KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
Kalender
zaterdag 24 februari 2024
EERSTE AFDELING
16:00AC DE HEIDE-KON. HOUTBEURS
16:00BAR SALON-MOLLY BLOOMS A
15:00CLUB BP-DEURNESE TURNERS
16:00RACING GOBI A-CHOSSEL SPORT
14:00SPORTING NEERLAND-WATERTOREN S.K.
14:30SWINCHESTER UNITED-SAVA A


TWEEDE AFDELING A
15:30AMBER-VOLBA
16:00CABINA DE PEAJE-JEE DEE
15:00DE BRUG-DALTONS
15:00DE GAAWE LEEUW-NIEUW STABROEK
13:30TC BRABO-ST. JOZEF


TWEEDE AFDELING B
15:00BACCHUS-ROOIENHOEK
15:30BENNE 1980 B-AMBER G
15:00EXCELSIOR 81-KLOOSTERSTRAAT
14:00PANDA-THE D-C BOYS
15:30PEUCHEMISE-VOORCED


TWEEDE AFDELING C
13:00AIRCONSULT-V.B.
13:00ANTWERP BOYS-HET LOO
15:00DE KLINKAERT-VINO
15:00DEN DERDE HELFT-RUISBROEK
15:00LAS MANAS-DE BRUURS


DERDE AFDELING A
12:30BANLIEU 2940-SIFRA
15:00BIBAMUS-AMBER F
15:15GOOMA-BLOEMSCHIKKERS
16:00MATTI-TOREKE
15:00SAVA C-EINTRACHT DEURNE


DERDE AFDELING B
13:00AMBER E-LUNATICS
12:45BENNE 1980 A-KATASTROOF
15:00DE PELIKAAN-SAVA B
15:30FCK'89-DEN 144


DERDE AFDELING C
15:00BELLE VUE-MOLLY BLOOMS B
14:30FOXES OXFORD-THOR ZAAT BRIEL
15:00OLYMP-DK NIEUWMOER
14:00RACING GOBI B-AMBER D
15:00SCHONENBERG-VIDAM


VIERDE AFDELING A
15:30AMBER C-MANHATTAN
13:00KON. ALOYSIUS -FOCUS UNITED
15:00PVC GORILLAZ-SPORTING MXM
15:00SPORTING KOT FC-EL CITADEL FC
15:00THE MAGNIFICENT 7-ROYAL ZEEZICHT


VIERDE AFDELING B
13:00BERNIE-ELITE ATHLETIC
13:00DE PRINCE-EKEREN WINKELSTAD
13:00LA PANTERA-VISBOYS
15:00OBBTERREIN Sportpark De Schans - 4 - grasTHE RAPIDO'S
15:00RUISBROEK 3(FORFAIT)TAMMY'S


zaterdag 02 maart 2024
EERSTE AFDELING
14:00CHOSSEL SPORT-SWINCHESTER UNITED
15:00DEURNESE TURNERS-SPORTING NEERLAND
15.00KON. HOUTBEURS-CLUB BP
16:00MOLLY BLOOMS A-RACING GOBI A
15:00SAVA A-AC DE HEIDE
15:00WATERTOREN S.K.-BAR SALON


TWEEDE AFDELING A
15:30JEE DEE-AMBER
15:00NIEUW STABROEK-CABINA DE PEAJE
14:00OOFTERREIN Hove Sport - A- Kunstgras - Kunstgras!TC BRABO
15:00ST. JOZEF-DE GAAWE LEEUW
15:00VOLBA-DE BRUG


TWEEDE AFDELING B
15:30AMBER G-EXCELSIOR 81
15:30KLOOSTERSTRAAT-PANDA
14:00ROOIENHOEK-BENNE 1980 B
13:00RUISBROEK NEXT-BACCHUS
16:00THE D-C BOYS-PEUCHEMISE


TWEEDE AFDELING C
16:30DE BRUURS -DEN DERDE HELFT
13:30KLOOSTERSTRAAT B-DE KLINKAERT
15:15RUISBROEK-AIRCONSULT
15:00V.B.-ANTWERP BOYS
13:00VINO-LAS MANAS


DERDE AFDELING A
15:30AMBER F-REUNION MERXEM
13:00BLOEMSCHIKKERS-SAVA C
13:30EINTRACHT DEURNE-BIBAMUS
14:30SIFRA-MATTI
14:30TOREKE-GOOMA


DERDE AFDELING B
15:00DEN 144-BENNE 1980 A
15:00DODEKA SPORT -AMBER E
15:00KATASTROOF-DE PELIKAAN
15:00LUNATICS-SPORTING OLYMPIA
13:00SAVA B-BRIK PELE


DERDE AFDELING C
13:00AMBER D-NOEVEREN
15:00DK NIEUWMOER-FOXES OXFORD
16:00MOLLY BLOOMS B-RACING GOBI B
15:00THOR ZAAT BRIEL-BELLE VUE
15:00VIDAM-OLYMP


VIERDE AFDELING A
16:30EL CITADEL FC-PAGODE
15:00FOCUS UNITED-SPORTING KOT FC
15:00MANHATTAN-PVC GORILLAZ
14:00ROYAL ZEEZICHT-AMBER C
16:00SPORTING MXM-KON. ALOYSIUS


VIERDE AFDELING B
12:30EKEREN WINKELSTAD -J&M TOLHUIS
12:00ELITE ATHLETIC-LA PANTERA
15:30TAMMY'S -OBB
13:30THE RAPIDO'S-DE PRINCE
15:00VISBOYS(FORFAIT)RUISBROEK 3


zaterdag 09 maart 2024
EERSTE AFDELING
16:00AC DE HEIDE-CHOSSEL SPORT
15:00CLUB BP-WATERTOREN S.K.
16:00RACING GOBI A-BAR SALON
15:00SAVA A-DEURNESE TURNERS
14:00SPORTING NEERLAND-KON. HOUTBEURS
14:30SWINCHESTER UNITED-MOLLY BLOOMS A


TWEEDE AFDELING A
15:30AMBER-DALTONS
16:00CABINA DE PEAJE-ST. JOZEF
15:00DE BRUG-JEE DEE
15:00DE GAAWE LEEUW-OOF
15:00NIEUW STABROEK-VOLBA


TWEEDE AFDELING B
15:30BENNE 1980 B-BACCHUS
15:00EXCELSIOR 81-ROOIENHOEK
15:30KLOOSTERSTRAAT-VOORCED
14:00PANDA-AMBER G
14:30PEUCHEMISE-RUISBROEK NEXT


TWEEDE AFDELING C
13:00ANTWERP BOYS-AIRCONSULT
15:00DE KLINKAERT-HET LOO
15:00DEN DERDE HELFT-VINO
13:30KLOOSTERSTRAAT B-DE BRUURS
15:00LAS MANAS-RUISBROEK


DERDE AFDELING A
12:30BANLIEU 2940-AMBER F
15:00BIBAMUS-SAVA C
15:15GOOMA-SIFRA
16:00MATTI-BLOEMSCHIKKERS
15:00REUNION MERXEM-EINTRACHT DEURNE


DERDE AFDELING B
12:45BENNE 1980 A-FCK'89
12:15BRIK PELE-KATASTROOF
15:00DE PELIKAAN-DEN 144
13:00SAVA B-LUNATICS
15:00SPORTING OLYMPIA-DODEKA SPORT


DERDE AFDELING C
14:30FOXES OXFORD-VIDAM
15:00NOEVEREN-MOLLY BLOOMS B
15:00OLYMP-THOR ZAAT BRIEL
14:00RACING GOBI B-BELLE VUE
15:00SCHONENBERG-AMBER D


VIERDE AFDELING A
15:30AMBER C-SPORTING MXM
16:00PAGODE -FOCUS UNITED
15:00PVC GORILLAZ-ROYAL ZEEZICHT
15:00SPORTING KOT FC-KON. ALOYSIUS
15:00THE MAGNIFICENT 7-EL CITADEL FC


VIERDE AFDELING B
13:00J&M TOLHUIS-THE RAPIDO'S
13:00LA PANTERA-BERNIE
15:00RUISBROEK 3(FORFAIT)ELITE ATHLETIC
15:30TAMMY'S -EKEREN WINKELSTAD
15:00VISBOYS-OBB


zaterdag 16 maart 2024
EERSTE AFDELING
16:00BAR SALON-SWINCHESTER UNITED
14:00CHOSSEL SPORT-SPORTING NEERLAND
15:00DEURNESE TURNERS-AC DE HEIDE
16:30KON. HOUTBEURS-SAVA A
16:00MOLLY BLOOMS A-CLUB BP
15:00WATERTOREN S.K.-RACING GOBI A


TWEEDE AFDELING A
15:00DALTONS-TC BRABO
15:30JEE DEE-NIEUW STABROEK
15:15OOF-AMBER
15:00ST. JOZEF-DE BRUG
15:00VOLBA-CABINA DE PEAJE


TWEEDE AFDELING B
13:00BACCHUS-EXCELSIOR 81
14:00ROOIENHOEK-PEUCHEMISE
13:00RUISBROEK NEXT-BENNE 1980 B
16:00THE D-C BOYS-KLOOSTERSTRAAT
16:00VOORCED-PANDA


TWEEDE AFDELING C
16:30DE BRUURS -DE KLINKAERT
15:15HET LOO-DEN DERDE HELFT
15:15RUISBROEK-ANTWERP BOYS
15:00V.B.-LAS MANAS
13:00VINO-KLOOSTERSTRAAT B


DERDE AFDELING A
15:30AMBER F-GOOMA
13:00BLOEMSCHIKKERS-BIBAMUS
13:30EINTRACHT DEURNE-MATTI
15:00SAVA C-REUNION MERXEM
14:30TOREKE-BANLIEU 2940


DERDE AFDELING B
15:00DEN 144-AMBER E
15:00DODEKA SPORT -SAVA B
15:30FCK'89-DE PELIKAAN
15:00KATASTROOF-SPORTING OLYMPIA
15:00LUNATICS-BRIK PELE


DERDE AFDELING C
13:00AMBER D-FOXES OXFORD
15:00BELLE VUE-NOEVEREN
15:00DK NIEUWMOER-SCHONENBERG
14:00MOLLY BLOOMS B-OLYMP
15:00THOR ZAAT BRIEL-RACING GOBI B


VIERDE AFDELING A
16:30EL CITADEL FC-PVC GORILLAZ
15:00FOCUS UNITED-AMBER C
13:00KON. ALOYSIUS -PAGODE
15:00MANHATTAN-THE MAGNIFICENT 7
16:00SPORTING MXM-SPORTING KOT FC


VIERDE AFDELING B
13:00BERNIE(FORFAIT)RUISBROEK 3
12:30EKEREN WINKELSTAD -OBB
12:00ELITE ATHLETIC-DE PRINCE
13:30THE RAPIDO'S-TAMMY'S
15:00VISBOYS-J&M TOLHUIS


zaterdag 23 maart 2024
EERSTE AFDELING
16:00AC DE HEIDE-BAR SALON
14:00CHOSSEL SPORT-CLUB BP
15:00SAVA A-RACING GOBI A
14:00SPORTING NEERLAND-MOLLY BLOOMS A
14:30SWINCHESTER UNITED-WATERTOREN S.K.


TWEEDE AFDELING A
15:00DE BRUG-OOF
15:00DE GAAWE LEEUW-DALTONS
15:00JEE DEE-VOLBA
15:00NIEUW STABROEK-TC BRABO
15:00ST. JOZEF-AMBER


TWEEDE AFDELING B
15:00AMBER G-PEUCHEMISE
15:00EXCELSIOR 81-RUISBROEK NEXT
15:30KLOOSTERSTRAAT-BENNE 1980 B
16:00PANDA-BACCHUS
16:00THE D-C BOYS-VOORCED


TWEEDE AFDELING C
15:00DE KLINKAERT-AIRCONSULT
15:00DEN DERDE HELFT-V.B.
15:00HET LOO-LAS MANAS
13:30KLOOSTERSTRAAT B-ANTWERP BOYS
13:00VINO-DE BRUURS


DERDE AFDELING A
15:00AMBER F-MATTI
12:30BANLIEU 2940-SAVA C
15:00GOOMA-EINTRACHT DEURNE
15:00REUNION MERXEM-BLOEMSCHIKKERS
14:30SIFRA-TOREKE


DERDE AFDELING B
12:15BRIK PELE-FCK'89
15:00DODEKA SPORT -LUNATICS
13:00SAVA B-BENNE 1980 A
15:00SPORTING OLYMPIA-DEN 144


DERDE AFDELING C
13:00AMBER D-OLYMP
14:30FOXES OXFORD-MOLLY BLOOMS B
15:00NOEVEREN-THOR ZAAT BRIEL
15:00SCHONENBERG-BELLE VUE
15:00VIDAM-DK NIEUWMOER


VIERDE AFDELING A
16:30EL CITADEL FC-AMBER C
15:00PVC GORILLAZ-FOCUS UNITED
14:00ROYAL ZEEZICHT-MANHATTAN
16:00SPORTING MXMTERREIN Bouckenborghpark - A - Kunstgras!PAGODE
15:00THE MAGNIFICENT 7-KON. ALOYSIUS


VIERDE AFDELING B
13:00J&M TOLHUIS-ELITE ATHLETIC
15:00OBB-BERNIE
15:30TAMMY'S -LA PANTERA
13:00THE RAPIDO'S-EKEREN WINKELSTAD
15:00VISBOYS-DE PRINCE


zaterdag 30 maart 2024
EERSTE AFDELING
16:00AC DE HEIDE-SPORTING NEERLAND
14:00CHOSSEL SPORT-BAR SALON
16:00KON. HOUTBEURS-MOLLY BLOOMS A
15:00SAVA A-WATERTOREN S.K.
14:30SWINCHESTER UNITED-CLUB BP


TWEEDE AFDELING A
16:00CABINA DE PEAJE-DE BRUG
15:00DE GAAWE LEEUW-AMBER
15:00JEE DEE-OOF
15:00NIEUW STABROEK-DALTONS
15:00VOLBA-TC BRABO


TWEEDE AFDELING B
15:00AMBER G-BACCHUS
15:00EXCELSIOR 81-PEUCHEMISE
15:30KLOOSTERSTRAAT-RUISBROEK NEXT
16:00THE D-C BOYS-ROOIENHOEK
14.30VOORCED-BENNE 1980 B


TWEEDE AFDELING C
14:30DE BRUURS -ANTWERP BOYS
15:00DE KLINKAERT-DEN DERDE HELFT
15:00HET LOO-AIRCONSULT
13:30KLOOSTERSTRAAT B-RUISBROEK
13:00VINO-V.B.


DERDE AFDELING A
15:00AMBER F-SAVA C
12:30BANLIEU 2940-GOOMA
15:00REUNION MERXEM-MATTI
14:30SIFRA-EINTRACHT DEURNE
14:30TOREKETERREIN Tubantia / Rochus Deurne (NIEUW!) - BBIBAMUS


DERDE AFDELING B
12:15BRIK PELE-SPORTING OLYMPIA
15:00DE PELIKAAN-AMBER E
15:00DODEKA SPORT -DEN 144
15:00KATASTROOF-FCK'89
15:00LUNATICS-BENNE 1980 A


DERDE AFDELING C
13:00AMBER D-BELLE VUE
15:00DK NIEUWMOER-RACING GOBI B
15:00NOEVEREN-OLYMP
15:00SCHONENBERG-FOXES OXFORD
15:00VIDAM-MOLLY BLOOMS B


VIERDE AFDELING A
16:30EL CITADEL FC-KON. ALOYSIUS
15:00MANHATTAN-SPORTING KOT FC
14:00ROYAL ZEEZICHT-FOCUS UNITED
15:00THE MAGNIFICENT 7-PVC GORILLAZ


VIERDE AFDELING B
12:30EKEREN WINKELSTAD -LA PANTERA
15:00OBB-J&M TOLHUIS
15:00RUISBROEK 3(FORFAIT)DE PRINCE
13:00THE RAPIDO'S-ELITE ATHLETIC
15:00VISBOYS-BERNIE