KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
history print print
Klassement EERSTE AFDELING
Pos. Team Gesp Pt.
1 DEURNESE TURNERS 7 16
2 AMBER 7 16
3 NONKEL JAN 7 13
4 CLUB BP 7 13
5 BENNE 6 12
6 DYNAM 7 12
7 HOUTBEURS 6 10
8 KLOOSTERSTRAAT 7 8
9 RACING GOBI 7 7
10 AS BELLE VUE 7 4
11 MUTEA 7 4
12 DALTONS 7 3
Klassement TWEEDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 VC KANGOEROES 7 16
2 ESKAKORN 7 14
3 HET LOO 7 13
4 FC BAR SALON 6 11
5 AN SIBHIN 7 10
6 KADDISH 6 9
7 EXCELSIOR 81 6 9
8 AC DE HEIDE 7 9
9 JEE DEE 7 9
10 LOS AMIGOS 7 8
11 ADEC METAL EDEGEM 6 3
12 PANDA 7 3
Klassement TWEEDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 P.S.K. - DE KLAMPER 7 16
2 DE KAUWE 7 14
3 TC BRABO 7 13
4 ST. JOZEF 7 13
5 ANTWERP BOYS 7 13
6 DE BRUG 7 12
7 HOUTBEURS B 7 9
8 AMBER G 7 9
9 DEN 144 7 7
10 ATLAS COPCO 7 6
11 DEURNESE TURNERS B 7 6
12 UMICORE 7 3
Klassement TWEEDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 WATERTOREN 7 15
2 OLYMPIA SPORT 7 15
3 FC V.B. 7 14
4 VISBOYS 7 13
5 KLOOSTERSTRAAT B 7 12
6 LOKOMOTIV ALTREX 7 11
7 FOXES 7 10
8 VOLBA 7 10
9 SWINCHESTER UNITED 7 9
10 CAFE CAFE 7 8
11 LAS MANAS 7 3
12 BELLE VUE 7 1
Klassement DERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 SPORTING NEERLAND 7 18
2 PVC GORILLAZ 7 15
3 BIBAMUS 7 13
4 TOREKE 7 13
5 DK NIEUWMOER 7 10
6 AMBER C 7 10
7 WILGENHOF 7 9
8 VIDAM 7 8
9 ROYAL BORSBEEK 7 8
10 MATTI 7 8
11 BACCHUS 7 6
12 NIEUW STABROEK 7 3
Klassement DERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 BH LJILJANI 6 18
2 MOLLY BLOOMS 6 15
3 VOORCED 7 15
4 FC ROOIENHOEK 6 13
5 SIFRA 7 13
6 BRIK PELE 7 13
7 AMBER E 6 6
8 DE PELIKAAN 7 4
9 BRISTOL BOYS 6 3
10 THE RAPIDO S 6 2
11 VK GEEL ZWART 89 6 0
Klassement DERDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 AIRCONSULT 7 16
2 OLYMP 7 14
3 EULEGOEM 6 13
4 DE KLINKAERT 7 13
5 KATASTROOF 6 11
6 METROPOOL UNITED 6 9
7 THOR ZAAT BRIEL 6 7
8 DEE BEE UTD. 7 6
9 FC CHOSSEL SPORT 5 4
10 F.C. MANHATTAN UNITED 5 2
11 ELITE ATHLETIC 6 0
Klassement VIERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 THE D-C BOYS 6 16
2 FC KIEL 2 5 13
3 D.O.V.O. 5 13
4 GOOMA UNITED 6 9
5 DE KROON VC 5 8
6 REUNION MERXEM 7 8
7 AMBER D 6 6
8 AMBER F 6 4
9 BENNE B 6 4
10 SCHOTEN PARK RANGERS 6 4
11 FC DEN DERDE HELFT 6 1
Klassement VIERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 RACING GOBI B 7 21
2 ZWARTE HOND 7 16
3 LUNATICS 6 15
4 SCHONENBERG 6 12
5 NOEVEREN 7 7
6 PAGODE UTD. 7 7
7 AMBER B 6 6
8 ATHLETICO JOH 6 6
9 DODEKA SPORT 6 6
10 ROYAL ZEEZICHT FC 6 3
11 KON. ALOYSIUS S.C. 6 0