KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
history print print
Klassement EERSTE AFDELING
Pos. Team Gesp Pt.
1 WATERTOREN 0 0
2 THE D-C BOYS 0 0
3 SWINCHESTER UNITED 0 0
4 SPORTING NEERLAND 0 0
5 SAVA A 0 0
6 RACING GOBI A 0 0
7 HOUTBEURS 0 0
8 DEURNESE TURNERS 0 0
9 DEURNE NOORD 0 0
10 CLUB BP 0 0
11 BAR SALON 0 0
12 AMBER 0 0
Klassement TWEEDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 WILGENHOF 0 0
2 VOLBA 0 0
3 TC BRABO 0 0
4 ST. JOZEF 0 0
5 ROOIENHOEK 0 0
6 OOF 0 0
7 NATIONAL 0 0
8 JEE DEE 0 0
9 DE BRUG 0 0
10 DALTONS 0 0
11 CHOSSEL SPORT 0 0
12 CABINA DE PEAJE 0 0
Klassement TWEEDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 VOORCED 0 0
2 PEUCHEMISE 0 0
3 KON: ANTWERP DEALERSHIP 0 0
4 KLOOSTERSTRAAT 0 0
5 KATASTROOF 0 0
6 HOUTBEURS B 0 0
7 EXCELSIOR 81 0 0
8 DEN 144 0 0
9 BENNE 1980 B 0 0
10 BACCHUS 0 0
11 AMBER G 0 0
12 AC DE HEIDE 0 0
Klassement TWEEDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 SCHONENBERG 0 0
2 RUISBROEK 0 0
3 RACING GOBI B 0 0
4 MOLLY BLOOMS A 0 0
5 LAS MANAS 0 0
6 KLOOSTERSTRAAT B 0 0
7 HET LOO 0 0
8 DE KLINKAERT 0 0
9 DE BRUURS 0 0
10 ANTWERP BOYS 0 0
11 AN SIBHIN 0 0
12 AIRCONSULT 0 0
Klassement DERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 TOREKE 0 0
2 SIFRA 0 0
3 SAVA C 0 0
4 ROYAL BORSBEEK 0 0
5 REUNION MERXEM 0 0
6 NIEUW STABROEK 0 0
7 MATTI 0 0
8 KON: ALOYSIUS 0 0
9 GOOMA 0 0
10 DE GAAWE LEEUW 0 0
11 BIBAMUS 0 0
12 AMBER F 0 0
Klassement DERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 VINO 0 0
2 SAVA B 0 0
3 ROYAL ZEEZICHT 0 0
4 PVC GORILLAZ 0 0
5 PANDA 0 0
6 EULEGOEM 0 0
7 EINTRACHT DEURNE 0 0
8 DODEKA SPORT 0 0
9 DE PELIKAAN 0 0
10 BRIK PELE 0 0
11 BENNE 1980 A 0 0
12 AMBER E 0 0
Klassement DERDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 VISBOYS 0 0
2 V.B. 0 0
3 THOR ZAAT BRIEL 0 0
4 RUISBROEK NEXT 0 0
5 OLYMP 0 0
6 NOEVEREN 0 0
7 MOLLY BLOOMS B 0 0
8 MANHATTAN UNITED 0 0
9 FOXES OXFORD 0 0
10 DEN DERDE HELFT 0 0
11 BELLE VUE 0 0
12 AMBER D 0 0
Klassement VIERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 VIDAM 0 0
2 THE MAGNIFICENT 7 0 0
3 SPORTING OLYMPIA 0 0
4 SPORTING MXM 0 0
5 PAGODE 0 0
6 FOCUS UNITED 0 0
7 DK NIEUWMOER 0 0
8 DE BLOEMSCHIKKERS 0 0
9 BERNIE 0 0
10 ATLAS COPCO 0 0
11 AMBER C 0 0
Klassement VIERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 THE RAPIDO'S 0 0
2 TAMMY'S 0 0
3 OBB 0 0
4 LUNATICS 0 0
5 J&M TOLHUIS 0 0
6 GEEL ZWART 89 0 0
7 FCK'89 0 0
8 ELITE ATHLETIC 0 0
9 EKEREN WINKELSTAD 0 0
10 DE PRINCE 0 0
11 BANLIEU 2940 0 0