad United
15.00 DODEKA SPORT-Banlieu 2940
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-PAGODE UTD.
13.00 THE RAPIDO S-KON. ALOYSIUS S.C.


zaterdag 25 januari 2020
EERSTE AFDELING
15.00 AS BELLE VUETERREIN Accomodatie KSV Bornem BBENNE
15.00 HOUTBEURS-FC Deurnese Turners
14:00 MUTEA-WATERTOREN
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-HET LOO
16.00 RACING GOBI-AMBER
15.30 VC KANGOEROES-CLUB BP


TWEEDE AFDELING A
13.00 AN SIBHIN-DALTONS
15.00 DE KLINKAERT-TC BRABO
15.00 EXCELSIOR 81-ADEC METAL EDEGEM
15.00 JEE DEE-FC ROOIENHOEK
15.00 ST. JOZEF-FC BAR SALON
15.00 VISBOYS-METROPOOL UNITED


TWEEDE AFDELING B
15.00 AMBER G-LOS AMIGOS
14.00 ATLAS COPCO-ANTWERP BOYS
14.30 DE BRUG-WILGENHOF
13.30 HOUTBEURS B-PVC GORILLAZ
15.30 KLOOSTERSTRAAT-VOORCED
15.00 UMICORE-DE KAUWE


TWEEDE AFDELING C
15.00 FC V.B.-OLYMPIA SPORT
12.15 FOXES-AIRCONSULT
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-VOLBA
15.00 LOKOMOTIV ALTREX-SPORTING NEERLAND
15.30 MOLLY BLOOMS-CAFE CAFE
14.30 SWINCHESTER UNITED-OLYMP


DERDE AFDELING A
15.00 AMBER C-TOREKE
15.00 BIBAMUS-AC DE HEIDE
15.00 DEN 144-SIFRA
15.00 FC THE D-C BOYS-FC CHOSSEL SPORT
12.30 KADDISH-NIEUW STABROEK


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-DE PELIKAAN
15.00 BACCHUS-ZWARTE HOND
12.15 BRIK PELE-VK GEEL ZWART 89
15.00 GOOMA UNITED-PANDA
14.00 RACING GOBI B-LAS MANAS


DERDE AFDELING C
14.30 ADLER KVK SCHONENBERG-DEE BEE UTD.
15.30 EULEGOEM-VIDAM
14.00 FC KIEL 2-KATASTROOF
15.00 REUNION MERXEM-NOEVEREN
14.00 THOR ZAAT BRIEL-BELLE VUE


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-MATTI
15.00 DK NIEUWMOER-BENNE B
15:00 FC DEN DERDE HELFT-ELITE ATHLETIC
15.00 K. Antwerp Dealership vv-J&M Tolhuis United
15:00 Ostra Fc-AMBER D


VIERDE AFDELING B
12.30 Banlieu 2940-AMBER B
15.00 FC Ekeren Winkelstad United-F.C. MANHATTAN UNITED
12.30 PAGODE UTD.-KON. ALOYSIUS S.C.
15.00 SAVA-ATHLETICO JOH
13.00 THE RAPIDO S-DODEKA SPORT


zaterdag 01 februari 2020
EERSTE AFDELING
15.30 AMBER-MUTEA
15.30 BENNE-VC KANGOEROES
15.00 CLUB BP-AS BELLE VUE
15.00 FC Deurnese Turners-P.S.K. - DE KLAMPER
15.15 HET LOO-HOUTBEURS
14.30 WATERTOREN-RACING GOBI


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-ST. JOZEF
15.00 DALTONS-VISBOYS
13.00 FC BAR SALON-EXCELSIOR 81
15.00 FC ROOIENHOEK-DE KLINKAERT
13.00 METROPOOL UNITED-AN SIBHIN
13.30 TC BRABO-JEE DEE


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-UMICORE
15.00 DE KAUWE-ATLAS COPCO
12.15 LOS AMIGOS-DE BRUG
15.00 PVC GORILLAZ-KLOOSTERSTRAAT
15.00 VOORCED-HOUTBEURS B
15.00 WILGENHOF-AMBER G


TWEEDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-FC V.B.
12.00 CAFE CAFE-KLOOSTERSTRAAT B
15.00 OLYMP-LOKOMOTIV ALTREX
15.00 OLYMPIA SPORT-FOXES
14.00 SPORTING NEERLAND-SWINCHESTER UNITED
15.00 VOLBA-MOLLY BLOOMS


DERDE AFDELING A
15.30 AC DE HEIDE-KADDISH
15.00 NIEUW STABROEK-BIBAMUS
15.30 ROYAL BORSBEEK FC-FC THE D-C BOYS
14.30 SIFRA-AMBER C
13.00 TOREKE-DEN 144


DERDE AFDELING B
15.00 DE PELIKAAN-BRIK PELE
15.00 LAS MANAS-BACCHUS
15.00 PANDA-LUNATICS
15.00 VK GEEL ZWART 89-AMBER E
14.00 ZWARTE HOND-RACING GOBI B


DERDE AFDELING C
15.00 BELLE VUE-ADLER KVK SCHONENBERG
15.00 D.O.V.O.-NOEVEREN
15.15 DEE BEE UTD.-THOR ZAAT BRIEL
15.00 KATASTROOF-EULEGOEM
15.00 VIDAM-FC KIEL 2


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-K. Antwerp Dealership vv
13.00 BENNE B-FC DEN DERDE HELFT
15.00 DE KROON VC-AMBER F
12.30 ELITE ATHLETIC-DK NIEUWMOER
14:30 J&M Tolhuis United-Ostra Fc


VIERDE AFDELING B
15.30 AMBER B-PAGODE UTD.
12.15 ATHLETICO JOH-THE RAPIDO S
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-ROYAL ZEEZICHT FC
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-Banlieu 2940


zaterdag 08 februari 2020
EERSTE AFDELING
15.00 AS BELLE VUETERREIN Accomodatie KSV Bornem BHET LOO
15.00 CLUB BP-BENNE
15.00 FC Deurnese Turners-WATERTOREN
15.00 HOUTBEURS-MUTEA
16.00 RACING GOBI-P.S.K. - DE KLAMPER
15.30 VC KANGOEROES-AMBER


TWEEDE AFDELING A
15.00 DE KLINKAERT-DALTONS
15.00 EXCELSIOR 81-AN SIBHIN
13.00 FC BAR SALON-METROPOOL UNITED
15.30 JEE DEE-ADEC METAL EDEGEM
15.00 ST. JOZEF-VISBOYS
13.30 TC BRABO-FC ROOIENHOEK


TWEEDE AFDELING B
15.30 AMBER G-ATLAS COPCO
15.00 DE BRUG-UMICORE
13.30 HOUTBEURS B-ANTWERP BOYS
15.30 KLOOSTERSTRAAT-LOS AMIGOS
15.00 PVC GORILLAZ-VOORCED
12.30 WILGENHOF-DE KAUWE


TWEEDE AFDELING C
15.00 CAFE CAFE-VOLBA
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-OLYMP
13.00 LOKOMOTIV ALTREX-FOXES
15.30 MOLLY BLOOMS-OLYMPIA SPORT
14.00 SPORTING NEERLAND-AIRCONSULT
14.30 SWINCHESTER UNITED-FC V.B.


DERDE AFDELING A
15.30 AMBER C-FC THE D-C BOYS
15.00 BIBAMUS-TOREKE
12.30 KADDISH-FC CHOSSEL SPORT
15.00 NIEUW STABROEK-AC DE HEIDE
13.30 ROYAL BORSBEEK FC-SIFRA


DERDE AFDELING B
12.15 BRIK PELE-BACCHUS
15.15 GOOMA UNITED-DE PELIKAAN
15.00 LUNATICS-LAS MANAS
14.00 RACING GOBI B-AMBER E
15.00 VK GEEL ZWART 89-ZWARTE HOND


DERDE AFDELING C
15.00 D.O.V.O.-BELLE VUE
14.00 FC KIEL 2-DEE BEE UTD.
15.00 KATASTROOF-VIDAM
15.00 NOEVEREN-ADLER KVK SCHONENBERG
15.00 REUNION MERXEM-EULEGOEM


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-Ostra Fc
15.00 DE KROON VC-J&M Tolhuis United
15.00 DK NIEUWMOER-MATTI
12.30 ELITE ATHLETIC-BENNE B
15:00 FC DEN DERDE HELFT-AMBER D


VIERDE AFDELING B
12.15 ATHLETICO JOH-DODEKA SPORT
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-KON. ALOYSIUS S.C.
15.00 FC Ekeren Winkelstad United-PAGODE UTD.
13.00 ROYAL ZEEZICHT FC-Banlieu 2940
15.00 SAVA-AMBER B


zaterdag 15 februari 2020
EERSTE AFDELING
15.30 AMBER-AS BELLE VUE
15.30 BENNE-P.S.K. - DE KLAMPER
15.15 HET LOO-CLUB BP
14:00 MUTEA-VC KANGOEROES
16.00 RACING GOBI-FC Deurnese Turners
14.30 WATERTOREN-HOUTBEURS


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-TC BRABO
13.00 AN SIBHIN-FC BAR SALON
15.00 DALTONS-JEE DEE
15.00 FC ROOIENHOEK-EXCELSIOR 81
13.00 METROPOOL UNITED-ST. JOZEF
15.00 VISBOYS-DE KLINKAERT


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-KLOOSTERSTRAAT
14.00 ATLAS COPCO-WILGENHOF
15.00 DE KAUWE-DE BRUG
12.15 LOS AMIGOS-PVC GORILLAZ
15.00 UMICORE-HOUTBEURS B
15.00 VOORCED-AMBER G


TWEEDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-LOKOMOTIV ALTREX
15.00 FC V.B.-SPORTING NEERLAND
12.15 FOXES-MOLLY BLOOMS
15.00 OLYMP-CAFE CAFE
15.00 OLYMPIA SPORT-KLOOSTERSTRAAT B
15.00 VOLBA-SWINCHESTER UNITED


DERDE AFDELING A
15.30 AC DE HEIDE-AMBER C
15.00 FC CHOSSEL SPORT-BIBAMUS
15.00 FC THE D-C BOYS-SIFRA
15.30 ROYAL BORSBEEK FC-DEN 144
13.00 TOREKE-NIEUW STABROEK


DERDE AFDELING B
15.00 BACCHUS-LUNATICS
15.15 GOOMA UNITED-LAS MANAS
15.00 PANDA-AMBER E
14.00 RACING GOBI B-VK GEEL ZWART 89
14.00 ZWARTE HOND-BRIK PELE


DERDE AFDELING C
13.00 ADLER KVK SCHONENBERG-D.O.V.O.
15.15 DEE BEE UTD.-EULEGOEM
15.00 KATASTROOF-REUNION MERXEM
14.00 THOR ZAAT BRIEL-FC KIEL 2
15.00 VIDAM-NOEVEREN


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-DK NIEUWMOER
13.00 BENNE B-AMBER F
15.00 DE KROON VC-Ostra Fc
15.00 K. Antwerp Dealership vv-FC DEN DERDE HELFT
14.30 MATTI-ELITE ATHLETIC


VIERDE AFDELING B
15.30 AMBER B-THE RAPIDO S
12.30 Banlieu 2940-F.C. MANHATTAN UNITED
15.00 DODEKA SPORT-ROYAL ZEEZICHT FC
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-FC Ekeren Winkelstad United
15.00 PAGODE UTD.-SAVA


zaterdag 29 februari 2020
DERDE AFDELING C
15.00 REUNION MERXEM-ADLER KVK SCHONENBERG


zaterdag 07 maart 2020
EERSTE AFDELING
15.00 AS BELLE VUETERREIN Accomodatie KSV Bornem BMUTEA
15.00 CLUB BP-AMBER
15.00 FC Deurnese Turners-BENNE
15.15 HET LOO-RACING GOBI
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-WATERTOREN
15.30 VC KANGOEROES-HOUTBEURS


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-AN SIBHIN
15.00 DE KLINKAERT-ST. JOZEF
15.00 EXCELSIOR 81-METROPOOL UNITED
13.00 FC BAR SALON-FC ROOIENHOEK
15.30 JEE DEE-VISBOYS
13.30 TC BRABO-DALTONS


TWEEDE AFDELING B
15.30 AMBER G-DE KAUWE
13.30 HOUTBEURS B-DE BRUG
15.30 KLOOSTERSTRAAT-UMICORE
12.15 LOS AMIGOS-ATLAS COPCO
15.00 PVC GORILLAZ-ANTWERP BOYS
15.00 WILGENHOF-VOORCED


TWEEDE AFDELING C
15.00 CAFE CAFE-OLYMPIA SPORT
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-FOXES
15.30 MOLLY BLOOMS-LOKOMOTIV ALTREX
15.00 OLYMP-FC V.B.
14.00 SPORTING NEERLAND-VOLBA
14.30 SWINCHESTER UNITED-AIRCONSULT


DERDE AFDELING A
15.30 AMBER C-ROYAL BORSBEEK FC
12.30 KADDISH-DEN 144
15.00 NIEUW STABROEK-FC CHOSSEL SPORT
14.30 SIFRA-AC DE HEIDE
13.00 TOREKE-FC THE D-C BOYS


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-ZWARTE HOND
15.00 DE PELIKAAN-RACING GOBI B
15.15 GOOMA UNITED-BACCHUS
15.00 LUNATICS-BRIK PELE
15.00 VK GEEL ZWART 89-PANDA


DERDE AFDELING C
15.00 D.O.V.O.-VIDAM
15.30 EULEGOEM-THOR ZAAT BRIEL
15.00 KATASTROOF-DEE BEE UTD.
15.00 NOEVEREN-BELLE VUE


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-J&M Tolhuis United
13.00 BENNE B-DE KROON VC
15.00 DK NIEUWMOER-K. Antwerp Dealership vv
12.30 ELITE ATHLETIC-AMBER D
14.30 MATTI-Ostra Fc


VIERDE AFDELING B
12.15 ATHLETICO JOH-AMBER B
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-DODEKA SPORT
13.00 ROYAL ZEEZICHT FC-KON. ALOYSIUS S.C.
15.00 SAVA-FC Ekeren Winkelstad United
13.30 THE RAPIDO S-PAGODE UTD.


zaterdag 14 maart 2020
EERSTE AFDELING
15.30 AMBER-FC Deurnese Turners
15.30 BENNE-HET LOO
15.00 HOUTBEURS-AS BELLE VUE
14:00 MUTEA-P.S.K. - DE KLAMPER
16.00 RACING GOBI-CLUB BP
14.30 WATERTOREN-VC KANGOEROES


TWEEDE AFDELING A
13.00 AN SIBHIN-TC BRABO
15.00 DALTONS-FC BAR SALON
15.00 FC ROOIENHOEK-ADEC METAL EDEGEM
13.00 METROPOOL UNITED-DE KLINKAERT
15.00 ST. JOZEF-JEE DEE
15.00 VISBOYS-EXCELSIOR 81


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-WILGENHOF
14.00 ATLAS COPCO-PVC GORILLAZ
15.00 DE BRUG-KLOOSTERSTRAAT
15.00 DE KAUWE-HOUTBEURS B
15.00 UMICORE-AMBER G
15.00 VOORCED-LOS AMIGOS


TWEEDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-MOLLY BLOOMS
15.00 FC V.B.-CAFE CAFE
12.15 FOXES-SWINCHESTER UNITED
15.00 LOKOMOTIV ALTREX-KLOOSTERSTRAAT B
15.00 OLYMPIA SPORT-SPORTING NEERLAND
15.00 VOLBA-OLYMP


DERDE AFDELING A
15.30 AC DE HEIDE-TOREKE
15.00 DEN 144-BIBAMUS
15.00 FC CHOSSEL SPORT-SIFRA
15.00 FC THE D-C BOYS-NIEUW STABROEK
15.30 ROYAL BORSBEEK FC-KADDISH


DERDE AFDELING B
15.00 BACCHUS-AMBER E
12.15 BRIK PELE-GOOMA UNITED
15.00 LAS MANAS-VK GEEL ZWART 89
15.00 PANDA-DE PELIKAAN
14.00 ZWARTE HOND-LUNATICS


DERDE AFDELING C
14.30 ADLER KVK SCHONENBERG-KATASTROOF
15.00 BELLE VUE-FC KIEL 2
15.15 DEE BEE UTD.-D.O.V.O.
14.00 THOR ZAAT BRIEL-NOEVEREN
15.00 VIDAM-REUNION MERXEM


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-DE KROON VC
13.00 BENNE B-MATTI
14:30 J&M Tolhuis United-FC DEN DERDE HELFT
15.00 K. Antwerp Dealership vv-AMBER F
15:00 Ostra Fc-ELITE ATHLETIC


VIERDE AFDELING B
15.30 AMBER B-F.C. MANHATTAN UNITED
12.30 Banlieu 2940-ATHLETICO JOH
15.00 FC Ekeren Winkelstad United-THE RAPIDO S
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-SAVA
12.30 PAGODE UTD.-ROYAL ZEEZICHT FC