KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
history print print
Klassement EERSTE AFDELING
Pos. Team Gesp Pt.
1 RACING GOBI A 9 21
2 WATERTOREN 9 18
3 VOLBA 9 17
4 BAR SALON 9 15
5 CLUB BP 9 14
6 DEURNESE TURNERS 8 13
7 P.S.K. - DE KLAMPER 9 13
8 KLOOSTERSTRAAT 9 10
9 HOUTBEURS 8 9
10 AMBER 8 8
11 SPORTING NEERLAND 9 8
12 HET LOO 8 1
Klassement TWEEDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 TC BRABO 9 19
2 WILGENHOF 9 19
3 SAVA A 9 17
4 ROOIENHOEK 9 16
5 DE BRUG 9 15
6 ST. JOZEF 9 11
7 CABINA DE PEAJE 9 10
8 JEE DEE 9 10
9 REUNION MERXEM 9 10
10 DALTONS 9 9
11 BENNE 1980 A 9 9
12 ADEC METAL EDEGEM 9 7
Klassement TWEEDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 THE D-C BOYS 9 23
2 HOUTBEURS B 9 18
3 STABROEK UNITED A 9 16
4 AMBER G 9 16
5 EXCELSIOR 81 9 16
6 BACCHUS 9 15
7 VOORCED 7 14
8 KATASTROOF 9 10
9 AC DE HEIDE 9 10
10 EULEGOEM 9 5
11 LOS AMIGOS 8 4
12 UMICORE 8 3
Klassement TWEEDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 SWINCHESTER 9 25
2 MOLLY BLOOMS A 8 15
3 AIRCONSULT 8 15
4 KLOOSTERSTRAAT B 9 15
5 DE BRUURS 8 14
6 OLYMPIA SPORT 8 12
7 DE KLINKAERT 8 11
8 SCHONENBERG 8 7
9 LOKOMOTIV BEURM 8 7
10 RACING GOBI B 8 4
11 V.B. 8 3
Klassement DERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 CHOSSEL SPORT 9 22
2 KON. ANTWERP DEALERSHIP 8 18
3 PEUCHEMISE 8 17
4 DEN 144 9 16
5 AMBER F 9 13
6 SAVA B 9 12
7 TOREKE 9 12
8 BIBAMUS 9 11
9 SIFRA 8 8
10 ATHLETICO JOH 8 7
11 VIDAM 7 6
12 MATTI 9 4
Klassement DERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 ANTWERP BOYS 9 24
2 LAS MANAS 9 18
3 AN SIBHIN 9 16
4 AMBER E 8 14
5 STABROEK UNITED B 9 13
6 DODEKA SPORT 8 11
7 DE PELIKAAN 9 11
8 PANDA 9 10
9 BRIK PELE 8 8
10 DK NIEUWMOER 9 8
11 ROYAL ZEEZICHT 8 6
12 PVC GORILLAZ 9 6
Klassement DERDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 NATIONAL 9 24
2 BENNE 1980 B 8 21
3 RUISBROEK 8 18
4 BELLE VUE 9 15
5 FOXES 7 14
6 VISBOYS 8 13
7 OLYMP 9 10
8 MANHATTAN UNITED 9 10
9 ELITE ATHLETIC 8 7
10 THOR ZAAT BRIEL 8 6
11 NOEVEREN 8 6
12 BANLIEU 2940 9 3
Klassement VIERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 NIEUW STABROEK 8 17
2 VINO 7 16
3 AMBER B 7 12
4 ROYAL BORSBEEK 7 12
5 J&M TOLHUIS 8 11
6 THE MAGNIFICENT 7 7 10
7 MOLLY BLOOMS B 7 10
8 RUISBROEK NEXT 8 10
9 FOCUS UNITED 7 6
10 SAVA C 7 6
11 SPORTING MXM 7 2
Klassement VIERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 DEN DERDE HELFT 8 19
2 DE GAAWE LEEUW 9 19
3 AMBER D 8 14
4 EINTRACHT DEURNE 7 12
5 GOOMA 7 10
6 KON. ALOYSIUS 7 10
7 GEEL ZWART 89 7 10
8 PAGODE 7 8
9 LUNATICS 8 7
10 EKEREN WINKELSTAD 7 4
11 THE RAPIDO'S 7 4