KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
UITSLAGEN
expand_moreSpeeldag 16-11-2019
EERSTE AFDELING
HOUTBEURS - KANGOEROES 15.00
BENNE - DEURNESE TURNERS 15.30
AMBER - CLUB BP 15.00
WATERTOREN - P.S.K. - DE KLAMPER 14.30
MUTEA - AS BELLE VUE 14:00
RACING GOBI - HET LOO 16.00
TWEEDE AFDELING A
ST. JOZEF - DE KLINKAERT 15.00
ROOIENHOEK - BAR SALON 15.00
DALTONS - TC BRABO 15.00
METROPOOL - EXCELSIOR 81 13.00
VISBOYS - JEE DEE 15.00
AN SIBHIN - ADEC METAL EDEGEM 13.00
TWEEDE AFDELING B
DE BRUG - HOUTBEURS B 14.30
VOORCED - WILGENHOF 15.00
ANTWERP BOYS - PVC GORILLAZ 12.30
DE KAUWE - AMBER G 15.00
UMICORE - KLOOSTERSTRAAT 15.00
ATLAS COPCO - LOS AMIGOS 14.00
TWEEDE AFDELING C
VOLBA - SPORTING NEERLAND 15.00
OLYMPIA SPORT - CAFE CAFE 15.00
AIRCONSULT - SWINCHESTER 13.00
FOXES - KLOOSTERSTRAAT B 12.15
V.B. - OLYMP 15.00
DERDE AFDELING A
DEN 144 - KADDISH 15.00
AC DE HEIDE - SIFRA 15.30
CHOSSEL SPORT - NIEUW STABROEK 15.00
ROYAL BORSBEEK FC - AMBER C 15.00
THE D-C BOYS - TOREKE 15.00
DERDE AFDELING B
BRIK PELE - LUNATICS 12.15
PANDA - GEEL ZWART 89 15.00
ZWARTE HOND - AMBER E 14.00
BACCHUS - GOOMA 15.00
RACING GOBI B - DE PELIKAAN 14.00
DERDE AFDELING C
VIDAM - D.O.V.O. 15.00
DEE BEE - KATASTROOF 15.00
BELLE VUE - NOEVEREN 15.00
THOR ZAAT BRIEL - EULEGOEM 14.00
ADLER SCHONENBERG - REUNION MERXEM 14.30
VIERDE AFDELING A
DE KROON - BENNE B 15.00
AMBER D - ELITE ATHLETIC 13.00
J&M TOLHUIS - AMBER F 14:30
KON. ANTWERP DEALERSHIP - DK NIEUWMOER 15.00
OSTRA - MATTI 15:00
VIERDE AFDELING B
EKEREN WINKELSTAD - SAVA 15.00
DODEKA - MANHATTAN 13.00
AMBER B - ATHLETICO JOH 15.00
KON. ALOYSIUS - ROYAL ZEEZICHT 15.00
PAGODE - THE RAPIDO'S 15.00
expand_moreSpeeldag 09-11-2019
expand_moreSpeeldag 02-11-2019
expand_moreSpeeldag 26-10-2019
expand_moreSpeeldag 19-10-2019
expand_moreSpeeldag 12-10-2019
expand_moreSpeeldag 05-10-2019
expand_moreSpeeldag 28-09-2019
expand_moreSpeeldag 21-09-2019
expand_moreSpeeldag 14-09-2019
expand_moreSpeeldag 07-09-2019
expand_moreSpeeldag 31-08-2019