KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
OFFICIELE BERICHTEN - woensdag 10 augustus 2022

OFFICIELE BERICHTEN

10/08/2022

Aanvang competitie :
27/08 wordt de competitie gestart voor de meeste afdelingen.
ENKEL 1ste afdeling en 2de afdeling A & B zullen de 1ste speeldag (27/08) vrij zijn !
Deze wedstrijd wordt ingepland 29/10 (zaterdag voorzien voor los uitgestelde wedstrijden).

06/08/2022
Reeksindeling en thuisdata

EERSTE AFDELING
1    AMBER
2    HOUTBEURS
3    THE D-C BOYS
4    WATERTOREN
5    DEURNESE TURNERS
6    SPORTING NEERLAND
7    CLUB BP
8    RACING GOBI A
9    SAVA A
10    SWINCHESTER
11    Deurne-Noord
12    BAR SALON
2de AFDELING A
1    WILGENHOF
2    NATIONAL
3    DE BRUG
4    VOLBA
5    ST. JOZEF
6    CHOSSEL SPORT
7    JEE DEE
8    TC BRABO
9    DALTONS
10    OOF
11    CABINA DE PEAJE
12    ROOIENHOEK
2de AFDELING B
1    DEN 144
2    AMBER G
3    VOORCED
4    KATASTROOF
5    BENNE 1980 B
6    BACCHUS
7    KON. ANTWERP DEALERSHIP
8    PEUCHEMISE
9    KLOOSTERSTRAAT
10    EXCELSIOR 81
11    AC DE HEIDE
12    HOUTBEURS B
2de AFDELING C
1    SCHONENBERG
2    HET LOO
3    ANTWERP BOYS
4    RUISBROEK
5    LAS MANAS
6    AN SIBHIN
7    DE KLINKAERT
8    RACING GOBI B
9    KLOOSTERSTRAAT B
10    AIRCONSULT
11    MOLLY BLOOMS A
12    DE BRUURS
3de AFDELING A
1    MATTI
2    AMBER F
3    REUNION MERXEM
4    BIBAMUS
5    TOREKE
6    NIEUW STABROEK
7    SIFRA
8    ROYAL BORSBEEK
9    KON. ALOYSIUS
10    SAVA C
11    DE GAAWE LEEUW
12    GOOMA
3de AFDELING B
1    AMBER E
2    BRIK PELE
3    ROYAL ZEEZICHT
4    EULEGOEM
5    BENNE 1980 A
6    PVC GORILLAZ
7    DE PELIKAAN
8    DODEKA SPORT
9    VINO
10    SAVA B
11    EINTRACHT DEURNE
12    PANDA
3de AFDELING C
1    FOXES
2    AMBER D
3    DEN DERDE HELFT
4    RUISBROEK NEXT
12    THOR ZAAT BRIEL
5    V.B.
6    OLYMP
7    MANHATTAN UNITED
8    NOEVEREN
9    VISBOYS
10    BELLE VUE
11    MOLLY BLOOMS B
4de AFDELING A
1    AMBER C
2    SPORTING OLYMPIA
3    VIDAM
4    FC BERNIE
5    ATLAS COPCO
6    THE MAGNIFICENT 7
7    DK NIEUWMOER
8    FOCUS UNITED
9    DE BLOEMSCHIKKERS
10    PAGODE
12    SPORTING MXM
4de AFDELING B
1    FC Tammy's
2    FCK'89
3    EKEREN WINKELSTAD
4    LUNATICS
5    FC De Prince
6    BANLIEU 2940
7    THE RAPIDO'S
8    OBB
9    GEEL ZWART 89
10    J&M TOLHUIS
12    ELITE ATHLETIC


13/07/2022
Terrein Bouckenborgh Merksem (Matti) : vanaf seizoen 2022-2023 : kunstgras 

02/05/2022
Verplichte algemene vergadering clubs seizoen 2022-2023 zal doorgaan te Ekeren - Bowling Planet - Slijkweg 5 op dinsdag 23 augustus te 20u00.
Officiële uitnodiging/info volgt nog later.

Vooropgestelde speeldata seizoen 2022-2023
Competitie :
27/08 : speeldag 1
03/09 : speeldag 2
10/09 : speeldag 3
17/09 : speeldag 4
24/09 : speeldag 5
01/10 : speeldag 6
08/10 : speeldag 7
15/10 : speeldag 8
22/10 : speeldag 9
29/10 : geen vrije zaterdag , voorzien voor los uitgestelde wedstrijden
05/11 : geen vrije zaterdag , voorzien voor uitgestelde speeldag of los uitgestelde wedstrijden
12/11 : speeldag 10
19/11 : speeldag 11
26/11 : speeldag 12
03/12 : speeldag 13
10/12 : speeldag 14
17/12 : geen vrije zaterdag, voorzien voor uitgestelde  speeldag of los uitgestelde wedstrijden
24/12 : vrij
31/12 : vrij
07/01 : speeldag 15
14/01 : speeldag 16
21/01 : speeldag 17
28/01 : speeldag 18
04/02 : speeldag 19
11/02 : speeldag 20
18/02 : geen vrije zaterdag, voorzien voor uitgestelde  speeldag of los uitgestelde wedstrijden
25/02 : geen vrije zaterdag, voorzien voor uitgestelde  speeldag of los uitgestelde wedstrijden
04/03 : speeldag 21
11/03 : speeldag 22
18/03 : geen vrije zaterdag, voorzien voor uitgestelde speeldag, los uitgestelde wedstrijden of testwedstrijden

Beker :
25/03 : beker
01/04 : beker
08/04 : vrij (Pasen)
15/04 : vrij (Pasen)
22/04 : kwart finales beker
29/04 : halve finales beker
05/05 : finale beker