KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
history print print
Klassement EERSTE AFDELING
Pos. Team Gesp Pt.
1 P.S.K. - DE KLAMPER 21 47
2 CLUB BP 21 43
3 WATERTOREN 21 41
4 HOUTBEURS 21 36
5 HET LOO 21 33
6 FC BENNE 1980 A 21 33
7 DEURNESE TURNERS 21 31
8 RACING GOBI 21 30
9 AMBER 21 26
10 AS BELLE VUE 21 19
11 MUTEA 21 17
12 KANGOEROES 21 9
Klassement TWEEDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 BAR SALON 21 52
2 DALTONS 21 47
3 ST. JOZEF 21 40
4 ROOIENHOEK 21 37
5 TC BRABO 21 34
6 JEE DEE 21 33
7 EXCELSIOR 81 21 33
8 AN SIBHIN 21 28
9 ADEC METAL EDEGEM 21 25
10 DE KLINKAERT 21 12
11 VISBOYS 21 5
Klassement TWEEDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 KLOOSTERSTRAAT 21 53
2 HOUTBEURS B 21 42
3 WILGENHOF 21 42
4 AMBER G 21 41
5 DE BRUG 21 36
6 DE KAUWE 21 29
7 UMICORE 21 24
8 VOORCED 21 23
9 ATLAS COPCO 21 22
10 LOS AMIGOS 21 18
11 ANTWERP BOYS 21 16
12 PVC GORILLAZ 21 15
Klassement TWEEDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 SPORTING NEERLAND 21 61
2 VOLBA 21 48
3 SWINCHESTER 21 46
4 MOLLY BLOOMS A 21 44
5 OLYMPIA SPORT 21 41
6 LOKOMOTIV ALTREX 21 22
7 KLOOSTERSTRAAT B 21 22
8 V.B. 21 21
9 CAFE CAFE 21 19
10 AIRCONSULT 21 18
11 FOXES 21 15
12 OLYMP 21 6
Klassement DERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 THE D-C BOYS 19 51
2 AC DE HEIDE 19 38
3 TOREKE 19 36
4 CHOSSEL SPORT 19 35
5 BIBAMUS 19 27
6 SIFRA 19 26
7 DEN 144 19 23
8 KADDISH 19 22
9 NIEUW STABROEK 19 19
10 ROYAL BORSBEEK FC 19 4
Klassement DERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 BACCHUS 19 49
2 RACING GOBI B 20 49
3 PANDA 19 32
4 AMBER E 19 30
5 BRIK PELE 19 29
6 LAS MANAS 19 27
7 DE PELIKAAN 19 22
8 ZWARTE HOND 19 18
9 GOOMA 19 14
10 GEEL ZWART 89 19 14
11 LUNATICS 19 12
Klassement DERDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 ADLER SCHONENBERG 19 43
2 KATASTROOF 19 42
3 REUNION MERXEM 19 38
4 FC EULEGOEM 20 37
5 BELLE VUE 20 34
6 THOR ZAAT BRIEL 19 33
7 NOEVEREN 19 30
8 VIDAM 19 28
Klassement VIERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 DK NIEUWMOER 20 56
2 KON. ANTWERP DEALERSHIP 19 44
3 MATTI 19 37
4 FC BENNE 1980 B 19 37
5 AMBER F 19 29
6 ELITE ATHLETIC 19 27
7 AMBER D 19 23
8 J&M TOLHUIS 20 6
9 DEN DERDE HELFT 20 0
Klassement VIERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 SAVA A 19 57
2 F.C. MANHATTAN UNITED 19 44
3 ATHLETICO JOH 19 29
4 BANLIEU 2940 19 28
5 ROYAL ZEEZICHT 19 26
6 AMBER B 19 25
7 DODEKA SPORT 20 23
8 THE RAPIDO'S 19 21
9 PAGODE 19 15
10 EKEREN WINKELSTAD 19 14