KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
KLASSEMENT VERLEDEN
Seizoen 2020

Klassement EERSTE AFDELING

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 P.S.K. - DE KLAMPER 21 15 4 2 73 32 47
2 CLUB BP 21 13 4 4 62 38 43
3 WATERTOREN 21 13 6 2 62 32 41
4 HOUTBEURS 21 11 7 3 56 37 36
5 HET LOO 21 10 8 3 51 39 33
6 BENNE 21 10 8 3 49 40 33
7 DEURNESE TURNERS 21 10 10 1 60 47 31
8 RACING GOBI 21 10 11 0 47 53 30
9 AMBER 21 7 9 5 45 43 26
10 AS BELLE VUE 21 6 14 1 37 58 19
11 MUTEA 21 5 14 2 35 86 17
12 KANGOEROES 21 3 18 0 24 96 9


Klassement TWEEDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 BAR SALON 21 16 1 4 63 14 52
2 DALTONS 21 15 4 2 88 29 47
3 ST. JOZEF 21 12 5 4 60 24 40
4 ROOIENHOEK 21 11 6 4 56 31 37
5 TC BRABO 21 10 7 4 69 42 34
6 JEE DEE 21 10 8 3 38 37 33
7 EXCELSIOR 81 21 9 6 6 46 44 33
8 AN SIBHIN 21 8 9 4 42 67 28
9 ADEC METAL EDEGEM 21 6 8 7 36 43 25
10 DE KLINKAERT 21 3 15 3 31 64 12
11 METROPOOL 21 2 16 3 19 90 9
12 VISBOYS 21 1 18 2 10 73 5


Klassement TWEEDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 KLOOSTERSTRAAT 21 17 2 2 64 22 53
2 HOUTBEURS B 21 13 5 3 61 39 42
3 WILGENHOF 21 13 5 3 53 44 42
4 AMBER G 21 13 6 2 45 25 41
5 DE BRUG 21 11 7 3 58 26 36
6 DE KAUWE 21 9 10 2 40 43 29
7 UMICORE 21 7 11 3 36 54 24
8 VOORCED 21 6 10 5 42 48 23
9 ATLAS COPCO 21 7 13 1 52 80 22
10 LOS AMIGOS 21 4 11 6 40 44 18
11 ANTWERP BOYS 21 5 15 1 27 54 16
12 PVC GORILLAZ 21 4 14 3 28 67 15


Klassement TWEEDE AFDELING C

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 SPORTING NEERLAND 21 20 0 1 98 21 61
2 VOLBA 21 15 3 3 89 17 48
3 SWINCHESTER 21 15 5 1 64 24 46
4 MOLLY BLOOMS 21 14 5 2 77 37 44
5 OLYMPIA SPORT 21 12 4 5 69 35 41
6 LOKOMOTIV ALTREX 21 7 13 1 39 65 22
7 KLOOSTERSTRAAT B 21 6 11 4 29 53 22
8 V.B. 21 6 12 3 37 60 21
9 CAFE CAFE 21 6 14 1 29 70 19
10 AIRCONSULT 21 5 13 3 59 70 18
11 FOXES 21 4 14 3 30 116 15
12 OLYMP 21 1 17 3 31 83 6


Klassement DERDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 THE D-C BOYS 19 17 2 0 75 26 51
2 AC DE HEIDE 19 12 5 2 53 29 38
3 TOREKE 19 11 5 3 55 33 36
4 CHOSSEL SPORT 19 11 6 2 50 26 35
5 BIBAMUS 19 8 8 3 41 51 27
6 SIFRA 19 7 7 5 40 38 26
7 DEN 144 19 7 10 2 42 32 23
8 KADDISH 19 7 11 1 46 86 22
9 AMBER C 20 7 12 1 42 54 22
10 NIEUW STABROEK 19 5 10 4 36 39 19
11 ROYAL BORSBEEK FC 19 1 17 1 19 85 4


Klassement DERDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 BACCHUS 19 16 2 1 44 19 49
2 RACING GOBI B 20 16 3 1 110 20 49
3 PANDA 19 9 5 5 45 44 32
4 AMBER E 19 9 7 3 36 36 30
5 BRIK PELE 19 8 6 5 49 50 29
6 LAS MANAS 19 8 8 3 41 34 27
7 DE PELIKAAN 19 6 9 4 33 45 22
8 ZWARTE HOND 19 5 11 3 36 42 18
9 GOOMA 19 4 13 2 38 58 14
10 GEEL ZWART 89 19 4 13 2 30 65 14
11 LUNATICS 19 3 13 3 23 72 12


Klassement DERDE AFDELING C

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 ADLER SCHONENBERG 19 13 2 4 64 20 43
2 KATASTROOF 19 13 3 3 72 26 42
3 REUNION MERXEM 19 12 5 2 59 27 38
4 EULEGOEM 20 12 7 1 51 28 37
5 BELLE VUE 20 10 6 4 70 42 34
6 THOR ZAAT BRIEL 19 10 6 3 52 32 33
7 NOEVEREN 19 9 7 3 53 38 30
8 VIDAM 19 9 9 1 46 43 28
9 DEE BEE 20 5 14 1 30 61 16


Klassement VIERDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 DK NIEUWMOER 20 18 0 2 83 28 56
2 KON. ANTWERP DEALERSHIP 19 14 3 2 75 29 44
3 MATTI 19 12 6 1 74 36 37
4 BENNE B 19 11 4 4 58 31 37
5 AMBER F 19 9 8 2 69 56 29
6 ELITE ATHLETIC 19 8 8 3 51 48 27
7 DE KROON 19 7 10 2 50 59 23
8 AMBER D 19 6 8 5 36 32 23
9 OSTRA 19 5 10 4 49 55 19
10 J&M TOLHUIS 20 1 16 3 25 96 6
11 DEN DERDE HELFT 20 0 20 0 0 100 0


Klassement VIERDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 SAVA 19 19 0 0 96 10 57
2 MANHATTAN 19 14 3 2 54 41 44
3 ATHLETICO JOH 19 8 6 5 38 39 29
4 BANLIEU 2940 19 8 7 4 38 34 28
5 ROYAL ZEEZICHT 19 8 9 2 47 49 26
6 AMBER B 19 7 8 4 55 50 25
7 DODEKA 20 7 11 2 36 50 23
8 THE RAPIDO'S 19 6 10 3 30 46 21
9 KON. ALOYSIUS 19 4 10 5 25 45 17
10 PAGODE 19 4 12 3 22 41 15
11 EKEREN WINKELSTAD 19 4 13 2 32 68 14


Seizoen 2019

Klassement EERSTE AFDELING

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 BENNE 22 20 2 0 73 13 60
2 DYNAM 22 13 6 3 66 33 42
3 DEURNESE TURNERS 22 13 7 2 62 33 41
4 CLUB BP 22 11 9 2 60 49 35
5 HOUTBEURS 22 11 10 1 50 40 34
6 RACING GOBI 22 10 9 3 52 47 33
7 MUTEA 22 10 9 3 43 46 33
8 AS BELLE VUE 23 10 10 3 47 47 33
9 AMBER 22 9 8 5 43 36 32
10 KLOOSTERSTRAAT 23 9 11 3 51 53 30
11 DALTONS 22 4 17 1 29 69 13
12 NONKEL JAN 22 0 22 0 0 110 0


Klassement TWEEDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 HET LOO 23 17 4 2 93 30 53
2 VC KANGOEROES 23 16 5 2 56 37 50
3 FC BAR SALON 22 10 6 6 48 27 36
4 EXCELSIOR 81 22 9 9 4 53 60 31
5 ADEC METAL EDEGEM 22 9 9 4 46 46 31
6 KADDISH 22 9 10 3 55 74 30
7 LOS AMIGOS 22 9 10 3 50 48 30
8 JEE DEE 22 8 9 5 49 50 29
9 AN SIBHIN 22 8 11 3 42 45 27
10 ESKAKORN 22 7 11 4 40 51 25
11 AC DE HEIDE 22 7 12 3 41 62 24
12 PANDA 22 2 15 5 27 70 11


Klassement TWEEDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 P.S.K. - DE KLAMPER 22 17 1 4 77 31 55
2 DE KAUWE 22 14 5 3 90 38 45
3 ANTWERP BOYS 22 12 6 4 42 42 40
4 DE BRUG 22 11 9 2 42 41 35
5 HOUTBEURS B 22 11 10 1 61 52 34
6 ST. JOZEF 22 10 10 2 52 46 32
7 ATLAS COPCO 22 10 12 0 47 50 30
8 TC BRABO 22 8 9 5 48 48 29
9 AMBER G 22 8 9 5 45 43 29
10 UMICORE 22 7 14 1 44 69 22
11 DEN 144 22 5 14 3 32 59 18
12 DEURNESE TURNERS B 22 3 17 2 27 88 11


Klassement TWEEDE AFDELING C

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 WATERTOREN 22 15 4 3 70 25 48
2 VOLBA 22 13 4 5 54 27 44
3 SWINCHESTER UNITED 22 13 8 1 61 33 40
4 KLOOSTERSTRAAT B 22 12 7 3 48 30 39
5 CAFE CAFE 22 11 6 5 42 39 38
6 OLYMPIA SPORT 22 10 9 3 56 44 33
7 VISBOYS 22 9 10 3 31 53 30
8 FC V.B. 22 7 10 5 37 42 26
9 FOXES 22 8 13 1 47 81 25
10 LOKOMOTIV ALTREX 22 6 11 5 33 37 23
11 BELLE VUE 22 6 14 2 48 71 20
12 LAS MANAS 22 3 17 2 27 72 11


Klassement DERDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 SPORTING NEERLAND 22 19 2 1 113 21 58
2 WILGENHOF 22 15 6 1 53 34 46
3 PVC GORILLAZ 22 13 9 0 49 47 39
4 BIBAMUS 22 10 11 1 51 55 31
5 TOREKE 22 9 9 4 44 47 31
6 ROYAL BORSBEEK FC 22 8 8 6 49 41 30
7 BACCHUS 22 8 11 3 28 29 27
8 AMBER C 22 8 12 2 37 48 26
9 VIDAM 22 7 10 5 45 53 26
10 NIEUW STABROEK 22 7 12 3 42 67 24
11 DK NIEUWMOER 22 7 13 2 47 74 23
12 MATTI 22 5 13 4 26 68 19


Klassement DERDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 MOLLY BLOOMS 20 16 4 0 83 32 48
2 FC ROOIENHOEK 20 13 4 3 53 33 42
3 VOORCED 20 13 5 2 53 24 41
4 BH LJILJANI 20 11 3 6 56 35 39
5 SIFRA 20 8 7 5 47 45 29
6 BRIK PELE 20 7 8 5 33 40 26
7 AMBER E 20 6 10 4 48 55 22
8 DE PELIKAAN 20 6 10 4 37 42 22
9 VK GEEL ZWART 89 20 5 13 2 38 66 17
10 BRISTOL BOYS 20 4 15 1 37 75 13
11 THE RAPIDO S 20 1 11 8 25 63 11


Klassement DERDE AFDELING C

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 AIRCONSULT 20 15 4 1 81 32 46
2 OLYMP 20 14 2 4 66 30 46
3 DE KLINKAERT 20 12 6 2 64 38 38
4 METROPOOL UNITED 20 10 4 6 41 30 36
5 KATASTROOF 20 9 8 3 41 39 30
6 THOR ZAAT BRIEL 20 7 10 3 37 53 24
7 EULEGOEM 20 7 10 3 28 47 24
8 FC CHOSSEL SPORT 20 5 11 4 44 45 19
9 DEE BEE UTD. 20 5 13 2 28 59 17
10 ELITE ATHLETIC 20 5 14 1 37 71 16
11 F.C. MANHATTAN UNITED 20 2 9 9 42 65 15


Klassement VIERDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 THE D-C BOYS 20 17 0 3 103 17 54
2 FC KIEL 2 20 14 1 5 67 24 47
3 GOOMA UNITED 20 12 6 2 57 53 38
4 REUNION MERXEM 20 9 8 3 42 47 30
5 D.O.V.O. 20 8 7 5 43 32 29
6 AMBER D 20 8 9 3 34 38 27
7 BENNE B 20 6 9 5 40 51 23
8 DE KROON VC 20 6 10 4 35 56 22
9 AMBER F 20 4 10 6 28 48 18
10 FC DEN DERDE HELFT 20 5 13 2 32 63 17
11 SCHOTEN PARK RANGERS 20 0 16 4 21 73 4


Klassement VIERDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 LUNATICS 20 15 1 4 58 13 49
2 RACING GOBI B 20 15 4 1 86 21 46
3 SCHONENBERG 20 14 4 2 46 23 44
4 ZWARTE HOND 20 13 4 3 50 14 42
5 NOEVEREN 20 7 8 5 37 47 26
6 AMBER B 20 7 11 2 37 41 23
7 ATHLETICO JOH 20 5 9 6 28 35 21
8 DODEKA SPORT 20 5 9 6 28 45 21
9 ROYAL ZEEZICHT FC 20 5 13 2 20 52 17
10 KON. ALOYSIUS S.C. 20 4 16 0 17 79 12
11 PAGODE UTD. 20 3 14 3 13 50 12


Seizoen 2018

Klassement EERSTE AFDELING

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 DEURNESE TURNERS 26 20 4 2 68 30 62
2 CLUB BP 26 18 4 4 68 27 58
3 HOUTBEURS 26 15 7 4 60 42 49
4 BENNE 26 14 6 6 66 32 48
5 DALTONS 26 13 5 8 52 34 47
6 DYNAM 26 14 10 2 79 43 44
7 AS BELLE VUE 26 9 10 7 50 49 34
8 KLOOSTERSTRAAT 26 9 10 7 45 52 34
9 BH LJILJANI 26 9 15 2 47 70 29
10 AMBER 26 8 13 5 28 43 29
11 NONKEL JAN 26 7 15 4 49 71 25
12 STADHUIS 26 6 16 4 36 80 22
13 SHAKTAR BRIEL 26 4 16 6 29 76 18
14 N.O.V.A. SCHILDE 26 5 20 1 36 64 16


Klassement TWEEDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 MUTEA 22 20 1 1 75 14 61
2 HET LOO 22 14 6 2 53 33 44
3 FC BAR SALON 22 13 8 1 40 34 40
4 BATTAL 22 11 8 3 65 38 36
5 EXCELSIOR 81 22 9 8 5 55 58 32
6 ADEC METAL EDEGEM 22 8 9 5 31 36 29
7 DE KLAMPER 22 8 11 3 29 54 27
8 ESKAKORN 22 8 12 2 37 45 26
9 JEE DEE 22 5 9 8 38 51 23
10 AN SIBHIN 22 7 14 1 45 60 22
11 TOREKE 22 6 13 3 44 61 21
12 VOORCED 22 4 14 4 32 60 16


Klassement TWEEDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 DEURNESE TURNERS B 22 15 4 3 71 28 48
2 ST. JOZEF 22 13 8 1 57 36 40
3 P.S.K. 22 12 6 4 76 45 40
4 UMICORE 22 12 6 4 55 41 40
5 DE BRUG 22 12 7 3 60 35 39
6 AMBER G 22 10 8 4 47 36 34
7 TC BRABO 22 9 6 7 45 34 34
8 VOLBA 22 9 7 6 54 34 33
9 VC KANGOEROES 22 8 6 8 36 28 32
10 T.W.UNITED 22 5 15 2 40 81 17
11 VISBOYS 22 4 14 4 25 58 16
12 GOBI UNITED A 22 0 22 0 0 110 0


Klassement TWEEDE AFDELING C

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 RACING GOBI 22 19 2 1 99 23 58
2 WATERTOREN 22 16 4 2 71 32 50
3 FC V.B. 22 16 4 2 71 36 50
4 OLYMPIA SPORT 22 14 5 3 69 24 45
5 ANTWERP BOYS 22 11 6 5 50 45 38
6 LOKOMOTIV ALTREX 22 9 9 4 32 40 31
7 LOS AMIGOS 22 9 10 3 43 40 30
8 AC DOREGEM 22 9 12 1 46 78 28
9 CAFE CAFE 22 7 12 3 33 54 24
10 BELLE VUE 22 2 16 4 22 64 10
11 DEE BEE UTD. 22 1 16 5 15 61 8
12 AMBER E 22 1 18 3 26 80 6


Klassement DERDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 DE KAUWE 22 22 0 0 109 20 66
2 HOUTBEURS B 22 15 5 2 75 36 47
3 AC DE HEIDE 22 12 5 5 63 48 41
4 BACCHUS 22 10 8 4 50 39 34
5 NIEUW STABROEK 22 9 9 4 49 49 31
6 MATTI 22 9 10 3 46 46 30
7 BIBAMUS 22 8 11 3 48 70 27
8 ROYAL BORSBEEK 22 8 12 2 40 57 26
9 VIDAM 22 7 11 4 41 61 25
10 WILGENHOF 22 6 11 5 45 50 23
11 AMBER B 22 4 13 5 36 67 17
12 BREUGHELBOYS 22 3 18 1 23 82 10


Klassement DERDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 KADDISH 22 20 1 1 91 14 61
2 DEN 144 22 14 6 2 55 29 44
3 PANDA 22 13 8 1 54 35 40
4 LAS MANAS 22 11 7 4 53 35 37
5 EULEGOEM 22 11 7 4 42 26 37
6 MOLLY BLOOMS 22 11 10 1 62 59 34
7 KATASTROOF 22 9 8 5 45 44 32
8 DE PELIKAAN 22 9 9 4 38 37 31
9 OLYMP 22 9 12 1 52 46 28
10 THE RAPIDO S 22 6 14 2 41 63 20
11 MASSIVE 22 6 15 1 47 82 19
12 FC ECUADOR 22 0 22 0 0 110 0


Klassement DERDE AFDELING C

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 SWINCHESTER UNITED 22 13 4 5 68 37 44
2 KLOOSTERSTRAAT B 22 13 5 4 56 36 43
3 FOXES 22 13 7 2 64 47 41
4 ATLAS COPCO 22 11 7 4 54 40 37
5 AIRCONSULT 22 11 8 3 54 46 36
6 F.C. MANHATTAN UNITED 22 10 7 5 53 37 35
7 T.W.UNITED B 22 10 8 4 59 55 34
8 DE KLINKAERT 22 9 11 2 44 55 29
9 VK EXCELSIOR 69 22 7 13 2 34 56 23
10 THOR ZAAT BRIEL 22 6 15 1 40 82 19
11 SCHONENBERG 22 5 13 4 48 64 19
12 AMBER D 22 4 14 4 42 61 16


Klassement VIERDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 SPORTING NEERLAND 22 21 1 0 100 23 63
2 PVC DE GORILLAZ 22 17 3 2 57 20 53
3 DK NIEUWMOER 22 15 6 1 78 34 46
4 BRIK PELE 22 14 4 4 57 37 46
5 METROPOOL UNITED 22 11 9 2 49 48 35
6 REUNION MERXEM 22 7 10 5 32 46 26
7 AMBER F 22 7 11 4 49 57 25
8 LUNATICS 22 7 12 3 37 66 24
9 SCHOTEN PARK RANGERS 22 6 13 3 33 48 21
10 D.O.V.O. 22 5 12 5 40 58 20
11 PAGODE UTD. 22 3 16 3 20 65 12
12 DE KROON VC 22 1 17 4 36 86 7


Klassement VIERDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 SIFRA 20 14 1 5 80 15 47
2 FC CHOSSEL SPORT 20 14 3 3 93 31 45
3 AMBER C 20 13 6 1 60 48 40
4 VK GEEL ZWART 89 20 12 8 0 60 42 36
5 ELITE ATHLETIC 20 11 8 1 56 51 34
6 BRISTOL BOYS 20 10 8 2 46 46 32
7 NOEVEREN 20 7 8 5 47 41 26
8 SVENSKA SPORT 20 6 11 3 34 53 21
9 ATHLETICO JOH 20 5 11 4 35 61 19
10 DODEKA SPORT 20 5 13 2 39 62 17
11 GOBI UNITED B 20 0 20 0 0 100 0


Seizoen 2017

Klassement EERSTE AFDELING

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 DYNAM 26 22 3 1 105 32 67
2 DEURNESE TURNERS 26 18 3 5 69 25 59
3 BENNE 26 14 6 6 54 36 48
4 DALTONS 26 14 9 3 65 46 45
5 KLOOSTERSTRAAT 26 13 8 5 56 33 44
6 CLUB BP 26 12 7 7 52 37 43
7 AMBER 26 9 11 6 45 50 33
8 NONKEL JAN 26 10 14 2 46 57 32
9 BH LJILJANI 26 9 12 5 55 49 32
10 N.O.V.A. SCHILDE 26 9 13 4 44 49 31
11 AS BELLE VUE 26 8 12 6 50 65 30
12 HET LOO 26 8 14 4 45 59 28
13 ST. JOZEF 26 6 14 6 46 64 24
14 ROZA 26 0 26 0 0 130 0


Klassement TWEEDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 STADHUIS 22 18 2 2 84 26 56
2 EXCELSIOR 81 22 14 6 2 55 31 44
3 ESKAKORN 22 13 6 3 56 33 42
4 ADEC METAL EDEGEM 22 11 8 3 54 45 36
5 ENTREPOT DU CONGO 22 10 7 5 52 29 35
6 VOLBA 22 10 8 4 44 30 34
7 JEE DEE 22 9 8 5 63 48 32
8 T.W.UNITED 22 10 11 1 53 55 31
9 AN SIBHIN 22 9 10 3 47 54 30
10 VOORCED 22 8 9 5 40 35 29
11 NIEUW STABROEK 22 3 18 1 43 95 10
12 ANTWERP THUNDERDOGS 22 0 22 0 0 110 0


Klassement TWEEDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 HOUTBEURS 22 19 2 1 91 21 58
2 P.S.K. 22 17 5 0 86 38 51
3 DEURNESE TURNERS B 22 16 6 0 90 43 48
4 DE BRUG 22 13 7 2 42 24 41
5 TC BRABO 22 11 6 5 59 50 38
6 AMBER G 22 9 8 5 41 45 32
7 UMICORE 22 8 11 3 60 62 27
8 TOREKE 22 7 11 4 43 48 25
9 VISBOYS 22 7 12 3 31 51 24
10 VOETBALCLUB KANGOEROES 22 5 13 4 29 43 19
11 AC DE HEIDE 22 3 15 4 25 79 13
12 VIDAM 22 1 20 1 14 107 4


Klassement TWEEDE AFDELING C

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 SHAKTAR BRIEL 22 15 4 3 53 22 48
2 OLYMPIA SPORT 22 15 5 2 61 28 47
3 LOKOMOTIV ALTREX 22 12 6 4 38 31 40
4 BELLE VUE 22 11 6 5 46 41 38
5 CAFE CAFE 22 11 8 3 35 42 36
6 AC DOREGEM 22 10 9 3 53 42 33
7 LOS AMIGOS 22 8 10 4 44 44 28
8 DEE BEE UTD. 22 8 10 4 39 43 28
9 AMBER E 22 7 12 3 48 45 24
10 WATERTOREN 22 6 12 4 39 65 22
11 KLOOSTERSTRAAT B 22 6 15 1 22 33 19
12 MASSIVE 22 4 16 2 24 66 14


Klassement DERDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 GOBI UNITED A 22 21 0 1 119 15 64
2 BATTAL 22 16 4 2 87 44 50
3 DE KAUWE 22 14 6 2 85 44 44
4 MOLLY BLOOMS 22 10 7 5 52 43 35
5 BIBAMUS 22 11 11 0 52 66 33
6 DEN 144 22 10 10 2 47 44 32
7 HOUTBEURS B 22 10 11 1 59 57 31
8 BACCHUS 22 7 10 5 36 41 26
9 VMB-GB 22 6 13 3 29 65 21
10 MATTI 22 6 14 2 38 69 20
11 LUNATICS 22 5 15 2 35 78 17
12 PAGODE UTD. 22 3 18 1 23 96 10


Klassement DERDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 MUTEA 22 19 1 2 96 22 59
2 DE KLAMPER 22 15 5 2 54 23 47
3 ANTWERP BOYS 22 14 5 3 63 31 45
4 WILGENHOF 22 13 5 4 81 34 43
5 DE PELIKAAN 22 10 10 2 48 44 32
6 BENNE B 22 9 10 3 49 59 30
7 KATASTROOF 22 8 11 3 34 57 27
8 FC ECUADOR 22 7 9 6 44 43 27
9 THE RAPIDO S 22 5 13 4 36 64 19
10 OLYMP 22 5 14 3 38 66 18
11 AMBER F 22 4 14 4 32 75 16
12 SVENSKA SPORT 22 2 16 4 16 73 10


Klassement DERDE AFDELING C

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 GOBI UNITED B 22 18 3 1 145 49 55
2 FC V.B. 22 17 3 2 100 21 53
3 STABROEK FC 22 12 8 2 104 68 38
4 FOXES 22 10 8 4 61 56 34
5 AIRCONSULT 22 10 8 4 58 57 34
6 F.C. MANHATTAN UNITED 22 8 7 7 64 51 31
7 RUPELBOYS 22 8 8 6 56 58 30
8 DE KLINKAERT 22 9 11 2 63 56 29
9 THOR ZAAT BRIEL 22 7 8 7 54 58 28
10 SCHONENBERG 22 7 10 5 57 48 26
11 AMBER C 22 4 14 4 49 72 16
12 BRISTOL BOYS 22 0 22 0 26 243 0


Klassement VIERDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 ATLAS COPCO 22 18 2 2 74 23 56
2 SWINCHESTER UNITED 22 17 3 2 70 19 53
3 AMBER B 22 15 5 2 60 37 47
4 T.W.UNITED B 22 14 4 4 82 25 46
5 ROYAL BORSBEEK 22 13 8 1 60 29 40
6 PANDA 22 11 10 1 46 33 34
7 SCHOTEN PARK 22 9 12 1 43 39 28
8 BRIK PELE 22 8 11 3 41 46 27
9 REUNION MERXEM 22 7 13 2 42 36 23
10 DE KROON VC 22 6 14 2 54 53 20
11 D.O.V.O. 22 2 16 4 27 78 10
12 ANTVERPIA 22 0 22 0 4 185 0


Klassement VIERDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 EULEGOEM 22 18 2 2 62 15 56
2 BREUGHELBOYS 22 16 5 1 74 32 49
3 AMBER D 22 14 8 0 56 44 42
4 VK EXCELSIOR 69 22 13 7 2 69 38 41
5 LAS MANAS 22 12 7 3 45 36 39
6 KADDISH 22 10 6 6 58 54 36
7 DEN BUVEE PVC 22 9 11 2 44 42 29
8 ELITE ATHLETIC 22 7 11 4 51 45 25
9 NOEVEREN 22 5 11 6 37 49 21
10 RIO 22 6 15 1 24 48 19
11 VK GEEL ZWART 89 22 4 16 2 18 88 14
12 ATHLETICO JOH 22 3 18 1 42 89 10


Seizoen 2016

Klassement EERSTE AFDELING

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 DANSING CHOCOLA Gf 26 19 3 4 96 29 61
2 DYNAM 26 19 4 3 92 39 60
3 KLOOSTERSTRAAT 26 16 5 5 51 27 53
4 DEURNESE TURNERS 26 14 6 6 65 38 48
5 AS BELLE VUE 26 12 12 2 70 65 38
6 BENNE 26 12 12 2 34 40 38
7 ROZA 26 11 10 5 55 61 38
8 AMBER 26 9 13 4 45 49 31
9 CLUB BP 26 9 13 4 38 59 31
10 HET LOO 26 8 11 7 34 54 31
11 N.O.V.A. SCHILDE 26 8 12 6 38 54 30
12 STADHUIS 26 9 15 2 40 51 29
13 NUOVO GRANICO 26 4 16 6 25 58 18
14 CHASE 26 3 21 2 27 86 11


Klassement TWEEDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 DALTONS 22 15 3 4 74 35 49
2 EXCELSIOR 81 22 13 5 4 62 36 43
3 JEE DEE 22 12 6 4 59 36 40
4 AN SIBHIN 22 11 8 3 50 41 36
5 ENTREPOT DU CONGO 22 10 7 5 43 38 35
6 NIEUW STABROEK 22 9 10 3 47 50 30
7 ADEC METAL EDEGEM 22 8 10 4 44 47 28
8 T.W.UNITED 22 8 13 1 48 60 25
9 BREUGHEL 88 22 7 11 4 38 57 25
10 AMBER H 22 6 10 6 41 62 24
11 FOXES 22 4 8 10 22 28 22
12 MOLLY BLOOMS 22 4 16 2 37 75 14


Klassement TWEEDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 NONKEL JAN 22 17 4 1 70 22 52
2 DE BRUG 22 16 4 2 56 16 50
3 DEURNESE TURNERS B 22 16 5 1 74 42 49
4 UMICORE 22 13 7 2 63 47 41
5 HOUTBEURS 22 12 7 3 59 34 39
6 P.S.K. 22 12 9 1 70 57 37
7 TOREKE 22 10 6 6 43 38 36
8 TC BRABO 22 8 9 5 52 36 29
9 AC DE HEIDE 22 6 14 2 32 71 20
10 VIDAM 22 5 16 1 22 75 16
11 AMBER E 22 3 19 0 22 73 9
12 KFC BRABO 22 2 20 0 26 78 6


Klassement TWEEDE AFDELING C

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 BH LJILJANI 20 14 1 5 68 21 47
2 ST. JOZEF 20 15 5 0 63 26 45
3 AC DOREGEM 20 12 3 5 52 31 41
4 EL CONDOR 20 10 5 5 41 27 35
5 OLYMPIA SPORT 20 8 6 6 44 32 30
6 WATERTOREN 20 9 9 2 45 62 29
7 KLOOSTERSTRAAT B 20 6 11 3 31 37 21
8 LOS AMIGOS 20 5 13 2 26 48 17
9 SHAKTAR BRIEL 20 4 11 5 34 52 17
10 CAFE CAFE 20 4 13 3 21 57 15
11 DEE BEE UTD. 20 3 13 4 22 54 13


Klassement DERDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 AMBER G 22 17 1 4 62 23 55
2 ANTWERP THUNDERDOGS 22 14 7 1 54 25 43
3 VOORCED 22 12 6 4 49 27 40
4 MATTI 22 10 6 6 48 37 36
5 BIBAMUS 22 10 9 3 53 39 33
6 BACCHUS 22 9 7 6 51 37 33
7 LUNATICS 22 9 9 4 38 47 31
8 HOUTBEURS B 22 7 9 6 52 48 27
9 PAGODE UTD. 22 8 12 2 28 42 26
10 SVENSKA SPORT 22 6 12 4 28 50 22
11 EENDRACHT 22 4 13 5 35 65 17
12 RIO 22 2 17 3 19 77 9


Klassement DERDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 VOLBA 22 15 4 3 61 22 48
2 VISBOYS 22 14 5 3 54 25 45
3 ESKAKORN 22 13 4 5 58 20 44
4 MASSIVE 22 13 5 4 49 23 43
5 DE PELIKAAN 22 12 7 3 52 30 39
6 BENNE B 22 11 10 1 45 38 34
7 OLYMP 22 10 8 4 39 30 34
8 AMBER F 22 8 12 2 43 57 26
9 THE RAPIDO S 22 7 11 4 44 47 25
10 FC ECUADOR 22 6 12 4 38 59 22
11 KATASTROOF 22 6 15 1 39 61 19
12 GILSBOYS 22 0 22 0 0 110 0


Klassement DERDE AFDELING C

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 BELLE VUE 22 17 3 2 81 32 53
2 RUPELBOYS 22 16 5 1 65 30 49
3 LOKOMOTIV ALTREX 22 12 7 3 49 41 39
4 ADEGEMBOYS 22 11 7 4 62 59 37
5 AIRCONSULT 22 10 9 3 49 48 33
6 DE KLINKAERT 22 9 10 3 55 55 30
7 SCHONENBERG 22 7 8 7 50 41 28
8 KADDISH 22 9 13 0 61 68 27
9 V.B. 22 9 13 0 39 66 27
10 MANHATTAN UTD. 22 7 12 3 42 55 24
11 THOR ZAAT BRIEL 22 6 14 2 46 61 20
12 AMBER C 22 4 16 2 31 74 14


Klassement VIERDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 GOBI UNITED A 26 22 1 3 124 22 69
2 BATTAL 26 21 3 2 113 33 65
3 DE KAUWE 26 21 4 1 113 32 64
4 DE KLAMPER 26 19 4 3 89 26 60
5 STABROEK A 26 15 9 2 97 76 47
6 EULEGOEM 26 12 9 5 58 43 41
7 DEN BUVEE PVC 26 11 11 4 48 58 37
8 AMBER B 26 10 13 3 57 71 33
9 PANDA 26 8 14 4 44 62 28
10 ROYAL BORSBEEK 26 8 15 3 44 80 27
11 T.W.UNITED B 26 7 17 2 52 103 23
12 REUNION MERXEM 26 6 17 3 30 67 21
13 SCHOTEN PARK RANGERS 26 4 21 1 31 97 13
14 TRAVEL DESIGN UTD. 26 0 26 0 0 130 0


Klassement VIERDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 MUTEA 26 24 2 0 110 15 72
2 GOBI UNITED B 26 21 3 2 106 28 65
3 ANTWERP BOYS 26 21 5 0 96 32 63
4 WILGENHOF 26 18 6 2 75 34 56
5 DEN 144 26 15 7 4 57 30 49
6 VMB-GB 26 14 12 0 49 44 42
7 NOEVEREN 26 11 12 3 52 51 36
8 ATLAS COPCO 26 10 10 6 50 46 36
9 BRIK PELE 26 9 16 1 35 65 28
10 AMBER D 26 8 16 2 39 72 26
11 VK EXCELSIOR 69 26 8 16 2 37 78 26
12 ATHLETICO JOH 26 6 20 0 42 69 18
13 ELITE ATHLETIC 26 5 19 2 39 93 17
14 STABROEK B 26 0 26 0 0 130 0


Seizoen 2015

Klassement EERSTE AFDELING

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 CLUB BP 26 19 3 4 77 25 61
2 DYNAM 26 18 4 4 102 36 58
3 ROZA 26 16 7 3 67 39 51
4 DEURNESE TURNERS 26 15 9 2 60 35 47
5 KLOOSTERSTRAAT 26 14 9 3 60 51 45
6 BENNE 26 12 6 8 56 40 44
7 AS BELLE VUE 26 10 13 3 52 64 33
8 STADHUIS 26 9 13 4 48 56 31
9 CHASE 26 8 12 6 41 61 30
10 AMBER 26 8 13 5 38 49 29
11 HET LOO 26 7 11 8 33 39 29
12 ADEC METAL EDEGEM 26 8 14 4 46 81 28
13 AN SIBHIN 26 5 18 3 36 74 18
14 OLYMPIA SPORT 26 3 20 3 30 96 12


Klassement TWEEDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 BRASCHIL 22 19 3 0 78 21 57
2 DALTONS 22 13 4 5 46 28 44
3 ENTREPOT DU CONGO 22 12 6 4 43 30 40
4 JEE DEE 22 12 7 3 50 43 39
5 SPORTING VASO 22 11 6 5 65 48 38
6 MOLLY BLOOMS 22 8 11 3 53 58 27
7 TC BRABO 22 7 12 3 27 45 24
8 EL CONDOR 22 7 12 3 42 57 24
9 UMICORE 22 7 14 1 36 51 22
10 T.W.UNITED 22 6 12 4 47 61 22
11 VOLBA 22 6 13 3 25 47 21
12 DYNAM B 22 5 13 4 36 59 19


Klassement TWEEDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 NUOVO GRANICO 22 18 2 2 54 19 56
2 HOUTBEURS 22 17 2 3 80 26 54
3 BH LJILJANI 22 17 3 2 92 40 53
4 DE BRUG 22 13 5 4 58 23 43
5 DEURNESE TURNERS B 22 11 9 2 62 42 35
6 AC DE HEIDE 22 8 10 4 45 55 28
7 KFC BRABO 22 8 13 1 42 59 25
8 TOREKE 22 7 12 3 45 45 24
9 AMBER E 22 5 9 8 37 50 23
10 VIDAM 22 5 13 4 29 50 19
11 JEE DEE B 22 4 17 1 26 94 13
12 RIO 22 2 20 0 34 101 6


Klassement TWEEDE AFDELING C

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 DANSING CHOCOLA Gf 22 16 4 2 92 25 50
2 LOS AMIGOS 22 14 5 3 58 33 45
3 CONTINU 22 13 7 2 72 37 41
4 KLOOSTERSTRAAT B 22 12 9 1 27 30 37
5 CAFE CAFE 22 11 8 3 36 48 36
6 VYCA 22 10 10 2 38 46 32
7 ST.JOZEF B 22 10 10 2 66 45 32
8 WATERTOREN 22 8 13 1 59 79 25
9 SHAKTAR BRIEL 22 7 12 3 25 36 24
10 DEE BEE UTD. 22 5 13 4 32 70 19
11 BELLE VUE 22 5 13 4 34 59 19
12 FC V.B. 22 5 14 3 37 68 18


Klassement DERDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 NIEUW STABROEK 22 15 6 1 59 29 46
2 AMBER H 22 12 6 4 68 26 40
3 FOXES 22 11 7 4 30 27 37
4 BIBAMUS 22 10 7 5 51 39 35
5 LUNATICS 22 9 7 6 52 40 33
6 PAGODE UTD. 22 9 8 5 41 38 32
7 VOORCED 22 9 10 3 39 39 30
8 BACCHUS 22 9 10 3 35 41 30
9 EENDRACHT 22 9 13 0 35 63 27
10 JC.KADDISH 22 8 11 3 43 46 27
11 MATTI 22 7 11 4 29 53 25
12 TRANKIEL 22 4 16 2 31 72 14


Klassement DERDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 EXCELSIOR 81 22 19 1 2 84 23 59
2 P.S.K. 22 16 3 3 86 22 51
3 BENNE B 22 16 5 1 79 25 49
4 ESKAKORN 22 14 4 4 51 22 46
5 HOUTBEURS B 22 12 7 3 58 28 39
6 MASSIVE 22 10 9 3 51 31 33
7 DE PELIKAAN 22 8 10 4 50 38 28
8 DE GOUDBLOEM 22 8 12 2 33 60 26
9 SAVA 22 7 11 4 40 48 25
10 GILSBOYS 22 6 14 2 43 78 20
11 ST. JOZEF 22 0 22 0 0 100 0
12 FILIPPUS 22 0 22 0 0 100 0


Klassement DERDE AFDELING C

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 NONKEL JAN 22 17 2 3 68 20 54
2 BREUGHEL 88 22 15 1 6 51 19 51
3 AC DOREGEM 22 14 5 3 61 34 45
4 VISBOYS 22 12 8 2 46 30 38
5 AMBER G 22 11 6 5 49 34 38
6 RUPELBOYS 22 9 10 3 37 54 30
7 LOKOMOTIV ALTREX 22 7 13 2 31 43 23
8 MANHATTAN UTD. 22 6 12 4 33 66 22
9 THOR ZAAT 22 6 13 3 35 45 21
10 SCHONENBERG 22 5 12 5 38 49 20
11 ROCKFON 22 4 14 4 24 45 16
12 AMBER C 22 4 14 4 25 59 16


Klassement VIERDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 OLYMP 26 17 4 5 71 32 56
2 SVENSKA SPORT 26 15 8 3 67 43 48
3 AMBER F 26 15 9 2 58 36 47
4 DE KLINKAERT 26 14 9 3 54 45 45
5 ANTWERP THUNDERDOGS 26 13 8 5 55 43 44
6 AMBER B 26 12 10 4 64 51 40
7 EULEGOEM 26 11 9 6 38 32 39
8 PANDA 26 10 7 9 50 42 39
9 T.W.UNITED B 26 9 13 4 34 54 31
10 REUNION MERXEM 26 9 14 3 41 38 30
11 STADHUIS B 26 8 15 3 42 80 27
12 DEN BENGEL 26 8 16 2 41 67 26
13 ROYAL BORSBEEK 26 6 12 8 32 52 26
14 SCHOTEN PARK RANGERS 26 5 18 3 33 65 18


Klassement VIERDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 ADEGEMBOYS 22 19 1 2 83 16 59
2 THE RAPIDO S 22 16 3 3 62 22 51
3 AIRCONSULT 22 14 6 2 53 26 44
4 FC ECUADOR 22 13 8 1 68 44 40
5 KATASTROOF 22 12 7 3 51 36 39
6 ATLAS COPCO 22 10 11 1 49 53 31
7 AMBER D 22 8 10 4 57 50 28
8 NOEVEREN 22 8 11 3 47 43 27
9 ATHLETICO JOH 22 8 13 1 46 67 25
10 ELITE ATHLETIC 22 7 13 2 39 51 23
11 BRIK PELE 22 6 16 0 32 69 18
12 VK KLUNGEL 22 0 22 0 0 110 0


Voetbal Antwerpen 19781979.pdf
Voetbal Antwerpen 19791980.pdf
Voetbal Antwerpen 19801981.pdf
Voetbal Antwerpen 19811982.pdf
Voetbal Antwerpen 19821983.pdf
Voetbal Antwerpen 19831984.pdf
Voetbal Antwerpen 19841985.pdf
Voetbal Antwerpen 19851986.pdf
Voetbal Antwerpen 19861987.pdf
Voetbal Antwerpen 19871988.pdf
Voetbal Antwerpen 19881989.pdf
Voetbal Antwerpen 19891990.pdf
Voetbal Antwerpen 19901991.pdf
Voetbal Antwerpen 19911992.pdf
Voetbal Antwerpen 19921993.pdf
Voetbal Antwerpen 19931994.pdf
Voetbal Antwerpen 19941995.pdf
Voetbal Antwerpen 19951996.pdf
Voetbal Antwerpen 19961997.pdf
Voetbal Antwerpen 19971998.pdf
Voetbal Antwerpen 19981999.pdf
Voetbal Antwerpen 19992000.pdf
Voetbal Antwerpen 20002001.pdf
Voetbal Antwerpen 20012002.pdf
Voetbal Antwerpen 20022003.pdf
Voetbal Antwerpen 20032004.pdf
Voetbal Antwerpen 20042005.pdf
Voetbal Antwerpen 20052006.pdf
Voetbal Antwerpen 20062007.pdf
Voetbal Antwerpen 20072008.pdf
Voetbal Antwerpen 20082009.pdf
Voetbal Antwerpen 20092010.pdf
Voetbal Antwerpen 20102011.pdf
Voetbal Antwerpen 20112012.pdf
Voetbal Antwerpen 20122013.pdf
Voetbal Antwerpen 20132014.pdf